Polski Tenis

WYNIKI

CHICAGO WTA 500: Yastremska - Cornet 7:5, 6:1; A. Li - Vekic 6:3, 6:1; Petkovic - Govortsova 6:2, 6:2; NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki; SOFIA ATP 250: Paire - Davidovich Fokina 6:4, 7:5.

Tenis. Memoriał Charliego Berszakiewicza – wyniki

W Krakowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) – Memoriał Charliego Berszakiewicza 2021 (korty ziemne, kategoria grade 3).

Do półfinałów singla awansowali: Zuzanna Kubacha, Ada Piestrzyńska, Borys Zgoła i Patryk Stokowski. W deblu triumfowali: Zuzanna Kubacha i Xenia Lipiec oraz Jonasz Dziopak.

W kwalifikacjach skuteczni byli m.in. Anastazja Bozova, Daria Górska, Mateusz Kułakowski, Mateusz Mitoń, Mateusz Lange, Marcel Dzieło.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Jattavapornvanit – Świerczyńska 7:5, 6:7 (6), 6:3; Górska – Molchanova 6:0, 4:6, 6:1; Zhiyenbayeva – Khvatova 6:4, 3:6, 6:3; (6) Lipiec – Suvirdjonkova 2:6, 6:2, 6:1; (3) Kubacha – Sarinova 6:3, 2:1 i krecz Słowaczki; Bozova – Valdmannova 6:3, 2:6, 6:2; Bajorek – Breen 6:3, 2:6, 6:4; Pawlikowska – (7) Tverijonaite 6:4, 6:1; Łężniak – (8) Valitova 4:6, 6:1, 7:5; Sidorova – Bergler 6:1, 6:0; Piestrzyńska – Simunyu 6:2, 3:6, 7:5; (4) Hlahola – Gołaś 6:4, 6:1; (5) K. Blanch – Damaskova 6:2, 6:0; Balus – Koralnik 6:0, 6:0; Gołda – Purser 7:5, 3:0 i krecz Brytyjki; (2) Gruszczyńska – Bakaityte 6:3, 6:4.

Druga runda: Jattavapornvanit – Górska 6:4, 7:6 (3); Zhiyenbayeva – Lipiec 6:4, 6:1; Kubacha – Bozova 6:2, 6:1; Pawlikowska – Bajorek 6:3, 6:2; Sidorova – Łężniak 6:2, 6:3; Piestrzyńska – Hlahola 6:2, 3:6, 6:3; Balus – K. Blanch 5:7, 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Gołda 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Jattavapornvanit – Zhiyenbayeva 6:4, 6:1; Kubacha – Pawlikowska 7:6 (3), 6:4; Piestrzyńska – Sidorova 6:0, 7:5; Balus – Gruszczyńska 6:2, 6:2.

Półfinały: Jattavapornvanit – Kubacha 6:3, 6:3; Balus – Piestrzyńska 7:5, 6:3.

Finał: Jattavapornvanit – Balus 6:3, 6:0.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Sekulic – Szic 6:3, 6:3; Maskow – Dzieło 6:3, 6:1; Guerrero Alvarez – B. Sopoliński 6:2, 6:1; (5) G. Matuszewski – Lange 6:0, 6:3; (4) Basel – Matuszczyk 7:5, 6:4; Siekanowicz – Stonkus 6:3, 6:2; Dagan – Tatera 6:2, 6:2; (8) Stokowski – Ridout 6:4, 6:3; (7) Dziopak – Kułakowski 6:4, 6:3; Bancalari – Berkieta 2:6, 6:2, 6:1; Rutter – Czaczkowski 6:3, 6:2; (3) Sabaliauskas – V. Blom 6:2, 5:7, 6:2; (6) G. Zgoła – T. Pereira 6:3, 6:2; Kusiewicz – Mitoń 1:6, 7:6 (2), 7:5; Szymkowiak – Myslivec 6:4, 6:0; (2) B. Zgoła – Groom 6:2, 4:6, 6:1.

Druga runda: Sekulic – Maskow 6:0, 6:1; Guerrero Alvarez – G. Matuszewski 6:1, 6:2; Siekanowicz – Basel 6:2, 6:3; Stokowski – Dagan 6:1, 6:1; Bancalari – Dziopak 6:2, 0:6, 6:3; Rutter – Sabaliauskas 7:6 (2), 6:4; G. Zgoła – Kusiewicz 6:3, 6:3; B. Zgoła – Szymkowiak 3:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Sekulic – Guerrero Alvarez 7:5, 6:2; Stokowski – Siekanowicz 6:3, 7:5; Bancalari – Rutter 6:3, 6:4; B. Zgoła – G. Zgoła 3:2 i krecz Goran. 

Półfinały: Sekulic – Stokowski 6:2, 6:3; Bancalari – B. Zgoła 6:3, 6:4.

Finał: Sekulic – Bancalari 6:2, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubacha/Lipiec – Khvatova/Sidorova 6:7 (2), 6:2, 10:6; Damaskova/Valdmannova – Gołda/Pawlikowska7:5, 1:6, 10:7; (3) Bakaityte/Hlahola – Górska/Gruszczyńska 7:6 (6), 6:4; Breen/Purser – Caruk/Szmyd 7:5, 6:2; L. Matuszewski/Persson – Łężniak/Niewiadomska 6:3, 7:5; (4) Bergler/Koralnik – Simunyu/Zhiyenbayeva 6:4, 6:3; Bajorek/Świerczyńska – Sarinova/Valitova walkower; (2) Balus/Tverijonaite – Langiewicz/Rajca 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kubacha/Lipiec – Damaskova/Valdmannova 6:3, 6:2; Bakaityte/Hlahola – Breen/Purser 4:6, 6:4, 10:7; Bergler/Koralnik – L. Matuszewski/Persson 6:3, 6:4; Balus/Tverijonaite – Bajorek/Świerczyńska 6:0, 6:1.

Półfinały: Kubacha/Lipiec – Bakaityte/Hlahola 6:4, 5:7, 10:6; Balus/Tverijonaite – Bergler/Koralnik 4:6, 6:4, 11:9.

Finał: Kubacha/Lipiec – Balus/Tverijonaite 6:3, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dziopak/Pereira – bye; Berkieta/Czaczkowski – Dagan/Ridout 7:6 (4), 6:2; Biedermann/Bojko – (4) Sabaliauskas/Stonkus 6:4, 5:7, 10:6; Blom/Dzieło – Lange/Mitoń 6:0, 6:3; Groom/Rutter – Kułakowski/Siekanowicz 6:3, 6:3; Stokowski/Szymkowiak – (3) Basel/Guerrero Alvarez 6:4, 6:7 (6), 10:7; Bancalari/Myslivec – Sopoliński/G. Zgoła 6:2, 2:6, 11:0; (2) Maskow/Sekulic – G. Matuszewski/Tatera 3:6, 6:3, 10:1.

Ćwierćfinały: Dziopak/Pereira – Berkieta/Czaczkowski 7:5, 6:3; Blom/Dzieło – Biedermann/Bojko 6:2, 6:4; Stokowski/Szymkowiak – Groom/Rutter 6:3, 6:3; Maskow/Sekulic – Bancalari/Myslivec 6:2, 6:2.

Półfinały: Dziopak/Pereira – Blom/Dzieło 6:3, 6:1; Stokowski/Szymkowiak – Maskow/Sekulic walkower.

Finał: Dziopak/Pereira – Stokowski/Szymkowiak 7:6 (6), 6:4.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bozova – bye; Maniawska – Nieradzik 6:1, 6:0; Szmyd – N. Kowalczyk 7:6 (7), 6:4; (8) Langiewicz – Stypuła 7:5, 6:3; (2) Frankowska – bye; Valdmannova – Janiszek 7:5, 6:4; Strzyżewska – Wahl-Maniecka 6:4, 6:1; (6) Turczuk – L. Matuszewski 6:2, 6:2; (3) Górska – bye; Telżyńska – Halbersztadt 6:3, 6:0; Heiderova – Rajca 6:2, 6:0; Mazurek – (7) Persson 7:6 (6), 6:3; (4) Damaskova – bye; Koprowska – Caruk 6:1, 6:2; Czapulak – Javaheri 6:0, 6:3; (5) Niewiadomska – bye. 

Druga runda: Bozova – Maniawska 6:1, 6:0; Langiewicz – Szmyd 6:7 (0), 6:1, 10:7; Valdmannova – Frankowska 7:6 (5), 6:2; Strzyżewska – Turczuk 3:6, 6:3, 11:9; Górska – Telżyńska 6:0, 6:4; Heiderova – Mazurek 6:3, 1:6, 10:8; Damaskova – Koprowska 6:1, 6:3; Niewiadomska – Czapulak 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Bozova – Langiewicz 6:1, 6:2; Valdmannova – Strzyżewska 6:1, 6:4; Górska – Heiderova 6:2, 6:0; Damaskova – Niewiadomska 6:3, 2:6, 10:8.  

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kułakowski – bye; Jędrzejczak – Gogulski 6:3, 6:0; Bajurko – Kawałkowski 6:3 6:0; Smater – Lambert 6:1, 6:1; (2) V. Blom – bye; J. Włodarczyk – Hnidets 6:2, 6:4; Mitoń – Solarski 3:6, 6:4, 11:9; Biedermann – Bojko 6:4, 7:6 (6); (3) A. Malinowski – bye; Breus – Zarębski 7:5, 6:2; Mizerski – Szymczak 6:3, 4:6, 10:8; (5) Lange – bye; (4) Szczap – bye; Bako – Walkowski 7:5, 4:6, 11:9; Dzieło – Bux 5:0 i krecz Alessandro; Juszczak – (6) Roś 6:4, 7:6 (3).

Druga runda: Kułakowski – Jędrzejczak 4:6, 6:3, 10:3; Smater – Bajurko 6:4, 7:6 (2), J. Włodarczyk – V. Blom 5:7, 7:6 (6), 10:7; Mitoń – Biedermann 2:6, 7:5, 10:3; Breus – A. Malinowski 4:1 i krecz Hiszpana; Lange – Mizerski 7:6 (5), 6:2; Szczap – Bako 7:6 (3), 4:6, 10:5; Dzieło – Juszczak 6:1, 6:2.  

Trzecia runda: Kułakowski – Smater 6:2, 6:2; Mitoń – J. Włodarczyk 2:6, 6:0, 10:8; Lange – Breus 6:1, 6:1; Dzieło – Szczap 7:5, 6:0.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności