Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis. Mistrzostwa Polski Młodzików – wyniki

przez maka

Na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi odbyły się „Aluplast. Tenis oknem na świat” Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 14).

W finałach zagrali Antonina Czajka pokonała Nadię Kulbiej, a Alan Ważny wygrał z Mateuszem Mitoniem. W deblu triumfowali: Antonina Czajka i Amelia Paszun oraz Mateusz Mitoń i Alan Ważny.

Zwycięzcy turniejów singlowych pod okiem trenera kadry przez 10 dni będą doskonalić i rozwijać swoje umiejętności w Mouratoglou Tennis Academy.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kulbiej – Skorupska 6:1, 6:3; Kmiecik – Kłys 6:2, 6:2; Javaheri – Klimas 6:1, 6:2; (8) E. Michta – Biełus 7:5, 6:3; (4) Pawelska – Odrobina 6:1, 6:1; Wahl-Maniecka – Husar 6:4, 6:4; Śrutwa – Nieradzik 6:4, 6:2; (6) Paszun – Małuszyńska 7:5, 6:2; Affelt – (7) Wojtaszczyk 6:4, 6:2; Mitrzak – Nadajewska 6:3, 7:5; Bajorek – Penkevych 6:2, 4:6, 7:6 (4); (3) Czajka – Rajca 6:1, 6:2; (5) Kostka – Czugalińska 4:6, 6:4, 6:3; Urbanowicz – Kołodziejska 6:7 (2), 6:2, 6:3; Kubicka – Koczocik 6:4, 7:5; (2) Kuszel – Wawrzkiewicz 2:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Kulbiej – Kmiecik 6:0, 6:0; E. Michta – Javaheri 1:6, 6:1, 7:5; Pawelska – Wahl-Maniecka 6:2, 6:4; Śrutwa – Paszun 6:3, 6:2; Affelt – Mitrzak 6:3, 6:7 (1), 6:4; Czajka – Bajorek 6:2, 6:2; Kostka – Urbanowicz 6:2, 6:2; Kuszel – Kubicka 6:1, 6:1. 

Ćwierćfinały: Kulbiej – E. Michta 6:0, 6:0; Pawelska – Śrutwa 6:3, 6:2; Czajka – Affelt 6:2, 6:3; Kuszel – Kostka 6:3, 6:3.

Półfinały: Kulbiej – Pawelska 6:4, 6:4; Czajka – Kuszel 6:3, 1:0 i krecz Oliwii.

Finał: Czajka – Kulbiej 6:2, 2:6, 6:3.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Ważny – Pabisiak 6:3, 4:6, 6:1; Sterniczuk – Kaczorowski 6:3, 7:5; Tomczykowski – Magielski 6:1, 7:6 (5); (7) Plenkiewicz – Słowik 6:1, 7:6 (5); (4) Nowacki – Piasek 6:1, 6:3; A. Kasperski – Jeż 6:1, 6:1; Błuś – Podczaszy 7:5, 6:0; Gorczyca – (8) Downar 7:5, 6:2; A. Wieczorek – (6) Knitter 4:6, 7:6 (6), 6:1; Mosejczuk – P. Kowal 6:0, 6:0; Mar. Dójczyński – Sadzik 6:4, 6:3; (3) F. Kosiński – Kluj 6:4, 6:3; (5) Kluczyński – Wygona 6:4, 6:4; Truszczyński – Struski 6:2, 6:3; Chłodnicki – Załoga 2:6, 7:5, 6:0; (2) Mitoń – Litwic 6:2, 6:2.

Druga runda: Ważny – Sterniczuk 6:4, 6:0; Plenkiewicz – Tomczykowski 7:6 (4), 6:4; Nowacki – A. Kasperski 6:2, 6:1; Błuś – Gorczyca 6:4, 6:2; Mosejczuk – A. Wieczorek 6:2, 6:0; Mar. Dójczyński – F. Kosiński 6:0, 3:6, 6:3; Kluczyński – Truszczyński 0:6, 6:2, 6:2; Mitoń – Chłodnicki 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Ważny – Plenkiewicz 6:1, 6:3; Nowacki – Błuś 6:7 (4), 7:6 (5), 6:0; Mosejczuk – Mar. Dójczyński 6:0, 6:0; Mitoń – Kluczyński 6:0, 6:0.

Półfinały: Ważny – Nowacki 6:4, 6:1; Mitoń – Mosejczuk 7:6 (5), 6:2.

Finał: Ważny – Mitoń 7:6 (3), 7:5.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kuszel/Pawelska – Bajorek/Kubicka 6:3, 6:3; Affelt/Wawrzkiewicz – Kołak/Śrutwa 6:3, 6:4; Czugalińska/Jastrząbek – Małuszczyńska/Szczerek 6:2, 6:3; Biełus/Kmiecik – Krześniak/Odrobina 6:2, 6:2; Husar/Wahl-Maniecka – Penkevych/Skorupska 6:0, 7:5; (3) Kostka/Nadajewska – Kłys/Koczocik 6:4, 7:5; Janusz/Urbanowicz – Kołodziejska/Rajca 6:4, 6:3; (2) Czajka/Paszun – Dyląg/Nieradzik 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Kuszel/Pawelska – Affelt/Wawrzkiewicz 6:4, 6:1; Biełus/Kmiecik – Czugalińska/Jastrząbek 6:1, 6:2; Husar/Wahl-Maniecka – Kostka/Nadajewska 7:6 (3), 7:6 (2); Czajka/Paszun – Janusz/Urbanowicz 6:1, 6:0.

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Biełus/Kmiecik 6:3, 6:1; Czajka/Paszun – Husar/Wahl-Maniecka 3:6, 6:3, 10:6.

Finał: Czajka/Paszun – Kuszel/Pawelska walkower (uraz Kuszel).

DEBEL MŁODZIKÓW 

Pierwsza runda: (1) Mitoń/Ważny – Allecou/Werblińsi 6:0, 6:0; Sadzik/Sterniczuk – Piasek/Tejerina 6:2, 6:4; (3) Downar/Plenkiewicz – Słowik/Załoga 6:3, 4:6, 11:9; Błuś/Jeż – Kluczyński/Wieczorek 6:1, 6:4; Kasperski/Litwic – Gorczyca/Kluj 6:4, 6:4; (4) Knitter/Struski – Dójczyński/Tomczykowski 6:1, 6:1; Truszczyński/Wygona – Kaczorowski/Kowal 6:1, 6:0; (2) Kosiński/Nowacki – Chłodnicki/Gadzaliński 7:6 (5), 6:1. 

Ćwierćfinały: Mitoń/Ważny – Sadzik/Sterniczuk 6:1, 6:2; Downar/Plenkiewicz – Błuś/Jeż 6:3, 6:4; Kasperski/Litwic – Knitter/Struski 3:6, 7:6 (9), 10:3; Kosiński/Nowacki – Truszczyński/Wygona 6:1, 6:3.

Półfinały: Mitoń/Ważny – Downar/Plenkiewicz 6:0, 6:2; Kasperski/Litwic – Kosiński/Nowacki 6:4, 6:4.  

Finał: Mitoń/Ważny – Kasperski/Litwic 6:3, 6:2.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Kołodziejska – Grochowska 7:5, 6:2; Jastrząbek – Chmielewska 6:1, 6:0; Czugalińska – Kołak 7:6 (3), 5:7, 6:4; Budnik – Zambrzuska 2:6, 6:2, 7:5; Rajca – Chylińska 4:6, 6:2, 6:2; K. Woźniak – Pacocha 6:4, 6:1; Wróbel – Piotrowska 6:2, 6:3; Małuszyńska – Mrzygłód 6:2, 1:6, 6:3; Janusz – Ziarkowska 6:0, 6:0; Kubicka – Pastuszyńska 6:2, 6:0; Szczerek – Krześniak 7:5, 7:6 (4); Koczocik – Derouane 7:5, 4:6, 6:2; Klimas – Stasiak 6:4, 6:1; Przewięźlikowska – Wcisło 6:2, 6:4; Penkevych – Tomczyk 6:1, 6:1; Dyląg – Kliber 6:2, 6:4.

Druga runda: Kołodziejska – Jastrząbek 6:3, 6:2; Czugalińska – Budnik 6:3, 6:3; Rajca – K. Woźniak 6:3, 6:3; Małuszyńska – Wróbel 7:5, 6:2; Kubicka – Janusz 7:5, 2:6, 7:5; Koczocik – Szczerek 6:4, 7:5; Klimas – Przewięźlikowska 6:2, 6:0; Penkevych – Dyląg 6:2, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Litwic – Czyrek 6:0, 7:6 (3); Owramko – Czepiel 6:1, 6:0; Kluj – Kosyrz 6:3, 4:6, 6:1; Kiryłło – Cieciora 6:2, 6:1; I. Tejerina – Szubert 7:5, 6:4; P. Kowal – Czapiewski 6:2, 6:1; Tomczykowski – Hogg 6:1, 6:33; Biczyk – W. Woźniak 6:3, 6:1; Gadzaliński – Sikora 6:1, 7:6 (2); Magielski – Kiełb 6:0, 6:0; Zając – B. Wereszka 6:0, 6:0; Podczaszy – Jastrzębski 6:4, 6:4; Piasek – S. Allecou 6:2, 6:1; Fuks – Werbliński 6:4, 5:7, 6:4; Pabisiak – Skiba 6:4, 6:3; Suprun – Karpiński 6:3, 6:3.

Druga runda: Litwic – Owramko 6:2, 6:3; Kluj – Kiryłło 6:1, 6:2; P. Kowal – I. Tejerina 6:1, 7:5; Tomczykowski – Biczyk 7:6 (6), 6:3; Magielski – Gadzaliński 3:6, 6:1, 7:5; Podczaszy – Zając 3:6, 6:2, 7:6 (4); Piasek – Fuks 5:7, 6:2, 6:2; Pabisiak – Suprun 6:3, 6:1.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności