Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Tenis. ITF Juniors Kołobrzeg Cup 2020

Nad morzem rozgrywany był międzynarodowy turniej ITF juniorów (do lat 18) Kołobrzeg Cup 2020. 

W finale głównej części zawodów (korty ziemne, kategoria grade 5) Martyn Pawelski pokonał Gabriela Matuszewskiego. Wśród dziewcząt w półfinałach były Olivia Bergler i Laura Koralnik. 

W grze podwójnej zwyciężyły Zuzanna Bednarz i Laura Koralnik. W finale deble juniorów byli Juliusz Herok i Patryk Stokowski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Gołaś – Wróblewska 6:1, 6:3; Samberger – D. Shoshyna 7:5, 6:4; Bergler – Górska 6:4, 6:4; (7) Platenikova – Z. Witkowska 6:2, 6:0; (4) Veleva – Podulka 6:4, 6:3; L. Matuszewski – Skowrońska 6:3, 6:0; Jodłowska – Zalewska 6:3, 1:6, 6:0; Pinkova – (5) Gustowska 6:4, 6:0; Koralnik – (8) Torrealba 6:4, 6:4; W. Ejsmont – Szymczewska 6:1, 6:1; Grujic – Popławska 7:5, 7:5; (3) Szczepańska – Telżyńska 6:3, 6:1; Frankowska – (6) Maciejewska 3:6, 7:6 (2), 6:2; Sarinova – Zaremba 6:1, 6:1; Zhabrailova – Durska 6:2, 6:1; (2) Świerczyńska – Bednarz 6:3, 7:6 (7).

Druga runda: Samberger – Schroeter 6:4, 3:6, 6:1; Bergler – Platenikova 7:6 (5), 6:4; Veleva – L. Matuszewski 7:6 (7), 5:7, 6:2; Pinkova – Jodłowska 7:5, 7:5; Koralnik – W. Ejsmont 6:3, 6:3; Szczepańska – Grujic 6:2, 6:3; Sarinova – Frankowska 6:0, 6:2; Zhabrailova – Świerczyńska 6:1, 6:1.  

Ćwierćfinały: Bergler – Samberger 6:0, 6:0; Pinkova – Veleva 6:2, 6:0; Koralnik – Szczepańska 7:5, 6:0; Zhabrailova – Sarinova 7:5, 6:3.

Półfinały: Pinkova – Bergler 7:6 (2), 6:1; Zhabrailova – Koralnik 6:4, 6:4.

Finał: Zhabrailova – Pinkova 6:3, 6:1.  

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – Herok 6:4, 6:2; Siekanowicz – Gethin 6:4, 6:2; Kopcik – Grygołowicz 6:2, 6:3; Szic – (5) Israelan 6:4, 6:4; (3) Kos – Griscti 6:0, 6:1; Vasquez Gerhrke – Kończal 6:4, 7:6 (6); Hrazdil – B. Sopoliński 7:6 (5), 6:3; (8) Pawelski – Dzieło 6:2, 6:2; (7) Truhlar – Szczap 7:5, 6:3; G. Zgoła – Lakshmanan 6:0, 6:2; Stokowski – Schroeter 6:3, 6:3; (4) G. Matuszewski – Dziopak 6:1, 6:3; (6) Maskow – Lis 6:1, 6:2; Malis – Kułakowski 7:6 (2), 6:2; Szymkowiak – D’Hulst 7:6 (7), 6:4; (2) Kusiewicz – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:0.

Druga runda: Siekanowicz – B. Zgoła 1:6, 6:3, 6:1; Szic – Kopcik 6:3, 6:4; Vasquez Gerhrke – Kos 6:4, 6:2; Pawelski – Hrazdil 6:1, 4:6, 6:3; G. Zgoła – Truhlar 7:6 (5), 7:5; G. Matuszewski – Stokowski 6:4, 6:3; Maskow – Malis 3:6, 7:5, 6:2; Szymkowiak – Kusiewicz 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Szic – Siekanowicz 6:3, 6:7 (5), 6:1; Pawelski – Vasquez Gerhrke 6:2, 6:1; G. Matuszewski – G. Zgoła 7:6 (6), 7:5; Maskow – Szymkowiak 6:2, 6:4.

Półfinały: Pawelski – Szic 6:2, 7:5; G. Matuszewski – Maskow 7:6 (1), 5:7, 6:3.

Finał: Pawelski – G. Matuszewski 7:5, 6:1. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Gołaś/Górska – (1) Szczepańska/Świerczyńska 4:6, 6:4, 13:11; Platenikova/Zhabrailova – L. Matuszewski/Z. Witkowska 6:3, 6:0; (4) Bednarz/Koralnik – Jodłowska/Zalewska 6:3, 6:3; Shoshyna/Volkov – Bozova/Wróblewska 5:2 i krecz; Pinkova/Zaremba – Janiszek/Szymczewska 6:1, 6:4; (3) Frankowska/Maciejewska – Ejsmont/Samberger 6:4, 6:2; Bergler/Durska – Podulka/Skowrońska 6:1, 7:5; Rajca/Telżyńska – (2) Torrealba/Veleva 6:4, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Gołaś/Górska – Platenikova/Zhabrailova 3:6, 6:3, 10:6; Bednarz/Koralnik – Shoshyna/Volkov 6:2, 6:3; Frankowska/Maciejewska – Pinkova/Zaremba 6:2, 4:6, 12:10; Rajca/Telżyńska – Bergler/Durska 7:6 (4), 6:2.

Półfinały: Bednarz/Koralnik – Gołaś/Górska 6:3, 6:4; Frankowska/Maciejewska – Rajca/Telżyńska 6:3, 7:5.

Finał: Bednarz/Koralnik – Frankowska/Maciejewska 6:2, 6:0.  

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kos/B. Zgoła – bye; Herok/Stokowski – Lakshmanan/Szczap 6:3, 6:0; Lis/Szic – (4) Malis/Truhlar walkower; Kopcik/B. Sopoliński – G. Matuszewski/Tatera 6:4, 7:5; D’Hulst/Gethin – Grygołowicz/Kończal 6:1, 6:0; (3) Dziopak/Pawelski – Dzieło/Siekanowicz 6:0, 6:0; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Griscti/Hrazdil 7:5, 3:6, 10:3; (2) Maskow/Vasquez Gerhrke – Kułakowski/Kusiewicz 6:2, 6:3. 

Ćwierćfinały: Herok/Stokowski – Kos/B. Zgoła 4:6, 6:3, 10:7; Kopcik/B. Sopoliński – Lis/Szic 7:5, 6:4; D’Hulst/Gethin – Dziopak/Pawelski 7:5, 6:7 (7), 11:9; Maskow/Vasquez Gerhrke – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 7:5, 6:0.

Półfinały: Herok/Stokowski – Kopcik/B. Sopoliński 6:4, 3:6, 10:7; Maskow/Vasquez Gerhrke – D’Hulst/Gethin 6:2, 6:1.

Finał: Maskow/Vasquez Gerhrke – Herok/Stokowski 6:1, 4:6, 10:5. 

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Koczan – bye; L. Matuszewski – bye; Telżyńska – bye; Volkov – Rajca 6:1, 6:0; Janiszek – bye; D. Shoshyna – Skowrońska 6:3, 6:4; Z. Witkowska – bye; Olszewska – Kornijczuk 6:2, 2:6, 10:6. 

Druga runda: L. Matuszewski – Koczan 7:6 (0), 6:0; Telżyńska – Volkov 6:4, 4:6, 19:17; D. Shoshyna – Janiszek 6:2, 6:2; Z. Witkowska – Olszewska 6:2, 6:3.  

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Schroeter – bye; B. Sopoliński – Królikowski 6:7 (5), 6:4, 10:7; (2) Lis – bye; J. Włodarczyk – Łukowski walkower; Mruk – bye; Dzieło – Gontar 6:1, 3:6, 10:4; Bojko – bye; Siekanowicz – Tatera 6:3, 2:6, 10:7.

Druga runda: B. Sopoliński – Schroeter 6:1, 6:1; Lis – J. Włodarczyk 6:1, 6:1; Dzieło – Mruk 7:5, 6:3; Siekanowicz – Bojko 6:1, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności