Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

Halowy Puchar Polski w Bytomiu – wyniki

Na kortach Górnika Bytom rozgrywany był Halowy Puchar Polski kobiet i mężczyzn. 

W finałach singla ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnym triumfowali najwyżej rozstawieni tenisiści – Julia Oczachowska wygrała z Aleksandrą Wierzbowską, a Maciek Rajski pokonał Michała Mikułę. 

W grach podwójnym najlepsi byli: Wiktoria Rutkowska i Ola Wierzbowska oraz Michał Mikuła i Yann Wójcik.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – bye; Jodłowska – Czerny 6:1, 6:1; N. Michta – Slobodian 1:6, 6:1, 12:10; (6) Krygier – Paradowska 6:2, 6:1; (3) Podlińska – bye; Formella – Szczepaniak 7:5, 5:7, 10:5; Korzeniak – Rutkowska 6:2, 6:4; (5) Sasiak – Bednarz 4:6, 6:4, 10:6; (8) Świerczyńska – B. Przybylska walkower; Niewiadomska – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:0; Pyka – Bartusek 6:3, 6:3; (4) Wierzbowska – bye; (7) Niemc – Domańska walkower; Łężniak – Bergler 6:4, 6:2; Zaremba – Pyrek 6:3, 6:2; (2) Hędrzak – bye.

Druga runda: Oczachowska – Jodłowska 7:6 (3), 6:4; N. Michta – Krygier 7:5, 6:2; Podlińska – Formella 6:1, 6:1; Korzeniak – Sasiak 6:3, 6:2; Świerczyńska – Niewiadomska 7:5, 7:6 (2); Wierzbowska – Pyka 6:1, 6:7 (5), 10:4; Łężniak – Niemc 6:4, 6:0; Hędrzak – Zarembska 5:7, 6:1, 10:8.

Ćwierćfinały: Orzechowska – N. Michta 6:0, 6:0; Podlińska – Korzeniak 6:2, 6:2; Wierzbowska – Świerczyńska 6:3, 6:2; Hędrzak – Łężniak 6:2, 6:1.

Półfinały: Oczachowska – Podlińska 6:4, 6:4; Wierzbowska – Hędrzak 6:3, 6:4.

Finał: Oczachowska – Wierzbowska 6:4, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rajski – bye; Krawcewicz – M. Terczyński 6:2, 4:6, 10:5; A. Bojarski – M. Matuszewski 6:1, 6:2; (8) Sikharulidze – Chudy 7:6 (5), 6:3; (4) Wójcik – bye; Szajrych – Kos 6:2, 6:3; Rudnicki – B. Wojnar 6:3, 5:7, 10:7; (7) Krawczyński – bye; (6) K. Gajewski – bye; Olech – Konowczuk 6:0, 6:4; Pawlak – Mruk 6:3, 6:1; (3) P. Matuszewski – bye; (5) Mikuła – bye; Wetoszka – Bronka 7:6 (8), 7:6 (7); Jankowiak – Voigt 6:0, 6:0; (2) Gryńkowski – bye. 

Druga runda: Rajski – Krawcewicz 6:4, 6:4; A. Bojarski – Sikharulidze 6:4, 3:6, 10:2; Szajrych – Wójcik 6:7 (7), 6:0, 10:6; Krawczyński – Rudnicki 6:1, 3:6, 10:3; K. Gajewski – Olech 7:6 (2), 6:2; Pawlak – P. Matuszewski 6:2, 2:0 i krecz Piotra; Mikuła – Wetoszka 6:3, 6:3; Gryńkowski – Jankowiak 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Rajski – A. Bojarski 6:3, 6:2; Szajrych – Krawczyński 6:1, 3:6, 16:14; K. Gajewski – Pawlak 7:6 (4), 6:2; Mikuła – Gryńkowski 6:2, 7:6 (4).

Półfinały: Rajski – Szajrych 6:4, 6:1; Mikuła – K. Gajewski 4:6, 6:4, 10:6.

Finał: Rajski – Mikuła 6:1, 6:0.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska/Podlińska – Łężniak/Michta 6:3, 6:1; Bergler/Niewiadomska – Czerny/Paradowska 6:3, 6:2; Jodłowska/Sasiak – Bartusek/Krygier 7:5, 6:4; (2) Rutkowska/Wierzbowska – Formella/Świerczyńska 6:1, 7:5.

Półfinały: Oczachowska/Podlińska – Bergler/Niewiadomska 6:0, 6:0; Rutkowska/Wierzbowska – Jodłowska/Sasiak 6:1, 6:3.

Finał: Rutkowska/Wierzbowska – Oczachowska/Podlińska 7:6 (5), 7:5.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Mikuła/Wójcik – Gajewski/Szajrych 4:6, 6:2, 12:10; Bojarski/Kos – Sikharulidze/Wojnar 5:7, 6:3, 10:7; Chudy/Olech – Rudnicki/Wetoszka 6:4, 6:2; Pawlak/Terczyński – (2) M. Matuszewski/P. Matuszewski walkower.

Półfinały: Mikuła/Wójcik – Bojarski/Kos 6:3, 4:6, 10:8; Pawlak/Terczyński – Chudy/Olech 6:3, 6:2.

Finał: Mikuła/Wójcik – Pawlak/Terczyński 6:3, 6:2.

Halowy Puchar Polski

Następne turnieje w ramach Halowego Pucharu Polski mają odbyć się w Warszawie (na Merze, od 7 listopada) i Bydgoszczy (od 14 listopada).  

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności