Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA: Sakkari - Svitolina 6:3, 6:3; Ostapenko - Martic 6:3, 6:1; Azarenka - Krejcikova 2:6, 6:2, 6:1; E. Mertens - Anisimova 6:2, 6:3; KOLONIA: A. Zverev - Millman 6:0, 3:6, 6:3; Mannarino - Kecmanovic 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - S. Johnson 7:6 (3), 6:3; Struff - Cecchinato 6:3, 6:1; ANTWERPIA: Raonic - Bedene 6:3, 7:6 (4); Fritz - Opelka 7:6 (5), 6:1; Humbert - Carreno Busta 5:7, 6:3, 6:4; Evans - Tiafoe 7:6 (3), 6:2.

Tenis. ITF Juniors J4 Sobota – wyniki

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników (do lat 18) zawodów o Grand Prix Wojciecha Fibaka 2020. 

W singlu w turnieju ITF juniorów (korty ziemne, kategoria grade 4) triumfowali Weronika Ewald i Szymon Kielan. W finale zagrał Martyn Pawelski. W deblu wygrali: Zuzanna Bednarz i Laura Koralnik oraz Gabriel Matuszewski i Filip Tatera.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubacha – Świerczyńska 7:6 (5), 4:6, 6:3; Vancelova – Formella 6:1, 7:6 (2); Bednarz – Grujic 6:2, 6:1; (5) Kubikova – Rajca 6:1, 4:6, 6:4; (3) Waligora – Frankowska 6:1, 6:1; Zaremba – Wojcik 6:4, 6:7 (4), 6:4; Hazmukova – Górska 6:4, 7:5; (6) Iliev – Szpakowska 6:2, 6:2; Gustowska – (8) Piestrzyńska 2:6, 6:3, 7:5; W. Ejsmont – Yildiz 6:4, 5:7, 6:3; Sarinova – Samberger 6:3, 6:2; (4) M. Monfils – Duhl 6:4, 6:4; (7) Gołaś – Pieczyńska 7:6 (6), 7:5; Ewald – Malmkjaer 6:2, 6:1; Koralnik – Helsen 6:1, 6:1; (2) Mandelikova – Niewiadomska 6:0, 5:7, 6:2.

Druga runda: Kubacha – Vancelova 6:2, 6:2; Bednarz – Kubikova 6:3, 6:3; Waligora – Zaremba 6:4, 6:2; Iliev – Hazmukova 7:5, 7:5; Gustowska – W. Ejsmont 3:6, 6:1, 6:3; Sarinova – M. Monfils 4:6, 6:4, 6:2; Ewald – Gołaś 6:2, 6:1; Mandelikova – Koralnik 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Kubacha – Bednarz 6:3, 6:4; Waligora – Iliev 6:1, 7:6 (5); Sarinova – Gustowska 6:1, 3:6, 6:0; Ewald – Mandelikova 7:5, 6:3.

Półfinały: Waligora – Kubacha 6:4, 2:6, 7:6 (7); Ewald – Sarinova 7:6 (0), 6:2.

Finał: Ewald – Waligora 6:1, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kielan – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:1; Vasquez Gehrke – Kos 3:6, 6:3, 6:1; Alimli – Stankiewicz 7:6 (5), 6:3; (7) B. Zgoła – Panacek 6:4, 6:1; (3) Kamrowski – Roś 6:2, 6:2; Haddouch – Berkieta 6:4, 6:4; Stokowski – Lakshmanan 6:3, 7:6 (4); (5) Kusiewicz – Szic 5:7, 6:3, 6:4; (6) Pieczkowski – Herok 6:2, 6:3; Blockx – G. Matuszewski 5:7, 6:2, 6:3; Feldbausch – Federowicz 2:6, 7:5, 6:0; (4) Politowicz – Z. Rytelewski 6:3, 4:6, 6:3; Pawelski – (8) Pieczonka 3:6, 6:3, 6:3; Schurdevin – Dzieło 6:4, 6:3; Szymkowiak – Hrazdil 6:2, 6:1; (2) Taczała – Slizevich 6:2, 6:1. 

Druga runda: Kielan – Vasquez Gehrke 4:6, 6:4, 6:2; B. Zgoła – Alimli 5:7, 6:4, 6:4;  – Kamrowski 6:1, 7:5; Stokowski – Kusiewicz 7:6 (4), 6:4; Blockx – Pieczkowski 6:4, 3:6, 7:6 (0); Politowicz – Feldbausch 6:1, 7:5; Pawelski – Schurdevin 7:6 (5), 6:3; Szymkowiak – Taczała 4:6, 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kielan – B. Zgoła 6:2, 6:4; Haddouch – Stokowski 6:3, 7:6 (6); Politowicz – Blockx 7:6 (5), 6:3; Pawelski – Szymkowiak 6:2, 6:2.

Półfinały: Kielan – Haddouch 6:4, 7:6 (5); Pawelski – Politowicz 7:5, 6:3.

Finał: Kielan – Pawelski 7:5, 7:6 (3).

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Iliev/Monfils – Ewald/Jodłowska 6:1, 0:6, 10:7; Hazmukova/Kubikova – L. Matuszewski/Witkowska 6:2, 6:1; (4) Ejsmont/Formella – Górska/Świerczyńska 6:4, 6:4; Mazurek/Szpakowska – Wojcik/Zaremba 6:1, 6:1; Bednarz/Koralnik – Frankowska/Sarinova 6:4, 6:1; (3) Duhl/Gustowska – Grujic/Pieczyńska 6:2, 6:0; Niewiadomska/Samberger – Malmkjaer/Straszewska 6:3, 6:3; (2) Helsen/Waligora – Rajca/Telżyńska 6:4, 6:3.  

Ćwierćfinały: Hazmukova/Kubikova – Iliev/Monfils 6:4, 7:6 (3); Mazurek/Szpakowska – Ejsmont/Formella 7:5, 2:6, 10:7; Bednarz/Koralnik – Duhl/Gustowska 6:1, 1:6, 10:6; Helsen/Waligora – Niewiadomska/Samberger 3:6, 6:0, 10:2.

Półfinały: Mazurek/Szpakowska – Hazmukova/Kubikova 2:6, 7:6 (3), 10:7; Bednarz/Koralnik – Helsen/Waligora 6:3, 7:6 (5).

Finał: Bednarz/Koralnik – Mazurek/Szpakowska 7:6 (7), 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Lange/Taczała – (1) Kusiewicz/Politowicz 6:4, 6:4; Kończal/Szymkowiak – Blockx/Haddouch 7:5, 7:6 (5); Federowicz/Kamrowski – (4) Alimli/Schurdevin 6:3, 6:1; G. Matuszewski/Tatera – Herok/Stokowski 3:6, 6:3, 10:5; Jezierski/Panacek – Berkieta/Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:1; (3) Pieczkowski/Szic – Matiyevich/Slizevich 6:2, 6:2; Feldbrausch/Hrazdil – Osomański/Rytelewski 6:4, 6:2; (2) Kos/B. Zgoła – Dzieło/Roś 7:5, 2:6, 10:1.

Ćwierćfinały: Kończal/Szymkowiak – Lange/Taczała 6:1, 0:6, 10:7; G. Matuszewski/Tatera – Federowicz/Kamrowski 2:6, 6:3, 10:3; Pieczkowski/Szic – Jezierski/Panacek 4:6, 6:4, 10:8; Feldbrausch/Hrazdil – Kos/B. Zgoła 7:5, 6:3.

Półfinały: G. Matuszewski/Tatera – Kończal/Szymkowiak 6:4, 7:5; Pieczkowski/Szic – Feldbrausch/Hrazdil 6:4, 1:6, 10:8.

Finał: G. Matuszewski/Tatera – Pieczkowski/Szic 6:4, 4:6, 10:5.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Straszewska – Wawrowska 7:5, 6:4; Łężniak – M. Głowacka 6:1, 6:3; Mackiewicz – Popławska 6:2, 1:6, 10:5; Koczan – Heddes 6:4, 6:4; Szpakowska – Mańkowska 3:6, 6:2, 10:8.

Druga runda: (1) Vancelova – Straszewska 2:6, 6:0, 10:4; (5) Mazurek – Maniawska 6:1, 6:3; (2) Wojcik – Łężniak 1:6, 6:4, 10:5; (7) Rajca – Langiewicz 7:5, 6:4; Mackiewicz – (3) Jodłowska 6:2, 6:3; (6) Hazmukova – Z. Witkowska 6:0, 6:1; (4) L. Matuszewski – Koczan 6:4, 3:6, 10:8; Szpakowska – Telżyńska 7:5, 6:4.  

Trzecia runda: Vancelova – Mazurek 6:4, 3:6, 10:5; Wojcik – Rajca 6:2, 6:2; Hazmunkova – Mackiewicz 6:0, 6:0; Szpakowska – L. Matuszewski 6:4, 1:6, 10:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Roś – Bojko 6:4, 3:6, 10:8; Gontar – Cottin 6:1, 6:1; Dzieło – Bajurko 6:0, 6:2; Biedermann – J. Bojarski 4:6, 7:5, 10:7; Hutsul – Osomański 6:2, 6:3; Panacek – Pałyszko 2:6, 6:2, 10:2; Mizerski – Matiyevich 6:2, 6:0.

Druga runda: Roś – (1) Siekanowicz 0:6, 6:2, 10:8; Braziewicz – Lange 7:6 (4), 6:1; Gontar – (2) Tatera 7:5, 6:3; Dzieło – Jezierski 6:1, 6:0; (3) M. Włodarczyk – Biedermann 6:2, 6:2; Federowicz – Hutsul 7:6 (3), 6:0; Panacek – (4) B. Sopoliński 7:5, 3:6, 10:8; (5) Kończal – Mizerski 7:6 (1), 6:3.

Trzecia runda: Roś – Braziewicz 6:3, 5:7, 10:3; Dzieło – Gontar 6:2, 6:3; Federowicz – M. Włodarczyk 6:3, 6:1; Panacek – Kończal 6:2, 7:6 (5).

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności