Logo Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Hurkacz - Rublev 7:6 (6), 3:6, 6:2; Humbert - Fognini 7:5, 7:6 (4); Shapovalov - Martinez 6:4, 6:4; Schwartzman - Millman 6:4, 7:6 (1); Lajovic - Raonic 7:6 (3), 4:6, 6:2; Muguruza - Gauff 7:6 (3), 3:6, 6:3; Vondrousova - Rus 6:3, 6:3; Kuznetsova - Kontaveit 4:6, 7:5, 6:3; Kasatkina - Siniakova 6:2, 6:3; Putintseva - Martic 6:3, 6:7 (2), 6:4; Konta - Begu 6:0, 6:4; Azarenka - Kenin 6:0, 6:0.

Aktualności

Tenis. ITF Juniors Bytom 2020 – wyniki

Na Górnym Śląsku rozgrywany był międzynarodowy turniej ITF juniorów w Bytomiu.

W finałach Pucharu Śląska (korty ziemne, kategoria grade 2) z Polaków zagrali 14-letnia Weronika Ewald i Aleksander Orlikowski. W półfinale odpadł Maks Kaśnikowski. 

W grach podwójnych – z zagranicznymi deblowymi partnerami – triumfowali Zuzanna Kubacha i Aleksander Orlikowski.

W środku Weronika Ewald i Aleksander Orlikowski

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Costoulas – Durska 6:0, 6:3; Duhl – L. Kareisova 7:5, 6:2; D. Shoshyna – Koralnik 6:0, 6:3; (6) Gruszczyńska – Bergler 3:6, 6:4, 7:5; (4) Kubacha – Gołaś 6:0, 6:4; Mandelikova – Kamińska 6:4, 6:3; Ewald – Pawlikowska 6:7 (5), 6:1, 7:6 (6); (8) Khalturina – Wróblewska 6:1, 6:3; (5) Wygonowska – Maciejewska 6:3, 6:1; Molchanova – Świerczyńska 6:1, 6:0; Safarova – Samberger 6:1, 6:2; (3) Rivkin – Szczepańska 6:1, 6:1; (7) Bartashevich – Frankowska 6:4, 6:1; Sulcova – Gustowska 6:3, 6:0; Lipiec – Bednarz 6:4, 6:4; (2) Vandewinkel – W. Ejsmont 6:1, 6:1. 

Druga runda: Costoulas – Duhl 6:2, 6:4; Gruszczyńska – D. Shoshyna 6:1, 6:1; Mandelikova – Kubacha 6:4, 6:4; Ewald – Khalturina 6:4, 1:6, 6:2; Wygonowska – Molchanova 6:1, 6:3; Rivkin – Safarova 4:2 i krecz Czeszki; Bartashevich – Sulcova 6:0, 6:1; Vandewinkel – Lipiec 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Costoulas – Gruszczyńska 6:3, 6:0; Ewald – Mandelikova 4:6, 6:1, 6:3; Rivkin – Wygonowska 7:6 (3), 6:4; Bartashevich – Vandewinkel 6:2, 6:2.

Półfinały: Ewald – Costoulas 6:1, 6:1; Rivkin – Bartashevich 6:3, 6:0.

Finał: Rivkin – Ewald 6:3, 6:4. 

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Petr 6:3, 6:2; Pawelski – Rutter 6:4, 6:0; Pieczkowski – Nicod 7:6 (2), 6:3; (6) Koshis – Szajrych 6:4, 6:4; (4) Bielinskyi  – Kos 6:4, 6:2; Niedner – Szic 6:1, 5:7, 6:2; Kusiewicz – Rys 5:7, 6:4, 6:3; Vogeli – (5) Kielan 2:6, 6:2, 6:2; Konowczuk – (7) Kamrowski 6:7 (4), 6:4, 6:0; Stokowski – Homola 6:1, 6:3; Malis – Kopcik 7:5, 6:3; (3) Lipp – Pieczonka 7:6 (6), 6:3; (8) Samofalov – G. Matuszewski 6:3, 6:2; Vasquez Gehrke – Dziopak 6:3, 7:6 (3); Jurajda – Siekanowicz 6:2, 6:2; (2) Orlikowski – B. Zgoła 6:2, 1:6, 6:4.

Druga runda: Kaśnikowski – Pawelski 6:1, 6:2; Koshis – Pieczkowski 6:1, 7:6 (5); Bielinskyi – Niedner 4:6, 6:3, 6:2; Vogeli – Kusiewicz 6:0, 7:5; Konowczuk – Stokowski 1:6, 6:3, 6:2; Lipp – Malis 4:6, 6:4, 6:4; Samofalov – Vasquez Gehrke 6:1, 6:4; Orlikowski – Jurajda 4:6, 6:3, 6:3. 

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Koshis 6:4, 2:6, 6:1; Bielinskyi – Vogeli 6:2, 6:0; Lipp – Konowczuk 6:4, 6:2; Orlikowski – Samofalov 6:1, 6:1.

Półfinały: Bielinskyi – Kaśnikowski 1:6, 6:2, 6:3; Orlikowski – Lipp 6:3, 1:6, 6:4.

Finał: Bielinskyi – Orlikowski 6:4, 6:2

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Rivkin/Vandewinkel – Ewald/Frankowska 6:3, 6:3; Gołaś/Safarova – Bergler/Durska 6:3, 6:1; (4) Costoulas/Lipiec – Niewiadomska/Samberger 6:1, 6:1; J. Kareisova/L. Kareisova – Duhl/Grott 6:2, 6:2; Bartashevich/Khalturina – Bednarz/Koralnik 6:2, 3:6, 10:8; (3) Kubacha/Mandelikova – Ejsmont/Mazurek 6:2, 2:6, 10:4; Maciejewska/Molchanova – Gustowska/Świerczyńska 1:6, 6:4, 10:6; (2) Gruszczyńska/Wygonowska – Kamińska/Sulcova 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Rivkin/Vandewinkel – Gołaś/Safarova walkower; Costoulas/Lipiec – J. Kareisova/L. Kareisova 6:2, 7:5; Kubacha/Mandelikova – Bartashevich/Khalturina 6:2, 6:2; Gruszczyńska/Wygonowska – Maciejewska/Molchanova 6:1, 6:3.

Półfinały: Rivkin/Vandewinkel – Costoulas/Lipiec 6:1, 4:6, 14:12;  Kubacha/Mandelikova – Gruszczyńska/Wygonowska 6:1, 6:2.

Finał: Kubacha/Mandelikova – Rivkin/Vandewinkel 6:4, 7:6 (5).

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Kielan – Koshis/Szic 6:3, 6:3; Jurajda/Rys – Dzieło/Roś 6:4, 6:1; Pieczkowski/Pieczonka – (4) Lipp/Niedner 6:3, 6:1; Nicod/Petr – Kos/B. Zgoła 6:2, 6:2; Homola/Malis – Siekanowicz/Stokowski 6:2, 6:4; Kusiewicz/Vogeli – (3) Samofalov/Szajrych 6:4, 6:4; G. Matuszewski/Tatera – Lechno-Wasiutyński/Vasquez Gehrke 6:3, 7:6 (4); (2) Bielinskyi/Orlikowski – Kopcik/Pawelski 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Kielan – Jurajda/Rys 6:3, 6:4; Nicod/Petr – Pieczkowski/Pieczonka 7:5, 6:2; Homola/Malis – Kusiewicz/Vogeli 6:2, 7:6 (3); Bielinskyi/Orlikowski – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 6:1.

Półfinały: Nicod/Petr – Kaśnikowski/Kielan 6:7 (2), 7:6 (4), 10:4; Bielinskyi/Orlikowski – Homola/Malis 6:3, 3:6, 10:3.

Finał: Bielinskyi/Orlikowski – Nicod/Petr 6:3, 7:5.

W kwalifikacjach znakomicie spisali się: Zuzanna Pawlikowska, Magdalena Kamińska, Patryk Stokowski i Piotr Siekanowicz.  

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Niewiadomska – bye; Orlińska – L. Matuszewski 6:1, 6:1; Skowrońska – Olszewska 6:7 (2), 7:6 (3), 10:7; Kamińska – (7) J. Kareisova 7:6 (7), 3:6, 10:8; (2) Bajorek – bye; D. Shoshyna – Z. Witkowska 6:2, 4:6, 13:11; Zalewska – Pyrek 6:0, 6:2; (5) Benesova – bye; (3) Grujic – bye; Sulcova – Turczuk 6:1, 6:0; Jodłowska – Persson 6:0, 6:0; (6) Mazurek – Łężniak 7:5, 3:6, 11:9; (4) Grott – bye; Subasic – Rajca 6:7 (3), 7:5, 10:2; Kopel – Kiwior 7:5, 6:7 (6), 10:3; Pawlikowska – (8) Górska 0:6, 6:1, 10:5. 

Druga runda: Niewiadomska – Orlińska 6:3, 3:6, 10:7; Kamińska – Skowrońska 6:1, 3:6, 10:7; D. Shoshyna – Bajorek 6:2, 6:2; Benesova – Zalewska 4:6, 6:4, 10:7; Sulcova – Grujic 4:6, 6:1, 10:2; Jodłowska – Mazurek 6:2, 6:4; Subasic – Grott 6:4, 6:3; Pawlikowska – Kopel 6:3, 6:3. 

Trzecia runda: Kamińska – Niewiadomska 6:1, 7:5; D. Shoshyna – Benesova 7:6 (0), 6:1; Sulcova – Jodłowska 6:3, 6:1; Pawlikowska – Subasic 6:0, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Bielinskyi – bye; J. Bojarski – Kaminski 4:6, 6:2, 10:6; Dzieło – Z. Rytelewski 6:4, 6:4; (7) Lechno-Wasiutyński – Cisło 5:7, 7:6 (4), 10:5; (2) Stokowski – bye; Roś – Suprun 6:1, 6:0; Gestinger – Kubalka 6:3, 6:3; (5) Griscti – bye; (3) Szymkowiak – bye; Myslivec – Tatera 6:4, 6:4; Siekanowicz – Hutsul 7:6 (5), 6:3; Gontar – (8) Lis 6:3, 6:1; (4) Lakshmanan – bye; Dzhurdzha – Bajurko 6:0, 4:6, 10:6; Homola – J. Włodarczyk 7:5, 6:0; (6) Kułakowski – bye. 

Druga runda: Bielinskyi – J. Bojarski 6:0, 6:1; Dzieło – Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:3; Stokowski – Roś 6:4, 2:6, 10:8; Gestinger – Griscti 7:6 (4), 6:3; Szymkowiak – Myslivec 6:1, 6:2 ; Siekanowicz – Gontar 6:2, 7:5; Dzhurdzha – Lakshmanan 6:3, 6:2; Homola – Kułakowski 6:3, 6:2. 

Trzecia runda: Bielinskyi – Dzieło 6:2, 6:0; Stokowski – Gestinger 6:1, 6:2; Siekanowicz – Szymkowiak 3:6, 7:5, 10:5; Homola – Dzhurdzha 6:3, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności