Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA WTA 250: Fręch - Kalinina 2:6, 6:0, 6:1; JASSY WTA 250: M. Andreeva - Boskovic 6:2, 6:0; WARSZAWA WTA 125: Semenistaja - U. Radwańska 6:4, 6:3; Joint - Stojanovic 6:3, 2:6, 6:1; Shinikova - Aiava 6:1, 6:4.

Tenis. Halowy Supermasters PZT do lat 11 w Toruniu – wyniki

Na kortach w Toruniu odbył się Halowy Supermasters PZT tenisistów do lat 11, w którym rywalizowało dziesięć dziewcząt i dziesięciu chłopców. 

Najpierw walczyli w dwóch grupach, następnie zagrali o konkretne miejsca. W finałach Sonia Antczak wygrała z Karoliną Pitry, a Julian Zięba pokonał Daniela Kwietnia. Trzecie lokaty zajęli Alicja Strugacz i Robert Grechuta. 

DZIEWCZĘTA 

Grupa A: Pitry – Modrzejewska 6:3, 6:3; Listwan – Mroczek 4:6, 6:3, 10:6; Pitry – Strugacz 6:2, 6:2; Mroczek – Modrzejewska walkower; Strugacz – Listwan 7:6 (3), 6:2; Pitry – Mroczek 6:2, 6:3; Strugacz – Modrzejewska walkower; Pitry – Listwan 6:1, 6:1; Listwan – Modrzejewska walkower; Stugacz – Mroczek 6:1, 6:3; kolejność: 1. Pitry, 2. Strugacz, 3. Listwan, 4. Mroczek, 5. Modrzejewska. 

Grupa B: Antczak – Cedro 6:3, 6:1; Kleszcz – Cichoń 6:1, 6:1; Antczak – Herma 6:2, 6:2; Cedro – Kleszcz 1:6, 6:2, 11:9; Cichoń – Herma 6:4, 6:2; Antczak – Kleszcz 6:2, 6:1; Herma – Cedro 6:4, 6:1; Cedro – Cichoń 6:4, 6:1; Kleszcz – Herma 6:2, 4:6, 11:9; Antczak – Cichoń 6:1, 6:3; kolejność: 1. Antczak, 2. Cedro, 3. Kleszcz, 4. Cichoń, 5. Herma. 

O 9. miejsce: Herma – Modrzejewska walkower. 

O 7. pozycję: Cichoń – Mroczek 7:5, 6:3.

O 5. lokatę: Kleszcz – Listwan 6:3, 6:2.

Półfinały: Pitry – Cedro 6:3, 6:3; Antczak – Strugacz 6:2, 6:2.

O 3. miejsce: Strugacz – Cedro 7:6 (0), 6:1.

Finał: Antczak – Pitry 6:3, 6:1.

CHŁOPCY

Grupa A: Czubak – Kwiecień 6:1, 6:2; Wielgus – K. Kosiński 7:5, 6:3; Kwiecień – Miarka 6:1, 6:3; K. Kosiński – Czubak 6:4, 6:2; Wielgus – Miarka 6:1, 6:2; Kwiecień – K. Kosiński 6:1, 6:2; Czubak – Miarka 6:3, 6:4; K. Kosiński – Miarka 6:0, 6:2; Czubak – Wielgus 6:2, 6:2; Kwiecień – Wielgus 6:2, 6:1; kolejność: 1. Czubak, 2. Kwiecień, 3. Wielgus, 4. K. Kosiński, 5. Miarka. 

Grupa B: Zięba – A. Tejerina 6:0, 6:0; Szyca – Grechuta 6:1, 6:4; Zięba – Cieciera 7:5, 6:0; Grechuta – A. Tejerina 6:3, 6:1; Cieciera – Szyca 3:6, 6:1, 10:8; Cieciera – A. Tejerina 2:6, 6:4, 10:6; Grechuta – Zięba 7:5, 6:4; Szyca – A. Tejerina 6:2, 6:4; Grechuta – Cieciera 6:3, 6:0; Zięba – Szyca 7:6 (4), 6:3; kolejność: 1. Grechuta, 2. Zięba, 3. Cieciera, 4. Szyca, 5. A. Tejerina. 

O 9. miejsce: A. Tejerina – Miarka 6:1, 6:1.

O 7. pozycję: K. Kosiński – Szyca 6:1, 6:1.

O 5. lokatę: Wielgus – Cieciera 0:6, 6:1, 10:8.

Półfinały: Zięba – Czubak 6:0, 6:1; Kwiecień – Grechuta 6:3, 6:0.

O 3. miejsce: Grechuta – Czubak 6:2, 6:1.

Finał: Zięba – Kwiecień 0:6, 6:1, 10:6.

UCZESTNICY

Dziewczęta: Karolina Pitry, Sonia Antczak, Pola Cichoń, Katarzyna Listwan, Amelia Mroczek, Natasza Kleszcz, Julia Herma, Alicja Strugacz, Maria Cedro, Antonina Modrzejewska. 

Chłopcy: Daniel Kwiecień, Julian Zięba, Maciej Szyca, Oskar Wielgus, Kajetan Kosiński, Robert Grechuta, Leon Miarka, Jakub Cieciera, Michał Czubak, Antonio Tejerina. 

Kategoria: PZT