Logo Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Hurkacz - Rublev 7:6 (6), 3:6, 6:2; Humbert - Fognini 7:5, 7:6 (4); Shapovalov - Martinez 6:4, 6:4; Schwartzman - Millman 6:4, 7:6 (1); Lajovic - Raonic 7:6 (3), 4:6, 6:2; Muguruza - Gauff 7:6 (3), 3:6, 6:3; Vondrousova - Rus 6:3, 6:3; Kuznetsova - Kontaveit 4:6, 7:5, 6:3; Kasatkina - Siniakova 6:2, 6:3; Putintseva - Martic 6:3, 6:7 (2), 6:4; Konta - Begu 6:0, 6:4; Azarenka - Kenin 6:0, 6:0.

Aktualności

Tenis. Kraków Cup 2020 U16 – wyniki

Na kortach KKS Olsza rozgrywany był turniej cyklu Tennis Europe Kraków Cup 2020 kadetów

W singlu zwyciężył Jakub Jędrzejczak. W finałach zagrali Natalia Łężniak i Tomasz Berkieta. W deblu po tytuły sięgnęli Martyna Mackiewicz, Adrian Smater i Gabriel Wójcicki.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Stankiewicz – bye; Łężniak – Fedakova 7:5, 6:1; Koprowska – bye; (7) Podhajecka – bye; (4) Novakova – bye; Ciesielczyk – bye; Strzyżewska – bye; (6) Stypuła – bye; (8) Langiewicz – bye; Zhiyenbayeva – bye; Klimchuk – Kiwior 6:3, 6:0; (3) Mackiewicz – bye; (5) Pieczyńska – bye; Gołda – bye; Halbersztadt – Ravnholt 6:2, 6:1; (2) Krajmer – bye.  

Druga runda: Łężniak – Stankiewicz 6:3, 2:6, 6:4; Podhajecka – Koprowska 6:2, 6:4; Ciesielczyk – Novakova 0:6, 6:1, 6:2; Stypuła – Strzyżewska 6:0, 6:1; Zhiyenbayeva – Langiewicz 6:3, 6:1; Mackiewicz – Klimchuk 6:1, 6:3; Pieczyńska – Gołda 6:4, 6:4; Krajmer – Halbersztadt 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Łężniak – Podhajecka 6:4, 6:0; Stypuła – Ciesielczyk 3:6, 6:3, 6:1; Mackiewicz – Zhiyenbayeva 7:6 (4), 7:6 (2); Krajmer – Pieczyńska 6:4, 3:6, 6:4.

Półfinały: Łężniak – Stypuła 6:3, 7:6 (4); Krajmer – Mackiewicz 6:0, 6:1.

Finał: Krajmer – Łężniak 6:1, 7:5.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – bye; Lange – Chernov 6:1, 6:1; J. Włodarczyk – Kaszowski 6:2, 7:5; (6) Kubalka – bye; (4) Sfryrakis – bye; Panacek – Wójcicki 5:7, 7:5, 6:3; Biedermann – Mitoń 6:4, 6:1; (5) Piekarz – bye; (8) Uzunel – Gniatczyk 6:3, 6:0; Juszczak – Czyrek 6:4, 6:1; Ihlenfeld – Kulpa 6:4, 6:2; (3) Grzegorzewski – bye; (7) Smater – bye; Szymczak – Gogulski 7:6 (2), 6:1; Begue – Hulbój 6:1, 6:0; (2) Jędrzejczak – bye.

Druga runda: Berkieta – Lange 4:6, 6:1, 6:2; Kubalka – J. Włodarczyk 6:3, 6:4; Panacek – Sfyrakis 6:3, 6:2; Biedermann – Piekarz 6:1, 4:6, 7:5; Uzunel – Juszczak 7:5, 6:2; Grzegorzewski – Ihlenfeld walkower; Szymczak – Smater 1:6, 6:4, 6:1; Jędrzejczak – Begue 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Berkieta – Kubalka 4:6, 6:4, 7:5; Panacek – Biedermann 6:3, 6:3; Grzegorzewski – Uzunel 6:0, 6:2; Jędrzejczak – Szymczak 6:2, 6:0.

Półfinały: Berkieta – Panacek 1:6, 7:5, 6:3; Jędrzejczak – Grzegorzewski 6:2, 6:3.

Finał: Jędrzejczak – Berkieta 6:2, 6:0.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Krajmer/Mackiewicz – bye; (3) Langiewicz/Pieczyńska – Podhajecka/Zhiyenbayeva 6:3, 7:6 (5); (4) Klimchuk/Novakova – Ciesielczyk/Gołda 7:5, 6:1; (2) Stankiewicz/Stypuła – bye. 

Półfinały: Krajmer/Mackiewicz – Langiewicz/Pieczyńska 6:0, 6:2; Klimchuk/Novakova – Stankiewicz/Stypuła 6:1, 6:3.

Finał: Krajmer/Mackiewicz – Klimchuk/Novakova 6:2, 6:4.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Grzegorzewski/Piekarz – bye; Jędrzejczak/Lange – Berkieta/Kaszowski 7:5, 4:6, 10:7; (4) Kubalka/J. Włodarczyk – bye; Gogulski/Szymczak – bye; Gniatczyk/Hulbój – bye; (3) Juszczak/Panacek – bye; Begue/Sfyrakis – Czyrek/Mitoń 6:1, 7:5; (2) Smater/Wójcicki – bye. 

Ćwierćfinały: Grzegorzewski/Piekarz – Jędrzejczak/Lange 6:3, 6:7 (7), 10:5; Kubalka/J. Włodarczyk – Gogulski/Szymczak 6:4, 6:1; Juszczak/Panacek – Gniatczyk/Hulbój 6:0, 6:0; Smater/Wójcicki – Begue/Sfyrakis 6:4, 7:5.

Półfinały: Grzegorzewski/Piekarz – Kubalka/J. Włodarczyk 7:5, 6:3; Smater/Wójcicki – Juszczak/Panacek 6:4, 1:6, 10:4.

Finał: Smater/Wójcicki – Grzegorzewski/Piekarz 7:5, 3:0 i krecz.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności