Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Kontaveit - Vondrousova 6:3, 6:4; Alexandrova - Sakkari 4:1 i krecz Greczynki; Ostapenko/Siniakova - N. Kichenok/Olaru 6:2, 4:6, 10:8; TENERYFA WTA 250: Osorio Serrano - Giorgi 6:4, 7:5; A. Li - Cornet 6:2, 6:1; Eikeri/Perez - L. Kichenok/Kostyuk 6:3, 6:3; ANTWERPIA ATP 250: Sinner - L. Harris 6:2, 6:2; Schwartzman - Brooksby 6:4, 6:0; MOSKWA ATP 250: Karatsev - Khachanov 7:6 (7), 6:1; Cilic - Berankis 6:3, 6:4.

Tenis. Marta Dudek zwyciężyła w Lechia Tennis Cup Gdańsk 2021

Marta Dudek triumfowała w turnieju Tennis Europe do lat 12 Lechia Tennis Cup Gdańsk 2021. 

W finale gry podwójnej dziewcząt Aleksandra Leś i Wiktoria Nowicka pokonały Annę Czechowicz i Maję Nowak. W finale debla chłopców zagrali za to Jan Paradowski i Alexander Wandel.  

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Isakova – Nowicka 6:4, 6:3.

Druga runda: Isakova – B. Kowalska 6:0, 6:0; Nakath – Lyko 6:3, 6:1; Schweika 6:3, 6:4; Szweda – Razhkova 6:2, 6:2; Leś – Singer 6:1, 6:2; Czechowicz – M. Nowak 6:1, 6:1; Giżewska – Badurowicz 6:4, 4:6, 10:7; Dudek – Skamarokh 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Isakova – Nakath 6:2, 6:1; Schweika – Szweda 6:2, 6:1; Leś – Czechowicz 6:1, 6:0; Dudek – Giżewska 6:2, 6:2.

Półfinały: Schweika – Isakova 6:4, 7:5; Dudek – Leś 6:1, 6:7 (1), 10:7.

Finał: Dudek – Schweika 6:2, 6:1.  

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Biernacki – Selyshchev 6:4, 6:7 (4), 10:7; Szary – Bohme 6:2, 6:1; Piotrowski – Isakov 6:4, 6:0.

Druga runda: Biernacki – Drobko 6:1, 6:0; Kas – Larysz 6:0, 6:4; Makieła – Paszkiewicz 7:6 (4), 6:3; Heinrich – Paradowski 6:2, 6:0; Wandel – Zarański 6:0, 6:0; Krzyśko – Szary 6:0, 6:2; Pfeiff – Kwiatkowski 6:2, 6:2; R. Wieczorek – Piotrowski 2:6, 6:2, 10:8. 

Ćwierćfinały: Kas – Biernacki 7:5, 6:3; Heinrich – Makieła 6:0, 6:0; Krzyśko – Wandel 6:0, 6:2; Pfeiff – R. Wieczorek 6:0, 6:0.

Półfinały: Heinrich – Kas 6:1, 6:1; Pfeiff – Krzyśko 7:5, 6:0.

Finał: Heinrich – Pfeiff 6:1, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Czechowicz/Nowak – Nakath/Singer 6:4, 6:3; Leś/Nowicka – Isakova/Szweda walkower.

Półfinały: Czechowicz/Nowak – Ptak/Skamarokh 6:2, 6:3; Leś/Nowicka – Giżewska/Schweika 6:4, 6:4.

Finał: Leś/Nowicka – Czechowicz/Nowak 6:2, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Kwiatkowski/Wieczorek – Isakov/Larysz 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Kwiatkowski/Wieczorek – Krzyśko/Makieła 6:2, 6:2; Heinrich/Pfeiff – Biernacki/Paszkiewicz 6:2, 6:2; Piotrowski/Szary – Bohme/Selyshchev 6:0, 6:2; Paradowski/Wandel – Kas/Zarański 7:6 (6), 6:2. 

Półfinały: Heinrich/Pfeiff – Kwiatkowski/Wieczorek 6:0, 1:6, 11:9; Paradowski/Wandel – Piotrowski/Szary 6:1, 6:3.

Finał: Heinrich/Pfeiff – Paradowski/Wandel 3:6, 6:2, 10:4.

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności