Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kalinskaya - Świątek 6:4, 6:4; Paolini - Cirstea 6:2, 7:6 (6); RIO DE JANEIRO ATP 500: F. Cerundolo - Lajovic 3:6, 6:4, 6:4; Baez - Monteiro 6:4, 1:6, 6:2; Norrie - Seyboth Wild 6:1, 3:6, 6:2; Navone - Fonseca 2:6, 6:3, 6:3; DOHA ATP 250: Khachanov - Popyrin 7:6 (12), 6:2; Mensik - Monfils 6:4, 1:6, 6:3; LOS CABOS ATP 250: Thompson - A. Zverev 7:5, 4:6, 7:6 (2); Ruud - S. Tsitsipas 6:4, 7:6 (4).

Tenis. Halowy Puchar Polski 2022 w Giebułtowie – wyniki

Klub Sportowy Dragon Tennis Team PRO był organizatorem turnieju kobiet i mężczyzn w ramach Halowego Pucharu Polski 2022.

W Giebułtowie w singlu zwyciężyli Aleksandra Wierzbowska i Juliusz Bienkiewicz. W finałach pokonali Wiktorię Saską i Karola Filara. W deblu zwyciężyli Olga Gołaś i Aleksandra Wierzbowska oraz Mikołaj Lis i Kacper Szymkowiak. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – bye; Okorokova – Łężniak 2:6, 6:3, 10:8; Gołaś – bye; (5) Sasiak – bye; (4) Kopel – bye; Zakrzewska – bye; Kotylak – bye; (8) Bajorek – bye; (7) Dziarkowska – bye; Kosowska – bye; Kasprzak – bye; (3) Zaremba – bye; (6) Pietras – bye; Z. Dziewięcka – bye; Saska – Rogala 6:2, 6:4; (2) Jodłowska – bye.

Druga runda: Wierzbowska – Okorokova 6:1, 6:3; Sasiak – Gołaś 7:6 (3), 6:4; Kopel – Zakrzewska 6:1, 7:6 (3); Bajorek – Kotylak 6:2, 6:2; Kosowska – Dziarkowska 4:6, 7:6 (5), 10:8; Zaremba – Kasprzak 6:4, 6:3; Z. Dziewięcka – Pietras 6:1, 7:6 (2); Saska – Jodłowska 4:6, 7:5, 11:9.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Sasiak 6:3, 6:1; Bajorek – Kopel walkower; Zaremba – Kosowska 6:4, 6:1; Saska – Z. Dziewięcka 6:1, 6:0.

Półfinały: Wierzbowska – Bajorek 6:0, 6:2; Saska – Zaremba 6:3, 6:2.

Finał: Wierzbowska – Saska 6:3, 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Politowicz – bye; A. Majewski – B. Chmielewski 6:1, 6:0; Matuszczyk – D. Wiśniewski 6:4, 6:4; (5) Sowiński – bye; (4) Filar – bye; Szic – Kusiewicz 6:3, 7:6 (3); Musioł – Żarski 6:4, 6:4; V. Blom – (6) B. Andrzejczak 6:3, 3:6, 10:6; (8) Lis – K. Kowal 6:4, 6:2; Sroka – Kyrychenko 6:4, 0:6, 10:8; Wojnar – Jarosz 6:1, 6:1; (3) Biliński – bye; (7) Samojłowicz – Medyński 6:4, 6:3; W. Kasperski – Szymkowiak 4:6, 6:4, 11:9; Dziopak – Konowczuk 6:4, 2:6, 10:8; (2) Bienkiewicz – bye.

Druga runda: Politowicz – A. Majewski 6:4, 6:3; Matuszczyk – Sowiński 3:6, 6:3, 10:8; Filar – Szic walkower; V. Blom – Musioł 6:3, 6:1; Lis – Sroka 6:4, 7:6 (6); Biliński – Wojnar 2:6, 7:6 (1), 10:5; Samojłowicz – W. Kasperski 7:6 (3), 7:6 (5); Bienkiewicz – Dziopak 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Politowicz – Matuszczyk 7:5, 6:2; Filar – V. Blom 4:6, 6:1, 10:7; Lis – Biliński 6:1, 6:1; Bienkiewicz – Samojłowicz 6:3, 6:4.

Półfinały: Filar – Politowicz 4:2 i krecz Marcela; Bienkiewicz – Lis 4:6, 7:6 (3), 10:5.

Finał: Bienkiewicz – Filar 6:2, 1:6, 10:7.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kopel/Zaremba – bye; Okorokova/Saska – Bajorek/Jodłowska 4:6, 6:4, 10:5; Gołaś/Wierzbowska – Kosowska/Rogala 7:5, 4:6, 10:6; (2) Dziarkowska/Pietras – Dziewięcka/Kotylak 6:4, 7:5.

Półfinały: Okorokova/Saska – Kopel/Zaremba walkower; Gołaś/Wierzbowska – Dziarkowska/Pietras 6:1, 6:1.

Finał: Gołaś/Wierzbowska – Okorokova/Saska walkower. 

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Biliński/Wojnar – Samojłowicz/Sowiński 6:4, 6:4; Kusiewicz/Politowicz – Sroka/Wiśniewski 6:2, 6:2; Andrzejczak/Bienkiewicz – Dziopak/Filar 6:2, 2:6, 10:7; (2) Lis/Szymkowiak – Konowczuk/Majewski 7:5, 7:6 (7).

Półfinały: Kusiewicz/Politowicz – Biliński/Wojnar 6:2, 6:2; Lis/Szymkowiak – Andrzejczak/Bienkiewicz 7:6 (8), 5:7, 10:3.

Finał: Lis/Szymkowiak – Kusiewicz/Politowicz walkower.

Kategoria: PZT