Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic - Gojo 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis. Halowy Puchar Polski 2022 w Bytomiu

W Bytomiu był rozgrywany Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kobiet i Mężczyzn Super Seria w ramach Halowego Pucharu Polski 2022.

W finałach singla Julia Oczachowska pokonała Zuzannę Pawlikowską, a Maks Kaśnikowski wygrał z Piotrem Kusiewiczem. W deblu zwyciężyli: Olivia Bergler i Pawlikowska oraz Juliusz Bienkiewicz i Kaśnikowski.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Zawadzka – bye; Dziarkowska – bye; Kubacha – Sasiak 2:6, 6:3, 10:7; (6) Olszewska – bye; (3) Jeleń – bye; Pawlikowska – Majczyna 6:0, 6:0; Pietras – N. Kowalczyk 6:1, 3:6, 11:9; (8) Kopel – bye; (5) Jodłowska – bye; Rogala – Będkowska 6:2, 6:1; Bergler – Kotylak 6:1, 6:0; (4) Jaśkiewicz – bye; (7) Zaremba – bye; Niemc – Zakrzewska 6:2, 6:2; Kosowska – Z. Dziewięcka 6:3, 6:4; (2) Oczachowska – bye. 

Druga runda: Zawadzka – Dziarkowska 6:2, 6:0; Kubacha – Olszewska 6:1, 6:4; Pawlikowska – Jeleń 6:1, 7:5; Kopel – Pietras 6:3, 6:2; Rogala – Jodłowska 5:7, 7:6 (0), 10:4; Bergler – Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Zaremba – Niemc 6:2, 5:7, 11:9; Oczachowska – Kosowska 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Kubacha – Zawadzka 6:3, 7:5; Pawlikowska – Kopel 6:2 i krecz Amelii; Bergler – Rogala 6:2, 6:1; Oczachowska – Zaremba 7:5, 6:2.

Półfinały: Pawlikowska – Kubacha 7:5 i krecz K.; Oczachowska – Bergler 7:6 (2), 6:2.

Finał: Oczachowska – Pawlikowska 7:5, 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rajski – bye; Lis – A. Majewski 6:4, 6:2; Budzyński – B. Chmielewski 7:6 (4), 6:1; (5) Bienkiewicz – bye; (4) Brzeziński – bye; Kusiewicz – Samojłowicz 4:6, 6:2, 10:5; Musioł – Żarski 4:6, 6:1, 10:7; (8) Krawczyński – bye; (7) Szabo – bye; Cisło – bye; Barcik – K. Kowal 6:3, 6:3; (3) Terczyński – bye; (6) Kaśnikowski – bye; Konowczuk – Medyński 6:1, 6:1; Filar – Nawój 6:0, 7:5; (2) Michocki – bye.

Druga runda: Rajski – Lis 6:4, 6:1; Bienkiewicz – Budzyński 6:3, 6:1; Kusiewicz – Brzeziński 7:6 (2), 6:2; Krawczyński – Musioł 6:1, 6:0; Szabo – Cisło 6:4, 6:3; Terczyński – Barcik 6:2, 6:4; Kaśnikowski – Konowczuk 6:3, 6:2; Filar – Michocki walkower.

Ćwierćfinały: Rajski – Bienkiewicz 6:1, 6:2; Kusiewicz – Krawczyński 6:0, 6:7 (4), 10:5; Terczyński – Szabo 6:1, 6:4; Kaśnikowski – Filar 2:6, 6:3, 10:7.

Półfinały: Kusiewicz – Rajski 6:2, 2:2 i krecz Maćka; Kaśnikowski – Terczyński 7:6 (6), 6:2.

Finał: Kaśnikowski – Kusiewicz 6:3, 6:4.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jaśkiewicz/Oczachowska – Kubacha/Olszewska 6:4, 6:2; Bajorek/Jodłowska – Dziewięcka/Kotylak 6:1, 7:6 (2); Będkowska/Zakrzewska – Dziarkowska/Pietras 6:2, 6:3; (2) Bergler/Pawlikowska – Kosowska/Rogala 6:1, 6:2. 

Półfinały: Bajorek/Jodłowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:4, 7:5; Bergler/Pawlikowska – Będkowska/Zakrzewska 6:1, 6:2.

Finał: Bergler/Pawlikowska – Bajorek/Jodłowska 6:1, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Bienkiewicz/Kaśnikowski – bye; Konowczuk/Majewski – Lis/Samojłowicz 6:4, 6:4; Budzyński/Żarski – bye; (2) Brzeziński/K. Kowal – bye.

Półfinały: Bienkiewicz/Kaśnikowski – Konowczuk/Majewski 6:2, 6:1; Brzeziński/K. Kowal – Budzyński/Żarski 6:2, 7:5.

Finał: Bienkiewicz/Kaśnikowski – Brzeziński/K. Kowal 6:3, 7:6 (1).

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności