Logo Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Hurkacz - Rublev 7:6 (6), 3:6, 6:2; Humbert - Fognini 7:5, 7:6 (4); Shapovalov - Martinez 6:4, 6:4; Schwartzman - Millman 6:4, 7:6 (1); Lajovic - Raonic 7:6 (3), 4:6, 6:2; Muguruza - Gauff 7:6 (3), 3:6, 6:3; Vondrousova - Rus 6:3, 6:3; Kuznetsova - Kontaveit 4:6, 7:5, 6:3; Kasatkina - Siniakova 6:2, 6:3; Putintseva - Martic 6:3, 6:7 (2), 6:4; Konta - Begu 6:0, 6:4; Azarenka - Kenin 6:0, 6:0.

Aktualności

Tenis. ITF Juniors Szczawno-Zdrój 2020

Na kortach w Szczawnie-Zdroju rozpoczął się turniej ITF juniorów SO’20 Invest Park Cup 2020.

W międzynarodowych zawodach (korty ziemne, grade 5) w półfinałach singla zagrają: Zuzanna Bednarz, Martyn Pawelski i Gabriel Matuszewski. W deblu dominacja biało-czerwonych.   

Mecze pierwszej i drugiej rundy odbywały się także na kortach w Wałbrzychu.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Waligora – Podulka 6:3, 6:2; Ziyenbayeva – Orlińska 4:6, 6:2, 6:2; Grujic – Wróblewska 6:3, 6:1; Zaremba – (7) Maciejewska 7:5, 2:6, 6:4; (4) Szczepańska – Szpakowska 6:3, 6:3; Pawlikowska – Michalkova 6:3, 3:6, 6:3; Sarinova – Frankowska 6:2, 7:5; (8) Gustowska – Janiszek 6:3, 6:3; Krajmer – (5) Formella 6:0, 6:1; Bednarz – Górska 4:6, 6:4, 6:1; Bajorek – Wojcik 6:3, 7:6 (6); (3) L. Kareisova – Mazurek 6:4, 6:0; (6) Vargova – Samberger 6:1, 6:0; Turczuk – Durska 3:6, 7:6 (2), 6:4; Helsen – Lang 6:1, 6:4; (2) Świerczyńska – Grott 6:0, 6:4.

Druga runda: Waligora – Ziyenbayeva 6:4, 6:1; Grujic – Zaremba 6:2, 6:2; Pawlikowska – Szczepańska 6:4, 4:0 i krecz; Sarinova – Gustowska 3:6, 7:5, 7:5; Bednarz – Krajmer 5:7, 6:2, 6:0; L. Kareisova – Bajorek 6:1, 6:0; Vargova – Turczuk 6:0, 6:0; Świerczyńska – Helsen 6:0, 7:6 (3). 

Ćwierćfinały: Waligora – Grujic 6:4, 6:0; Sarinova – Pawlikowska 6:2, 6:2; Bednarz – L. Kareisova 6:3, 6:3; Vargova – Świerczyńska 3:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Waligora – Sarinova; Bednarz – Vargova.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – Mruzek 5:7, 7:5, 6:2; Mancewicz – Nuyts 6:3, 7:6 (1); Janousek – Wójcicki 6:2, 6:2; (7) Simonsson – Siekanowicz 6:0, 6:3; (3) G. Matuszewski – Kopcik 7:5, 6:1; Hrazdil – Szymkowiak 6:3, 6:3; G. Zgoła – Griscti 6:0, 6:0; (6) Blockx – Dzieło 6:3, 6:1; (8) Szic – Lechno-Wasiutyński 7:6 (2), 6:1; Hajek – Kończal 4:6, 6:4, 6:2 D’Hulst – Lis 5:7, 3:3 i dyskwalifikacja Mikołaja; (4) Pawelski – Malis 6:4, 6:1; (5) Maskow – M. Włodarczyk 6:4, 6:0; Kułakowski – Pankowski 7:5, 6:0; Mensik – Szczap 6:3, 6:3; Haddouch – (2) Kusiewicz 6:4, 6:4.

Druga runda: B. Zgoła – Mancewicz 6:1, 6:1; Simonsson – Janousek 6:3, 7:6 (5); G. Matuszewski – Hrazdil 6:3, 7:6 (4); Blockx – G. Zgoła 6:4, 6:3; Szic – Hajek 6:2, 6:4; Pawelski – D’Hulst 6:4, 6:1; Maskow – Kułakowski 6:1, 6:4; Mensik – Haddouch 6:2, 6:4. 

Ćwierćfinały: Simonsson – B. Zgoła 6:3, 6:2; G. Matuszewski – Blockx 6:1, 6:1; Pawelski – Szic 7:6 (5), 7:5; Mensik – Maskow 6:3, 6:0.

Półfinały: G. Matuszewski – Simonsson; Pawelski – Mensik.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Krajmer/Ziyenbayeva – Janiszek/Witkowska 6:3, 6:2; Grujic/Subasic – Czapulak/Jeschke 6:4, 6:1. 

Druga runda: (1) Helsen/Waligora – Krajmer/Ziyenbayeva 7:5, 6:4; (5) Górska/Świerczyńska – Durska/Podulka 6:1, 7:5; (4) Bednarz/Samberger – Pawlikowska/Sarinova 6:3, 6:1; (8) Bajorek/Grott – Matuszewski/Persson 7:5, 1:6, 14:12; Mazurek/Szpakowska – (6) Frankowska/Telżyńska 6:3, 6:0; Orlińska/Rajca – (3) Maciejewska/Vargova 3:6, 6:4, 10:8; (7) Wojcik/Zaremba – Jodłowska/Wróblewska 7:6 (3), 4:6, 11:9; (2) Formella/Gustowska – Grujic/Subasic 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Helsen/Waligora – Górska/Świerczyńska 6:3, 6:2; Bednarz/Samberger – Bajorek/Grott 6:3, 6:4; Mazurek/Szpakowska – Orlińska/Rajca 6:0, 6:2; Formella/Gustowska – Wojcik/Zaremba 6:2, 6:4. 

Półfinały: Helsen/Waligora – Bednarz/Samberger; Formella/Gustowska – Mazurek/Szpakowska.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Malis/Mensik – J. Bojarski/Roś 6:4, 6:4; Kopcik/B. Sopoliński – Szymkowiak/M. Włodarczyk 6:3, 6:3; Berkieta/Gontar – Bojko/Pankowski 6:4, 6:4; Krotowski/Lechno-Wasiutyński – Griscti/Wójcicki 6:3, 6:4.

Druga runda: Malis/Mensik – (1) Pawelski/Szic 6:2, 6:1; G. Matuszewski/Tatera – (5) Nyuts/Simonsson 6:1, 6:2; Kopcik/B. Sopoliński – (4) Kułakowski/Kusiewicz 7:5, 5:7, 10:6; (8) Hajek/Mruzek – Dzieło/Siekanowicz 6:3, 6:3; (7) Hrazdil/Janousek – Mancewicz/Osomański 4:6, 7:6 (4), 10:8; (3) B. Zgoła/G. Zgoła – Berkieta/Gontar 6:3, 6:0; Kończal/Lis – (6) Blockx/Haddouch 6:4, 6:4; (2) D’Hulst/Maskow – Krotowski/Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Malis/Mensik – G. Matuszewski/Tatera 4:6, 6:3, 11:9; Kopcik/B. Sopoliński – Hajek/Mruzek 3:6, 7:6 (8), 11:9; B. Zgoła/G. Zgoła – Hrazdil/Janousek walkower; Kończal/Lis – D’Hulst/Maskow 6:3, 5:7, 10:1.

Półfinały: Malis/Mensik – Kopcik/B. Sopoliński; B. Zgoła/G. Zgoła – Kończal/Lis.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Subasic – Olszewska 6:3, 6:4; Krajmer – Czapulak 6:2, 6:2; Ziyenbayeva – Kiwior 6:2, 6:4.

Druga runda: Kamińska – (1) Jodłowska 6:0, 4:6, 11:9; Turczuk – Persson 6:1, 6:3; Subasic – (2) L. Matuszewski 7:6 (5), 6:2; Michalkova – Straszewska 6:0, 6:1; Krajmer – (3) Rajca 6:1, 6:0; Janiszek – Jeschke 6:7 (2), 6:4, 10:1; Ziyenbayeva – (4) Telżyńska 6:0, 7:6 (4); Z. Witkowska – Klimchuk 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Turczuk – Kamińska 6:3, 6:2; Michalkova – Subasic 7:5, 6:3; Krajmer – Janiszek 6:1, 6:2; Ziyenbayeva – Z. Witkowska 6:3, 7:6 (0).   

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Kokot – Szymczak 6:2, 6:3; Tatera – Braziewicz 6:1, 6:1; Krotowski – Kaminski 7:5, 6:1; Osomański – Jezierski 7:5, 3:6, 10:5; J. Bojarski – Gontar 6:3, 6:1; Mensik – Bojko 6:2, 6:0; Pałyszko – Kaszowski 4:6, 6:3, 10:6; Blom – Kolasa 6:0, 6:0; Roś – Berkieta 7:5, 6:7 (2), 10:8.

Druga runda: (1) G. Matuszewski – Kokot 6:2, 6:1; Tatera – Federowicz 7:6 (5), 6:1; (2) G. Zgoła – Krotowski 6:2, 5:7, 10:5; Osomański – Bajurko 6:3, 6:3; (3) Siekanowicz – J. Bojarski 6:7 (5), 6:3, 13:11; Mensik – Pałyszko 6:3, 6:3; Blom – (4) B. Sopoliński 3:6, 7:6 (6), 10:7; (5) Kończal – Roś 6:4, 7:6 (5). 

Trzecia runda: G. Matuszewski – Tatera 7:5, 6:3; G. Zgoła – Osomański 6:4, 6:2; Mensik – Siekanowicz 6:2, 6:2; Kończal – Blom 6:3, 7:5.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności