Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Tenis. Mistrzostwa Polski Juniorów w Stalowej Woli – wyniki

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola gościl uczestników Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 18). 

W finałach Daria Górska pokonała Xenię Lipiec, a Maks Kaśnikowski wygrał z Aleksandrem Orlikowskim. W deblu triumfowali: Olga Gołaś i Xenia Lipiec oraz Maks Kaśnikowski i Aleksander Orlikowski.

W mikście najlepsi byli Anastazja Bozova i Aleksander Orlikowski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubacha – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:0; Gołaś – Bartusek 6:0, 6:1; Węgrzyn – Bajorek 6:3, 6:0; (8) Koralnik – Formella 6:4, 6:3; Łężniak – (3) Świerczyńska 6:3, 6:4; Mazurek – Janiszek 6:0, 6:4; N. Kowalczyk – Koczan 6:4, 6:0; (6) Górska – Carpenter 6:2, 6:0; (5) Piestrzyńska – Skowrońska 6:2, 6:1; Turczuk – A. Olszewska 6:2, 6:1; Czapulak – Paradowska 6:4, 6:3; Frankowska – (4) Niewiadomska 6:2, 7:5; Kopel – (7) Jodłowska 6:1, 6:1; Szpakowska – Durska 6:1, 6:2; Orlińska – Bozova 6:4, 6:4; (2) Lipiec – Niemc 6:1, 6:1.

Druga runda:  Kubacha – Gołaś 6:3, 6:1; Koralnik – Węgrzyn 7:5, 6:0; Łężniak – Mazurek 6:1, 6:1; Górska – N. Kowalczyk 6:1, 6:0; Piestrzyńska – Turczuk 6:4, 6:2; Frankowska – Czapulak 6:2, 6:4; Szpakowska – Kopel 6:4, 6:1; Lipiec – Orlińska 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Koralnik – Kubacha 7:6 (5), 6:2; Górska – Łężniak 6:3, 3:0 i krecz Natalii; Frankowska – Piestrzyńska 4:6, 6:4, 6:4; Lipiec – Szpakowska 6:1, 6:1.

Półfinały: Górska – Koralnik 7:6 (3), 6:4; Lipiec – Frankowska 7:6 (3), 4:1 i krecz Zuzanny.

Finał: Górska – Lipiec 6:0, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Siekanowicz 6:1, 6:1; B. Sopoliński – Voigt 6:1, 6:2; Dzieło – Kończal 6:2, 6:2; (5) G. Matuszewski – Szymkowiak 6:2, 6:2; (4) B. Zgoła – Nawój 6:3, 6:0; Solarski – Pałyszko 6:0, 6:1; Tatera – V. Blom 1:6, 6:3, 7:6 (1); (8) Kos – Gontar 6:1, 2:0 i krecz Lecha; (6) Stokowski – Dziopak 6:3, 6:3; Kułakowski – Kusiewicz 6:3, 3:1 i krecz Piotra; Łosiewicz – M. Włodarczyk 6:4, 6:1; (4) Pieczkowski – Matuszczyk 6:2, 6:2; (7) Tomański – Strzelecki 6:2, 6:3; P. Stankiewicz – R. Gajewski 6:2, 6:2; Sroka – Lis 3:6, 6:4 i krecz Mikołaja; (2) Orlikowski – Roś 6:2, 6:4.

Druga runda: Kaśnikowski – B. Sopoliński 7:5, 6:3; G. Matuszewski – Dzieło 6:1, 6:2; B. Zgoła – Solarski 6:0, 6:1; Kos – Tatera 6:2, 6:0; Stokowski – Kułakowski 6:4, 6:1; Pieczkowski – Łosiewicz 6:1, 6:2; Tomański – P. Stankiewicz 6:2, 6:3; Orlikowski – Sroka 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – G. Matuszewski 6:3, 6:4; B. Zgoła – Kos 6:3, 6:2; Pieczkowski – Stokowski 6:4, 6:1; Orlikowski – Tomański 6:2, 6:3.

Półfinały: Kaśnikowski – B. Zgoła 6:1, 6:1; Orlikowski – Pieczkowski 6:2, 6:0.

Finał: Kaśnikowski – Orlikowski 6:3, 3:6, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Górska/Świerczyńska – bye; Bartusek/Łężniak – Koczan/Maniawska 7:6 (5), 6:1; (4) Bozova/Kubacha – Durska/Węgrzyn 7:6 (4), 6:3; Janiszek/Olszewska – Carpenter/Czapulak 6:2, 6:4; Mazurek/Szpakowska – Kowalczyk/Ladrowska 6:3, 6:2; (3) Jodłowska/Niewiadomska – bye; Orlińska/Skowrońska – Kołowrotkiewicz/Paradowska 6:2, 6:2; (2) Gołaś/Lipiec – bye.

Ćwierćfinały: Górska/Świerczyńska – Bartusek/Łężniak 6:1, 7:6 (6); Bozova/Kubacha – Janiszek/Olszewska 7:6 (4), 6:1; Mazurek/Szpakowska – Jodłowska/Niewiadomska 6:2, 6:1; Gołaś/Lipiec – Orlińska/Skowrońska 6:4, 6:1.

Półfinały: Bozova/Kubacha – Górska/Świerczyńska 6:2, 6:1; Gołaś/Lipiec – Mazurek/Szpakowska 6:1, 4:6, 10:4.

Finał: Gołaś/Lipiec – Bozova/Kubacha 6:3, 3:6, 10:6.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Orlikowski – bye; Dzieło/Siekanowicz – Pałyszko/Stankiewicz 6:3, 7:6 (4); (3) Stokowski/B. Zgoła – Kułakowski/Kusiewicz walkower; G. Matuszewski/Tatera – Gontar/Matuszczyk walkower; Bojko/Wereszka – Gajewski/Nawój 6:2, 6:3; (4) Dziopak/Szymkowiak – Osomański/Sopoliński 7:6 (4), 6:1; Kończal/Lis – Blom/Roś 6:7 (3), 7:6 (4), 10:5; (2) Kos/Pieczkowski – bye. 

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Dzieło/Siekanowicz 6:0, 6:1; Stokowski/B. Zgoła – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 6:3; Dziopak/Szymkowiak – Bojko/Wereszka 6:2, 6:2; Kos/Pieczkowski – Kończal/Lis 6:0, 7:6 (6).

Półfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Stokowski/B. Zgoła 6:2, 7:6 (7); Dziopak/Szymkowiak – Kos/Pieczkowski 7:6 (5), 6:4.

Finał: Kaśnikowski/Orlikowski – Dziopak/Szymkowiak 6:3, 6:2.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska/Kos – Skowrońska/Wereszka 6:2, 6:2; Łężniak/Kułakowski – Orlińska/Lis 3:6, 7:5, 12:10; Bozova/Orlikowski – (4) Węgrzyn/G. Matuszewski 6:2, 6:4; Turczuk/Blom – Maniawska/Pałyszko 6:3, 3:6, 10:6; Górska/Siekanowicz – Carpenter/Kończal 6:1, 6:2; (3) Jodłowska/Dziopak – Niewiadomska/Bojko 6:3, 3:6, 14:12; Durska/Stokowski – Paradowska/Sroka 6:1, 6:1; Czapulak/Roś – (2) Bartusek/B. Zgoła 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Świerczyńska/Kos – Łężniak/Kułakowski 6:2, 6:0; Bozova/Orlikowski – Turczuk/Blom 6:2, 6:3; Górska/Siekanowicz – Jodłowska/Dziopak 3:6, 6:2, 10:4; Czapulak/Roś – Durska/Stokowski 7:6 (3), 7:5.

Półfinały: Bozova/Orlikowski – Świerczyńska/Kos walkower; Górska/Siekanowicz – Czapulak/Roś 7:6 (1), 6:1.

Finał: Bozova/Orlikowski – Górska/Siekanowicz 6:4, 3:6, 10:6.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kopel – bye; (2) Carpenter – bye; (3) A. Olszewska – (9) Szymczewska 6:0, 6:1; (4) Łężniak – (10) Ladrowska 6:2, 6:2; (13) Janiszek – (5) Szmyd 7:6 (4), 6:2; (12) N. Kowalczyk – (6) Maniawska 6:1, 6:2; (11) Koczan – (7) Grott 4:6, 6:1, 6:4; (8) Niemc – (14) Kołowrotkiewicz 6:2, 6:3.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Osomański – bye; (9) Nawój – bye; (2) Bojko – bye; (12) R. Gajewski – Prorok walkower; (3) Strzelecki – bye; (11) Usiądek – bye; (4) Łosiewicz – bye; (14) Kosowski – Sowa 6:2, 6:1; (5) Stasiak – bye; (16) Solarski – M. Plenkiewicz 6:0, 7:6 (4); (6) Bajurko – bye; (10) M. Włodarczyk; (7) Mizerski – bye; (15) Tatera – Mierzwa 6:0, 6:1; (8) K. Wereszka – bye; (13) Voigt – Lasota 6:1, 6:3.

Druga runda: Nawój – Osomański 7:6 (4), 4:6, 6:4; R. Gajewski – Bojko 6:2, 6:4; Strzelecki – Usiądek 6:2, 6:0; Łosiewicz – Kosowski 6:3, 6:2; Solarski – Stasiak 5:7, 6:3, 6:3, M. Włodarczyk – Bajurko 6:4, 6:2; Tatera – Mizerski 6:3, 4:6, 6:3; Voigt – K. Wereszka 3:6, 6:3, 6:2.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności