Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA WTA 250: Linette - Masarova 6:3, 6:4; Fręch - Salkova 6:4, 6:7 (4), 2:2 i krecz Dominiki; Kalinina - Jacquemot 7:5, 3:6, 6:2; Selekhmeteva - Von Deichmann 6:1, 6:2; JASSY WTA 250: Bondar - Bassols Ribera 7:5, 6:4; Paquet - Waltert 6:1, 7:5; Danilovic - Todoni 6:1, 6:1; Janicijevic - Bulgaru 6:2, 7:6 (6); Boskovic - Lepchenko 6:3, 6:4; Avanesyan - Martic 6:2, 5:7, 6:4; WARSZAWA WTA 125: Feistel - Serban 6:2, 5:7, 6:4; U. Radwańska - Albie 2:6, 6:0, 6:2; Aiava - Stevanovic 6:3, 6:2; KITZBUHEL ATP 250: Diaz Acosta - Coria 2:6, 6:3, 6:0; Galan - Medjedovic 6:4, 5:7, 6:3; Gaston - Altmaier 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Tenis. Mistrzostwa Polski U12 w Kozerkach – wyniki

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica w Kozerkach był organizatorem Mistrzostw Polski U12. 

W finałach singla Sonia Antczak pokonała Julię Dzięcioł, a Daniel Kwiecień, wygrał z Julianem Ziębą. W deblu triumfowali: Natasza Kleszcz i Katarzyna Listwan oraz Kajetan Kosiński i Daniel Kwiecień.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Antczak – Bąk 6:2, 7:6 (1); L. Kowal – Cyronek 6:2, 6:1; Strugacz – Hołubowska 6:2, 6:2; Modrzejewska – (8) Jurukova 7:5, 6:3; (3) Szczechowiak – Listwan 6:3, 7:5; Łukaszewicz – Sadowska 6:1, 6:1; Zadrożna – L. Czajka 6:3, 6:3; (6) Cieślak – Adamska 6:4, 6:2; (7) Dzięcioł – Zwierzchowska 6:1, 6:1; Skrypichayko – Mazelon 6:4, 6:3; Herma – Glac 6:1, 6:4; Mizak – (4) Cichoń 6:2, 6:1; (5) Kleszcz – Szeliga 7:5, 6:4; Janik – Mizgalska 4:1 i krecz Laury; Czarcińska – Mroczek 3:6, 6:3, 10:2; (2) Pitry – N. Cytrycka 6:4, 6:1.

Druga runda: Antczak – L. Kowal 6:3, 6:1; Modrzejewska – Strugacz 6:2, 3:6, 10:7; Szczechowiak – Łukaszewicz 3:6, 6:4, 10:7; Cieślak – Zadrożna 6:3, 6:4; Dzięcioł – Skrypichayko 6:0, 6:0; Mizak – Herma 6:1, 6:1; Janik – Kleszcz 6:4, 6:2; Czarcińska – Pitry 6:1 i krecz Karoliny.

Ćwierćfinały: Antczak – Modrzejewska 6:0, 6:2; Szczechowiak – Cieślak 1:6, 6:3, 10:6; Dzięcioł – Mizak 6:2, 6:0; Czarcińska – Janik 6:0, 7:5.

Półfinały: Antczak – Szczechowiak 4:6, 6:2, 10:2; Dzięcioł – Czarcińska 6:2, 6:3.

Finał: Antczak – Dzięcioł 7:6 (2), 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kwiecień – Pielat 6:1, 6:0; Sylwestrzak – Haładyj 6:4, 6:4; P. Szczerek – L. Kowalski 6:0, 6:0; (5) K. Kosiński – Wrzosek 6:1, 6:0; (4) Szyca – Miarka 6:0, 6:2; A. Tejerina – Jachnik 7:5, 6:0; J. Marciniak – Jul. Januchowski 6:3, 7:6 (3); Będzia – (6) Grechuta 6:2, 6:2; Łyżwa – (8) Czubak 7:6 (5), 6:2; Lemański – Cieciera 6:0, 6:2; L. Maciejewski – M. Szary 6:4, 6:2; B. Nowak – (3) Wielgus 6:2, 6:1; Uniewski – (7) Sulejewski 6:2, 2:6, 10:8; Hałaczkiewicz – Górski 6:4, 0:6, 10:5; Sylwestrzak – M. Woźniak 6:0, 6:3; (2) Zięba – M. Gawlik 6:1, 6:1.

Druga runda: Kwiecień – Sylwestrzak 4:6, 6:1, 10:1; K. Kosiński – P. Szczerek 6:3, 6:1; Szyca – A. Tejerina 6:0, 6:2; Będzia – J. Marciniak 4:6, 6:4, 10:2; Lemański – Łyżwa 7:6 (2), 3:6, 10:3; B. Nowak – L. Maciejewski 6:1, 6:0; Uniewski – Hałaczkiewicz 6:1, 6:0; Zięba – Sylwestrzak 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kwiecień – K. Kosiński 6:4, 2:6, 10:8; Będzia – Szyca 6:4, 2:6, 10:6; B. Nowak – Lemański 6:3, 6:0; Zięba – Uniewski 6:3, 6:0.

Półfinały: Kwiecień – Będzia 6:3, 6:0; Zięba – B. Nowak 7:6 (4), 6:1.

Finał: Kwiecień – Zięba 7:5, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Cieślak/A. Koper – (1) Antczak/Pitry 1:2 i krecz A/P; L. Czajka/L. Kowal – Mazelon/Mizgajska walkower; (3) Kleszcz/Listwan – Glac/Kormanek 7:6 (3), 6:3; Cieślak/Szeliga – Cyronek/N. Cytrycka 6:2, 3:6, 10:6; Adamska/Mizak – Jurukova/Skrypichayko 7:6 (4), 6:4; (4) Strugacz/Szczechowska – Persak/Walczyk 6:3, 6:4; Czarcińska/Łukaszewicz – Sadowska/Zadrożna 6:4, 7:6 (5); (2) Cichoń/Dzięcioł – Mroczek/Zwierzchowska 6:7 (6), 7:5, 10:6.

Ćwierćfinały: L. Czajka/L. Kowal – Cieślak/A. Koper 6:2, 7:5; Kleszcz/Listwan – Cieślak/Szeliga 6:2, 6:2; Adamska/Mizak – Strugacz/Szczechowska 6:2, 6:2; Cichoń/Dzięcioł – Czarcińska/Łukaszewicz 6:3, 6:4.

Półfinały: Kleszcz/Listwan – L. Czajka/L. Kowal 7:5, 5:7, 10:4; Cichoń/Dzięcioł – Adamska/Mizak 6:4, 6:3.

Finał: Kleszcz/Listwan – Cichoń/Dzięcioł 6:3, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW 

Pierwsza runda: (1) K. Kosiński/Kwiecień – M. Woźniak/Wrzosek 6:0, 6:1; Jul. Januchowski/Sulejewski – Cieciera/J. Marciniak 6:2, 3:6, 10:7; (3) Grechuta/A. Tejerina – Haładyj/Lemański 6:3, 6:1; Hałaczkiewicz/Jachnik – B. Nowak/M. Szary 6:3, 6:0; Sylwestrzak/Uniewski – Niewiadomski/Pielat 6:3, 2:6, 10:7; Górski/Wielgus – (4) Czubak/Miarka 7:6 (5), 6:2; Będzia/Łyżwa – Pawlikowski/Szczerek 6:4, 6:1; (2) Szyca/Zięba – Kolasa/Zwierzchowski 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: K. Kosiński/Kwiecień – Jul. Januchowski/Sulejewski 6:2, 6:2; Grechuta/A. Tejerina – Hałaczkiewicz/Jachnik 7:5, 6:3; Górski/Wielgus – Sylwestrzak/Uniewski 2:6, 6:4, 10:7; Szyca/Zięba – Będzia/Łyżwa 6:1, 6:2; 

Półfinały: K. Kosiński/Kwiecień – Grechuta/A. Tejerina 6:4, 6:4; Górski/Wielgus – Szyca/Zięba 7:6 (4), 2:6, 10:2.

Finał: K. Kosiński/Kwiecień – Górski/Wielgus 6:3, 6:2.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Janik – bye; N. Łuczak – Kormanek 6:4, 1:6, 10:8; P. Szychowska – Żółkiewicz 6:4, 1:6, 10:8; (15) Weznerowicz – bye; (2) Cedro – bye; Melzger – Pędraszewska 6:2, 6:4; Mizak – Bronowska 6:2, 6:2; (13) Persak – bye; (3) Adamska – bye; Krzymowska – Walczyk 6:4, 6:1; M. Musiołowska – Brewczak 6:0, 6:0; (10) Walczyk – bye; (4) Bąk – bye; Cisłak – Tomczak 3:6, 6:2, 10:7; Marczuk – Ciastek 6:1, 6:0; (16) Czerniecka – bye; (5) Glac – bye; Celińska – N. Piekarz 6:3, 6:2; Polit – Bogusz 6:1, 6:1; (9) A. Koper – bye; (6) Czarcińska – bye; Brzoza – Wańszys 6:0, 6:0; Zawieja – L. Woźniak 6:3, 6:0; (12) Grygoyć – bye; (7) Małys – bye; Dziworska – Wolska 6:3, 4:6, 10:3; Hołubowska – Szeszkowska 6:1, 6:0; (14) K. Zagórska – bye; (8) Borzęcka – bye; Trelak – Walker 6:3, 6:4; M. Barańska – Koralewska 6:0, 6:1; (11) Sadowska – bye. 

Druga runda: Janik – N. Łuczak 6:0, 6:0; Weznerowicz – P. Szychowska 6:1, 6:3; Melzger – Cedro 6:2, 6:2; Mizak – Persak 6:3, 6:7 (2), 10:3; Adamska – Krzymowska 6:1, 6:0; M. Musiołowska – Walczyk 6:2, 6:0; Bąk – Cisłak 6:1, 6:0; Marczuk – Czerniecka 3:6, 6:3, 10:8; Glac – Celińska 6:1, 6:3; A. Koper – Polit 6:3, 6:1; Czarcińska – Brzoza 6:3, 6:1; Zawieja – Grygoyć 6:4, 6:1; Dziworska – Małys 6:3, 4:6, 10:3; Hołubowska – K. Zagórska 6:1, 6:0; Trelak – Borzęcka 6:2, 6:2; Sadowska – M. Barańska 6:3, 6:0.

Trzecia runda: Janik – Weznerowicz 6:3, 6:1; Mizak – Melzger 6:2, 6:0; Adamska – M. Musiołowska 7:6 (2), 7:5; Bąk – Marczuk 6:2, 6:4; Glac – A. Koper 6:2, 6:0; Czarcińska – Zawieja 6:1, 6:2; Hołubowska – Dziworska 6:1, 7:5; Sadowska – Trelak 6:4, 6:2.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Lemański – bye; Dybek – Górnicki 6:4, 1:6, 12:10; Czajkowski – Dziółko 6:3, 6:1; (16) Borowski – bye; (2) Gurdak – bye; Płociński – Zwierzchowski 6:3, 6:2; Kolasa – Caban 6:4, 6:4; (15) Pielat – byel (3) Uniewski – bye; Łuszczyński – Wróblewski 6;4, 6:7 (7), 10:4; Szumowski – Stopa 6:1, 7:6 (2); (14) Sominka – bye; (4) M. Woźniak – bye; F. Boryczko – Kalemba 6:1, 6:2; Rychwalski – K. Boryczko 4:6, 6:1, 10:8; (10) Manderla – bye; (5) Borowiec – bye; Dziworski – Malec 6:0, 6:3; Rowicki – K. Nowak walkower; (12) L. Kowalski – bye; (6) Pawlikowski – bye; M. Gawlik – Pfeiffer 6:1, 6:2; Czarnek – Żurek 6:4, 7:5; (11) Niewiadomski – bye; (7) Kozłowski – bye; Ciesielski – Ignaczak 6:0, 6:3; Jakóbczyk – Montowski 6:0, 6:0; (13) Haładyj -bye; (8) L. Maciejewski – bye; Bielecki – Rybicki 6:4, 3:6, 10:5; Skawiński – Sieniewicz 6:0, 6:0; (9) Pilarczyk – bye. 

Druga runda: Lemański – Dybek 6:1, 6:2; Borowski – Czajkowski 6:1, 6:0; Gurdak – Płociński 6:7 (5), 6:1, 10:6; Pielat – Kolasa 6:3, 6:4; Uniewski – Łuszczyński 6:3, 6:3; Szumowski – Sominka 6:1, 6:2; M. Woźniak – F. Boryczko 6:1, 7:5; Manderla – Rychwalski 6:2, 6:1; Borowiec – Dziworski 6:2, 6:4; L. Kowalski – Rowicki 7:6 (4), 6:1; M. Gawlik – Pawlikowski 7:6 (5), 6:7 (3), 10:8; Czarnek – Niewiadomski 3:6, 6:2, 10:6; Kozłowski – Ciesielski 6:2, 6:0; Haładyj – Jakóbczyk 6:4, 6:4; L. Maciejewski – Bielecki 6:4, 3:6, 10:6; Skawiński – Pilarczyk 6:3, 6:0.

Trzecia runda: Lemański – Borowski 6:3, 7:5; Pielat – Gurdak 6:1, 6:4; Uniewski – Szumowski 6:4, 3:6, 10:2; M. Woźniak – Manderla 3:6, 6:1, 10:4; L. Kowalski – Borowiec 6:4, 6:1; M. Gawlik – Czarnek 6:4, 6:2; Haładyj – Kozłowski 4:6, 6:3, 10:2; L. Maciejewski – Skawiński 7:6 (3), 6:2. 

Plan gier

Kategoria: PZT