Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn

W klubie Centrum w Bydgoszczy odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. 

Na starcie pojawili się zawodnicy, którzy są notowani w rankingach WTA i ATP. W finałach singla nie zagrali najwyżej rozstawieni gracze. Wiktoria Rutkowska pokonała Karoliną Jaśkiewicz, a Szymon Kielan wygrał z Michałem Mikułą. 

W grze podwójnej triumfowali: Wiktoria Rutkowska i Aleksandra Wierzbowska oraz Michał Mikuła i Yann Wójcik. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Zawadzka – Koralnik 6:1, 6:3; Powąska-Kobylarz – Mazurek 6:1, 6:4; Formella – Niemc 6:3, 6:2; (8) K. Jaśkiewicz – Niewiadomska 7:6 (3), 7:6 (6); Lipiec – (3) Świerczyńska 4:6, 6:3, 10:5; Ewald – Zaremba 6:3, 6:2; N. Komar – Pietras 6:2, 7:6 (7); (6) Wierzbowska – Ejsmont 6:1, 6:4; (7) Jodłowska – M. Jankowska 6:2, 6:1; M. Głowacka – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:1; J. Strzelecka – Czerny 0:6, 7:5, 10:6; (4) Rutkowska – Samberger 6:1, 6:1; (5) Wysoczańska – Łężniak 4:6, 6:4, 10:6; Wygonowska – Krygier 6:1, 6:0; Szpakowska – Amerski 6:2, 6:0; (2) Oczachowska – Kopel 6:3, 6:1.

Druga runda: Zawadzka – Powąska-Kobylarz 3:6, 6:2, 10:1; K. Jaśkiewicz – Formella 6:2, 6:0; Ewald – Lipiec 7:5, 6:3; Wierzbowska – N. Komar 7:6 (6), 6:2; Jodłowska – M. Głowacka 1:6, 6:4, 10:7; Rutkowska – J. Strzelecka 6:1, 6:0; Wygonowska – Wysoczańska 6:0, 6:2; Oczachowska – Szpakowska 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: K. Jaśkiewicz – Zawadzka 1:6, 6:3, 10:7; Wierzbowska – Ewald 7:6 (2), 6:4; Rutkowska – Jodłowska 6:4, 6:1; Wygonowska – Oczachowska 4:6, 7:5, 12:10.

Półfinały: K. Jaśkiewicz – Wierzbowska 7:6 (5), 3:6, 10:4; Rutkowska – Wygonowska 2:6, 7:5, 11:9.

Finał: Rutkowska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:4. 

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rajski – D. Wiśniewski 6:3, 6:2; Sikharulidze – Krotowski 6:3, 6:2; Borkowski – A. Bojarski 6:4, 6:4; (8) Bienkiewicz – Kyrychenko 7:6 (5), 6:3; (4) Mikuła – M. Adamek 6:2, 6:2; Pawlak – B. Wojnar 2:6, 6:3, 10:5; Kusiewicz – Drzewiecki 6:1, 4:6, 12:10; Filar – (7) Szajrych 6:7 (3), 6:4, 10:4; K. Gajewski – (5) Nazaruk 3:6, 6:2, 10:7; Bronka – Olech 3:6, 6:3, 10:7; Szmyrgała – B. Andrzejczak 6:3, 6:3; Kaśnikowski – (3) Galus 6:3, 6:2; Kielan – (6) Wójcik 6:4, 6:3; Biliński – Michocki 6:3, 6:4; Majchrowicz – Politowicz 7:6 (4), 6:7 (4), 10:8; (2) P. Matuszewski – Wereszka 6:0, 6:0.

Druga runda: Rajski – Sikharulidze 6:1, 6:1; Bienkiewicz – Borkowski 7:6 (5), 6:4; Mikuła – Pawlak 6:2, 6:4; Kusiewicz – Filar 6:2, 6:4; K. Gajewski – Bronka 6:1, 6:7 (5), 10:4; Kaśnikowski – Szmyrgała 3:6, 6:4, 10:4; Kielan – Biliński 6:2, 6:1; P. Matuszewski – Majchrowicz 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Rajski – Bienkiewicz 6:0, 6:1; Mikuła – Kusiewicz 6:3, 6:1; K. Gajewski – Kaśnikowski 7:6 (3), 6:7 (5), 15:13; Kielan – P. Matuszewski 2:1 i krecz Piotrka. 

Półfinały: Mikuła – Rajski 7:6 (5), 2:6, 10:6; Kielan – K. Gajewski 6:3, 6:3.

Finał: Kielan – Mikuła 7:5, 6:0.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jaśkiewicz/Oczachowska – Formella/Koralnik 6:2, 6:2; Duhl/Łężniak – K. Frątczak/Strzelecka 6:2, 6:1; (4) Ejsmont/Samberger – M. Głowacka/Gniewkowska 6:2, 6:3; Niewiadomska/Świerczyńska – Czerny/Krygier 2:6, 6:3, 10:4; M. Jankowska/Zaremba – M. Komar/N. Komar 6:3, 0:6, 11:9; (3) Wysoczańska/Zawadzka – Kołowrotkiewicz/Wawrowska 6:2, 6:1; Lipiec/Wygonowska – Amerski/Skowrońska 6:1, 6:0; (2) Rutkowska/Wierzbowska – Jodłowska/Szpakowska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Jaśkiewicz/Oczachowska – Duhl/Łężniak 6:1, 6:3; Niewiadomska/Świerczyńska – Ejsmont/Samberger 6:3, 7:5; Wysoczańska/Zawadzka – M. Jankowska/Zaremba 6:1, 6:3; Rutkowska/Wierzbowska – Lipiec/Wygonowska 6:3, 6:4.

Półfinały: Jaśkiewicz/Oczachowska – Niewiadomska/Świerczyńska 6:2, 6:4; Rutkowska/Wierzbowska – Wysoczańska/Zawadzka 7:6 (3), 5:7, 10:5.

Finał: Rutkowska/Wierzbowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:1, 2:6, 11:9.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/P. Matuszewski – bye; Michocki/Sikharulidze – Borkowski/Wereszka 6:3, 6:2; (4) Kaśnikowski/Kielan – Adamek/Piątek 6:2, 6:1; Majchrowicz/Nazaruk – Biliński/Bronka 7:6 (1), 6:1; Filar/Wojnar – Bojarski/Olech 7:6 (4), 6:2; (3) Galus/Szmyrgała – bye; Kusiewicz/Politowicz – Gajewski/Szajrych walkower; (2) Mikuła/Wójcik – bye. 

Ćwierćfinały: Drzewiecki/P. Matuszewski – Michocki/Sikharulidze 7:5, 6:3; Kaśnikowski/Kielan – Majchrowicz/Nazaruk walkower; Filar/Wojnar – Galus/Szmyrgała walkower; Mikuła/Wójcik – Kusiewicz/Politowicz 7:6 (1), 6:2.

Półfinały: Kaśnikowski/Kielan – Drzewiecki/P. Matuszewski 6:3, 6:7 (5), 10:6; Mikuła/Wójcik – Filar/Wojnar 6:4, 6:3.

Finał: Mikuła/Wójcik – Kaśnikowski/Kielan 6:1, 6:3.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: J. Strzelecka – A. Frątczak 6:4, 6:2; Szpakowska – H. Jankowska 6:1, 7:5; Kopel – K. Frątczak 6:1, 6:4; Skowrońska – Stvol 6:0, 6:1. 

Druga runda: M. Głowacka – Duhl 6:3, 6:2; Kołowrotkiewicz – Czapulak 6:4, 2:6, 10:3; Amerski – N. Michta walkower; Ejsmont – Gniewkowska 6:0, 6:3; J. Strzelecka – M. Komar 7:5, 1:6, 11:9; Szpakowska – Bajorek 6:1, 4:6, 10:4; Kopel – Wawrowska 7:6 (4), 6:1; Mazurek – Skowrońska 6:3, 6:3 

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: M. Plenkiewicz – J. Andrzejczak walkower; Gontar – Duchiński 6:0, 6:0; Cisło – Usiądek 6:4, 6:2; Brzeziński – Synowiec 6:0, 6:0; Kyrychenko – Manczak-Mancewicz 6:0, 6:2; Kusiewicz – Łosiewicz 6:2, 6:2. 

Druga runda: Krotowski – M. Piątek 4:6, 6:4, 10:8; M. Adamek – Podosek 6:1, 6:1; Kaśnikowski – M. Plenkiewicz 6:0, 6:0; Michocki – Gontar 7:6 (3), 6:3; Borkowski – Cisło 7:6 (5), 6:3; Wereszka – Brzeziński 6:2, 6:0; Kyrychenko – Śliwiński 6:0, 6:0; Kusiewicz – Samojłowicz 6:3, 6:1.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności