Polski Tenis

WYNIKI

HUA HIN WTA 250: Andreescu - Dart 6:3, 6:4; D. Yastremska - Uchijima 6:3, 6:7 (3), 6:2; Kostyuk - Liang 6:7 (7), 6:3, 6:0; L. Fruhvirtova - Mattek-Sands 6:3, 6:1; Zakharova - Schmiedlova 3:6, 7:5, 6:3; Watson - Putintseva 5:7, 6:4, 7:6 (5); T. Maria - Eala 6:2, 6:2; N-L. Han - Ruse 6:4, 1:6, 6:4; Hibino - Savinykh 6:0, 6:2; Kalinskaya - Makarova 6:1, 6:1; LYON WTA 250: Kovinic - Golubic 6:1, 6:4; S. Zhang - Brengle 6:3, 6:2; Parks - Grabher 6:3, 5:7, 6:4; E. Andreeva - Blinkova 6:7 (3), 6:4, 4:0 i krecz Anny; Bondar - Parrizas Diaz 6:4, 6:4; CALI WTA 125: Monnet - Loeb 6:3, 6:4; Strakhova - Herazo Gonzalez 6:2, 6:2; Colmegna - Carle 6:4, 6:2.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików U14 w Pszczynie – wyniki

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna gościło uczestników Halowych Mistrzostw Polski Młodzików U14. 

W finałach singla Barbara Kostecka wygrała z Oliwią Sybicką, a Jan Urbański pokonał Maksymiliana Kwiatkowskiego. W deblu zwyciężyli: Basia Kostecka i Oliwia Sybicka oraz Jan Skrzyński i Jan Urbański. 

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kostecka – Bogdanowicz 6:0, 6:2; Dudek – Stępkowska 6:2, 6:4; Świtalska – Matysiak 6:2, 6:1; J. Pabisiak – (6) Borowik 3:6, 6:3, 6:2; Janiszewska – (4) Leś 3:6, 6:3, 6:2; Grosicka – Grobelna 6:3, 6:1; Giżewska – Mazur 6:3, 6:2; (7) Nowicka – Łyko 6:4, 6:2; (8) Sikora – B. Kowalska 6:4, 7:6 (1); Snochowska – Stawowiak 6:1, 6:4; Maja Nowak – Jurek 6:3, 6:2; (3) Monnier – Jasińska 6:0, 6:0; (5) Rybkowska – Grzelak 6:2, 6:1; Petyniak – Nawrot 7:6 (1), 6:3; Lu Knapik – Małecka 1:6, 6:2, 6:2; (2) Sybicka – Szweda 6:1, 6:0. 

Druga runda: Kostecka – Dudek 6:1, 6:3; J. Pabisiak – Świtalska 6:3, 6:3; Janiszewska – Grosicka 6:1, 6:1; Nowicka – Giżewska 6:2, 7:6 (5); Snochowska – Sikora 7:5, 7:6 (2); Monnier – Maja Nowak 6:1, 6:3; Rybkowska – Petyniak 6:0, 6:0; Sybicka – Lu Knapik 3:6, 6:2, 6:3. 

Ćwierćfinały: Kostecka – J. Pabisiak 6:2, 6:0; Janiszewska – Nowicka 7:5, 6:3; Snochowska – Monnier 7:5, 0:6, 7:5; Sybicka – Rybkowska 6:0, 6:1.

Półfinały: Kostecka – Janiszewska 6:1, 6:4; Sybicka – Snochowska 6:0, 6:0.

Finał: Kostecka – Sybicka 6:3, 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Urbański – Krzyśko 6:0, 6:1; Petushynskyy – A. Szary 6:0, 6:1; S. Tejerina – Mencwel 6:0, 6:0; (5) Fletcher – M. Voigt 6:1, 6:1; (3) H. Rytelewski – Domański 6:0, 6:3; T. Płocharczyk – K. Walkowski 7:5, 6:2; Maliszewski – Matusiak 6:2, 7:6 (4); Paradowski – (8) Kas 5:7, 6:3, 6:2; (6) Kwiatkowski – Stopa 6:1, 6:0; Kosek – Nastały 6:3, 6:2; Łyskawa – Raztawicki 6:3, 6:3; Biernacki – (4) Mat. Nowak 5:7, 6:4, 6:2; (7) Stańczyk – Żurek 6:2, 6:3; Wandel – Pasiorowski 6:3, 7:6 (0); Pielat – Rzewuski 6:4, 7:5; (2) Skrzyński – Szczypka 6:1, 6:0.

Druga runda: Urbański – Petushynskyy 6:2, 7:5; S. Tejerina – Fletcher 6:1, 3:6, 6:3; H. Rytelewski – T. Płocharczyk 6:0, 6:4; Paradowski – Maliszewski 6:2, 6:3; Kwiatkowski – Kosek 6:0, 6:1; Biernacki – Łyskawa 6:1, 6:1; Wandel – Stańczyk walkower; Skrzyński – Pielat 6:4, 6:1. 

Ćwierćfinały: Urbański – S. Tejerina 6:3, 6:3; H. Rytelewski – Paradowski 7:5, 6:2; Kwiatkowski – Biernacki 6:3, 6:3; Skrzyński – Wandel 6:1, 6:0.

Półfinały: Urbański – H. Rytelewski 6:2, 6:4; Kwiatkowski – Skrzyński 6:3, 3:6, 6:0.

Finał: Urbański – Kwiatkowski 6:2, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kostecka/Sybicka – Bogdanowicz/Stępkowska 6:2, 6:0; Grosicka/Matuszczyk – Małecka/Mazur 6:4, 6:3; (4) Borowik/Dudek – Musiołowska/Nowak 6:2, 6:2; Jurek/Kowalska – Maksimowicz/Szweda 3:6, 6:2, 10:7; Pabisiak/Sikora – Grzelak/Świtalska 6:2, 6:2; (3) Nowicka/Rybkowska – Mermer/Zabłocka walkower; Giżewska/Snochowska – Bryła/Matusiak 6:0, 6:1; (2) Leś/Monnier – Jasińska/Lu Knapik 7:6 (3), 6:4.

Ćwierćfinały: Kostecka/Sybicka – Grosicka/Matuszczyk 6:2, 6:1; Borowik/Dudek – Jurek/Kowalska 6:3, 6:1; Pabisiak/Sikora – Nowicka/Rybkowska 6:2, 7:5; Leś/Monnier – Giżewska/Snochowska 6:1, 6:4.

Półfinały: Kostecka/Sybicka – Borowik/Dudek 6:0, 6:3; Leś/Monnier – Pabisiak/Sikora 6:3, 5:7, 10:8.

Finał: Kostecka/Sybicka – Leś/Monnier 6:2, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Skrzyński/Urbański – Kwiatkowski/Żurek 6:1, 6:2; Matusiak/Puchalski – Biernacki/Łyskawa 7:6 (5), 6:2; Kosek/Stopa – (3) Nowak/Rzewuski 6:1, 6:1; Szczypka/Zeman – Pasiorowski/Szary 6:1, 0:6, 10:7; Krzyśko/S. Tejerina – Paradowski/Wandel 3:6, 6:3, 10:5; (4) Kas/Nastały – Pielat/Ucher 6:2, 6:3; Maliszewski/Mencwel – Domański/Walkowski 7:5, 6:4; (2) Fletcher/H. Rytelewski – Płocharczyk/Raztawicki 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Skrzyński/Urbański – Matusiak/Puchalski 6:1, 6:0; Kosek/Stopa – Szczypka/Zeman 6:0, 6:3; Krzyśko/S. Tejerina – Kas/Nastały 6:1, 6:0; Fletcher/H. Rytelewski – Maliszewski/Mencwel 6:1, 6:1.

Półfinały: Skrzyński/Urbański – Kosek/Stopa 6:2, 6:0; Fletcher/H. Rytelewski – Krzyśko/S. Tejerina 6:3, 6:3.

Finał: Skrzyński/Urbański – Fletcher/H. Rytelewski 6:1, 6:2.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: J. Matuszczyk – (1) Musiołowska 6:3, 7:5; (13) Janiszewska – A. Nowak 6:1, 6:4; (2) Bąk – Panicz 6:1, 6:1; (11) Małecka – Maksimowicz 7:5, 6:3; (3) Stawowiak – Sadowska 6:0, 6:2; (15) Drela – J. Kowal 6:1, 6:0; Snochowska – (4) Michalczyszyn 6:0, 6:3; Rubka – (10) Pietrzyk 6:3, 6:4; Nawrot – (5) Ptak 2:6, 6:4, 10:7; (16) Szymczak – Marcinkowska 6:2, 6:1; Filipowicz – (6) Jaroszewska 6:3, 7:5; Grobelna – (14) Rzeźnik 6:4, 6:7 (12), 10:6; (7) Matysiak – Waliszewska 6:1, 6:1; Lu Knapik – (12) Antosik 6:1, 6:0; (8) Zabłocka – Bryła 6:3, 6:4; (9) Petyniak – Mermer 6:3, 6:4.

Druga runda: Janiszewska – J. Matuszczyk 6:2, 2:6, 10:7; Małecka – Bąk 6:2, 6:3; Stawowiak – Drela 7:6 (4), 6:4; Snochowska – Rubka 6:4, 6:1; Nawrot – Szymczak 2:6, 6:4, 10:7; Grobelna – Filipowicz 6:3, 6:4; Lu Knapik – Matysiak 7:5, 6:3; Petyniak – Zabłocka 6:2, 6:2. 

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Petushynskyy – D. Nowak 6:0, 6:0; Zeman – (16) Wyszyński 6:1, 6:2; (2) Łyskawa – Obadi 6:4, 6:2; (10) Sz. Łuczak – Boroń 6:2, 6:0; (3) Krzyśko – Mrotek 6:0, 6:0; Marczak – (15) B. Wróbel 6:3, 6:4; Maliszewski – (4) Zarański 6:2, 6:2; (12) T. Voigt – Niewczyk 6:2, 6:1; (5) Puchalski – Wziątek 6:0, 6:1; (9) Domański – Rams 6:2, 6:4; (6) M. Voigt – Setkowicz 6:0, 6:1; (13) Rotko – K. Lipczyński 6:4, 4:6, 10:7; (7) K. Walkowski – Szczerbowski 6:0, 6:0; Lisowski – (14) Perliński 6:3, 6:2; (8) Ucher – Okrój 6:2, 4:6, 10:8; Pielat – (11) Kołowiecki 6:2, 6:4.

Druga runda: Petushynskyy – Zeman 6:1, 6:0; Łyskawa – Sz. Łuczak 6:7 (1), 6:1, 10:8; Krzyśko – Marczak 6:0, 6:1; Maliszewski – T. Voigt 6:1, 6:0; Domański – Puchalski 2:6, 6:4, 10:8; M.  Voigt – Rotko 6:0, 7:5; K. Walkowski – Lisowski 6:0, 6:1; Pielat – Ucher 6:1, 6:1. 

Buty Under Armour dla pasjonatów fizycznych aktywności

Kategoria: PZT