Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ITF W100: Fręch - Zakharova 6:4, 6:1; V. Kuzmova - Mladenovic 6:2, 6:3; Monnet - Shnaider 2:6, 6:4, 7:5; Jacquemot - Sramkova 6:1, 6:4; ANGERS WTA 125: Friedsam - Dartron 6:1, 6:2; Kalinina - Tauson 7:6 (3), 6:4; Parks - Vondrousova 6:1, 7:6 (3); Ponchet - Burel 7:5, 6:1; RIJAD POKAZOWY: Medvedev - Wawrinka 6:4, 6:4; Fritz - Norrie 7:6 (4), 4:6, 10:6.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski U14 w Sobocie – wyniki

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników Halowych Mistrzostw Polski U14. 

W finałach singla Oliwia Kuszel pokonała Nadię Affelt, a Hubert Plenkiewicz wygrał z Patrykiem Kowalem. W deblu najlepsi: Oliwia Kuszel/Maja Pawelska, Antoni Kasperski/Hubert Plenkiewicz. Srebro zdobyli Konstancja Dyląg/Oliwia Sybicka, Aleksander Błuś/Patryk Kowal.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kuszel – Kołak 6:1, 6:1; Sybicka – Woźnik 6:3, 6:1; Kubicka – Szczerek 6:1, 6:4; (6) Kmiecik – Krześniak 6:2, 6:4; (3) Husar – Kliber 6:2, 6:1; Mał. Bajorek – Leś 6:3, 6:4; Skorupska – Chylińska 6:7 (2), 6:2, 10:4; (7) Kołodziejska – Pawłowska 6:2, 6:4; (5) Biełus – Kostecka 7:5, 6:4; Rajca – Giżewska 6:3, 0:6, 14:2; Wróbel – Odrobina 6:2, 6:2; (4) E. Michta – Penkevych 4:6, 6:3, 10:8; Dehmel – (8) Janusz 6:4, 6:3; Affelt – Borowik 6:0, 6:2; Dyląg – Pacocha 6:0, 6:0; (2) Pawelska – M. Sikora 6:2, 6:1.

Druga runda: Kuszel – Sybicka 6:1, 6:2; Kmiecik – Kubicka 6:0, 6:3; Husar – Mał. Bajorek 7:6 (6), 6:3; Skorupska – Kołodziejska 6:3, 6:4; Rajca – Biełus 7:6 (4), 6:2; E. Michta – Wróbel 6:2, 5:7, 10:3; Affelt – Dehmel 6:2, 6:1; Pawelska – Dyląg 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kuszel – Kmiecik 6:4, 6:3; Husar – Skorupska 4:6, 6:3, 10:8; E. Michta – Rajca 6:2, 6:3; Affelt – Pawelska 6:4, 7:6 (4).

Półfinały: Kuszel – Husar 6:1, 6:4; Affelt – E. Michta 6:0, 6:4.

Finał: Kuszel – Affelt 6:2, 6:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) H. Plenkiewicz – Urban 6:0, 6:0; Owramko – H. Rytelewski 6:1, 6:3; Wandel – Furmanek 6:1, 6:4; (6) Kluj – Kiryłło 6:2, 6:0; (3) Błuś – Łukaszewicz 6:2, 6:0; Tryjański – Białowolski 6:3, 6:1; Kolasa – Guziński 6:4, 3:6, 11:9; (8) A. Kasperski – A. Szary 6:2, 6:0; Urbański – (5) Jeż 6:2, 3:0 i krecz Wiktora; Karpiński – A. Sikora 6:3, 6:4; Fletcher – Podczaszy 6:4, 6:1; (4) P. Kowal – Skrzyński 6:4, 6:1; (7) Litwic – Piasek 6:2, 7:5; Stańczyk – Werbliński 4:6, 6:3, 10:5; Chłodnicki – Nowaczewski 6:0, 6:2; (2) Sadzik – I. Tejerina 6:4, 6:1. 

Druga runda: H. Plenkiewicz – Owramko 6:4, 6:1; Kluj – Wandel 6:0, 6:0; Błuś – Tryjański 6:0, 6:3; A. Kasperski – Kolasa 6:0, 6:0; Urbański – Karpiński 6:3, 7:6 (5); P. Kowal – Fletcher 6:3, 6:1; Litwic – Stańczyk 6:4, 7:6 (1); Sadzik – Chłodnicki 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: H. Plenkiewicz – Kluj 7:6 (4), 6:0; Błuś – A. Kasperski 7:6 (3), 6:2; P. Kowal – Urbański 6:4, 6:4; Sadzik – Litwic 6:3, 6:1. 

Półfinały: H. Plenkiewicz – Błuś 6:2, 7:6 (3); P. Kowal – Sadzik 6:4, 6:7 (5), 10:8.

Finał: H. Plenkiewicz – P. Kowal 6:3, 6:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kuszel/Pawelska – Giżewska/Zembrzuska 6:2, 6:2; Affelt/Kostecka – Chylińska/Kliber 6:2, 6:1; (3) Biełus/Kmiecik – Borowik/Dehmel 5:7, 6:2, 10:3; Krześniak/Skorupska – Bajorek/Penkevych 6:3, 6:3; Dyląg/Sybicka – Pacocha/Pawłowska; (4) Kołodziejska/Rajca – Odrobina/Szczerek 7:6 (3), 6:4; Markowska/Michta – Musiołowska/Zborowska 6:1, 6:1; (2) Husar/Janusz – Kołak/Kubicka 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Kuszel/Pawelska – Affelt/Kostecka 6:2, 6:2; Krześniak/Skorupska = Biełus/Kmiecik 6:3, 6:3; Dyląg/Sybicka – Kołodziejska/Rajca 6:7 (5), 7:6 (2), 10:5; Markowska/Michta – Husar/Janusz 6:4, 6:4.

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Krześniak/Skorupska 6:3, 6:2; Dyląg/Sybicka – Markowska/Michta 7:6 (7), 1:6, 10:6.

Finał: Kuszel/Pawelska – Dyląg/Sybicka 6:4, 6:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Błuś/Kowal – Podczaszy/I. Tejerina 6:2, 6:2; Owramko/Wandel – Allecou/Urban 6:3, 6:1; (4) Chłodnicki/Kluj – Sikora/Werbliński 6:0, 6:4; Rytelewski/Skrzyński – Dziedzina/Furmanek 6:4, 6:0; Karpiński/Kiryłło – Guziński/Nowaczewski 6:2, 6:2; (3) Kasperski/Plenkiewicz – Piasek/Tryjański 6:4, 7:5; Fletcher/Urbański – Nowak/Szary 6:1, 6:1; (2) Litwic/Sadzik – Furman/Łukaszewicz 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Błuś/Kowal – Owramko/Wandel 6:3, 6:2; Chłodnicki/Kluj – Rytelewski/Skrzyński 6:2, 6:2; Kasperski/Plenkiewicz – Karpiński/Kiryłło 6:2, 6:1; Litwic/Sadzik – Fletcher/Urbański 6:3, 6:4.

Półfinały: Błuś/Kowal – Chłodnicki/Kluj 6:3, 6:4; Kasperski/Plenkiewicz – Litwic/Sadzik 4:6, 7:5, 10:3.

Finał: Kasperski/Plenkiewicz – Błuś/Kowal 6:4, 6:2.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Pacocha – Janiszewska 6:3, 6:2; (15) Taboła – Jaroszewska 6:2, 6:0; (2) Dehmel – Lorek 6:2, 6:3; (13) Zborowska – M. Nowak 6:2, 6:2; (3) Kliber – Ptak 6:0, 6:1; (11) Stefaniak – Mrozkowiak 5:7, 6:1, 10:7; Borowik – (4) Zembrzuska 6:2, 6:3; (10) Flejszar – B. Kowalska 7:6 (8), 6:4; (5) Chylińska – A. Rękoś 6:0, 6:0; (9) Konarska – Pastuszyńska 6:4, 3:6, 10:4; (6) M. Sikora – Kowalik 6:2, 6:3; (14) Dudek – Uzdowska 6:0, 6:0; (7) Woźnik – Gregorczyk 6:3, 6:1; (12) Kostrzewińska – Miszczak 6:3, 6:1; (8) Leś – Czechowicz 6:2, 6:2; Musiołowska – (16) Jasińska 6:3, 6:2.

Druga runda: Pacocha – Taboła 6:2, 6:2; Dehmel – Zborowska 6:2, 6:1; Kliber – Stefaniak 6:4, 6:4; Borowik – Flejszar 6:1, 6:1; Chylińska – Konarska 6:2, 6:1; M. Sikora – Dudek 6:3, 6:3; Woźnik – Kostrzewińska 6:3, 6:4; Leś – Musiołowska 6:3, 6:1.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) I. Tejerina – Lamch 6:2, 6:0; (15) A. Szary – Łoziński 6:0, 6:1; (2) Furman – Doliński 6:4, 6:1; (13) Guziński – Mossakowski 7:6 (5), 7:5; (3) Allecou – Barański 6:3, 6:1; (14) Kolasa – Puchalski 6:3, 6:2; (4) Wandel – Rzewuski 6:3, 6:1; (16) A. Gajewski – Ferenz 6:0, 6:3; (5) Dziedzina – Domański 6:0, 6:1; Białowolski – (9) T. Płocharczyk 6:4, 6:4; (6) Nowaczewski – Łuczak 5:7, 6:4, 10:7; Przygocki – (11) Biernacki 6:1, 6:2; (7) Łukaszewicz – Ucher 6:1, 6:2; (10) Newbiggin-Watts – Łyskawa 6:3, 7:6 (11); (8) M. Nowak – Najmowicz 6:0, 6:0; (12) Furmanek – Żurek 6:3, 1:6, 10:5.

Druga runda: I. Tejerina – A. Szary 6:2, 6:0; Guziński – Furman 6:3, 6:0; Kolasa – Allecou 6:3, 7:5; Wandel – A. Gajewski 4:6, 6:3, 16:14; Białowolski – Dziedzina 7:6 (2), 5:7, 10:4; Nowaczewski – Przygocki 6:2, 4:6, 10:6; Łukaszewicz – Newbiggin-Watts 3:6, 6:3, 10:6; Furmanek – M. Nowak 6:1, 4:6, 10:2.

Kategoria: PZT