Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Paolini - Kalinskaya 4:6, 7:5, 7:5; PUERTO VALLARTA WTA 125: Preston - Carle 6:2, 6:2; Kessler - Baptiste 6:4, 6:4; RIO DE JANEIRO ATP 500: Baez - F. Cerundolo 7:5, 6:0; Navone - Norrie 6:4, 6:2; DOHA ATP 250: Khachanov - Mensik 7:6 (12), 6:4; LOS CABOS ATP 250: Thompson - Ruud 6:3, 7:6 (4).

Tenis. Iga Świątek dziękuje teamowi, partnerom i kibicom

Iga Świątek, wiceliderka rankingu WTA oraz triumfatorka turniejów WTA 1000 w Doha i Indian Wells, podziękowała w mediach społecznościowych teamowi, partnerom i fanom. 

– Minęła ponad doba, a mi nadal trudno opisać, jak ważny był ten turniej i to, że go wygrałam – napisała 20-letnia Polka. 

Staje się lepszą zawodniczką

– W zupełnie innych warunkach niż w Doha, przyzwyczajając się każdego dnia do upału i suchego powietrza, na mocno narastającym zmęczeniu, skupiając się tylko na tu i teraz. Czuję, że w ciągu tych dwóch tygodni stałam się lepszą zawodniczką i to cieszy mnie najbardziej. Ciężka praca przynosi efekty i idę dobrą drogą, choć na pewno czeka mnie jeszcze wiele zakrętów i niespodzianek – kontynuuje Iga Świątek. 

Dzień przerwy w Miami

– Dziękuję za wsparcie mojemu teamowi, partnerom i Wam – kibicom na żywo i przed telewizorami. Mam nadzieję, że w tych trudnych czasach moje mecze dają Wam trochę uśmiechu i słońca. A teraz, zanim wrócę do pracy i przygotowań do turnieju, czas na day off w Miami! – dodaje tenisistka. 

Tenis. Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch i Alicja Rosolska grają w Miami

Tenis. Iga Świątek pokonała Marię Sakkari w finale w Indian Wells. Będzie druga w rankingu WTA

Kategoria: WTA