Polski Tenis

WYNIKI

NOTTINGHAM WTA 250: Fręch - Maria 3:6, 6:3, 6:1; Raducanu - Snigur 6:2, 6:2; 'S-HERTOGENBOSCH WTA 250: Galfi - V. Kudermetova 6:3, 3:6, 7:5; Alexandrova - Bektas 7:5, 6:4; Krunic - Pegula 7:6 (3), 6:7 (3), 6:4; STUTTGART ATP 250: Nakashima - Gasquet 6:3, 6:4; Struff - Rinderknech 6:4, 7:6 (0); 'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Korda - Nardi 7:5, 7:5; T. Paul - Popyrin 5:7, 6:4, 6:3.

Tenis. Mistrzostwa Polski U12 w Kozerkach – wyniki

Na kortach Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki w Kozerkach rozgrywane były Mistrzostwa Polski U12. 

W finałach singla Oliwia Kądzielska pokonała Wiktorię Szychowską, a Emil Drobko wygrał z Mikołajem Solarzem. W gra podwójnych po tytuły i złote medale sięgnęli Oliwia Kądzielska i Wiktoria Szychowska oraz Igor Bartnik i Jakub Nowak.  

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kądzielska – Muszał 6:0, 6:0; Ostrówka – Modrzejewska 6:2, 6:2; Wasiela – Mizgajska 6:0, 6:4; (6) Peplińska – Pitry 6:3, 6:2; (4) A. Zielińska – Kliber 6:0, 6:0; Murawska – N. Cytrycka 6:0, 6:0; A. Cytrycka – Kołtun 6:3, 6:4; (7) Baran – M. Marcinkowska 6:3, 6:1; (8) Dębicka – Berke 6:3, 6:1; M. Nowicka – Musiołowska 6:4, 6:2; Listwan – Bekdas 6:2, 6:1; (3) Szychowska – Antczak 6:2, 6:2; (5) Sebastyańska – Jędrycha 6:3, 6:3; Góra – Cichoń 6:0, 6:0; Paliczka – Kleszcz 6:1, 6:1; (2) L. Jędrzejak – Hejła 6:2, 6:2.

Druga runda: Kądzielska – Ostrówka 6:0, 6:0; Peplińska – Wasiela 6:2, 6:1; A. Zielińska – Murawska 6:0, 6:2; Baran – A. Cytrycka 6:2, 6:1; Dębicka – M. Nowicka 6:2, 6:2; Szychowska – Listwan 6:1, 6:1; Sebastyańska – Góra 7:5, 4:6, 10:7; L. Jędrzejak – Paliczka 6:1, 6:2. 

Ćwierćfinały: Kądzielska – Peplińska 6:0, 6:0; Baran – A. Zielińska 6:4, 6:4; Szychowska – Dębicka 6:1, 6:1; L. Jędrzejak – Sebastyańska 6:2, 6:1.

Półfinały: Kądzielska – Baran 6:3, 6:1; Szychowska – L. Jędrzejak 6:0, 6:3. 

Finał: Kądzielska – Szychowska 6:2, 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Solarz – Sańczuk 6:2, 6:0; Górski – Januchowski 6:1, 1:6, 10:7; Szyca – Niezwiesny 6:1, 6:3; (5) J. Nowak – Cieciera 6:1, 6:3; (4) Bartnik – Wielgus 6:0, 6:2; Zięba – Pielat 6:2, 6:0; Jadczak – Jachnik 6:1, 6:0; (7) Kwiecień – Węgrzyn 7:5, 6:1; (6) Minkner – Doliński 6:2, 6:0; Kowzan – Maciejewski 6:1, 6:3; Bulski – Hałaczkiewicz 6:0, 6:0; (3) Arent – A. Tejerina 6:2, 6:2; (8) Baranek – Corda 6:2, 6:2; Bartczak – Sumisławski 6:2, 6:1; Bury – Vic. Fletcher 6:1, 6:0; (2) Drobko – Łaskawiec 6:1, 6:2.

Druga runda: Solarz – Górski 6:0, 6:1; J. Nowak – Szyca 6:3, 6:4; Bartnik – Zięba 6:1, 6:4; Kwiecień – Jadczak 6:3, 7:5; Minkner – Kowzan 6:3, 6:3; Arent – Bulski 6:3, 6:4; Baranek – Bartczak 7:5, 6:0; Drobko – Bury 4:6, 6:4, 10:4.

Ćwierćfinały: Solarz – J. Nowak 6:3, 6:2; Bartnik – Kwiecień 6:4, 6:1; Arent – Minkner 6:4, 6:1; Drobko – Baranek 6:0, 6:4.

Półfinały: Solarz – Bartnik 6:4, 3:6, 10:7; Drobko – Arent 6:2, 7:6 (4).

Finał: Drobko – Solarz 7:5, 7:5.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kądzielska/Szychowska – Bekdas/Siarkiewicz 6:1, 6:0; Kliber/Nowicka – Adamska/Mizak 7:5, 6:2; (3) A. Cytrycka/Wasiela – Kleszcz/Ostrówka 6:1, 6:1; Berke/Marcinkowska – Mizgajska/Murawska 6:2, 7:6 (4); A. Zielińska/Z. Barcik – Cichoń/N. Cytrycka 6:2, 6:1; Kołtun/Muszał – (4) Jędrycha/Paliczka 6:4, 6:3; Antczak/Dębicka – Baran/Hejła 6:4, 7:5; (2) Jędrzejak/Sebastyańska – Listwan/Pitry 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Kądzielska/Szychowska – Kliber/Nowicka 6:1, 6:1; A. Cytrycka/Wasiela – Berke/Marcinkowska 7:5, 6:4; A. Zielińska/Z. Barcik – Kołtun/Muszał 6:3, 6:0; Antczak/Dębicka – Jędrzejak/Sebastyańska 2:6, 6:3, 10:8.

Półfinały: Kądzielska/Szychowska – A. Cytrycka/Wasiela 6:2, 6:4; Antczak/Dębicka – A. Zielińska/Z. Barcik 1:6, 6:2, 10:6. 

Finał: Kądzielska/Szychowska – Antczak/Dębicka 6:3, 7:6 (3).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Arent/Solarz – Bartczak/Corda 6:0, 6:2; Bury/Witek – Łaskawiec/Sumisławski 6:2, 6:2; (4) Kowzan/Minkner – Baranek/Kwiecień 6:4, 3:6, 10:4; Sańczuk/A. Tejerina – Doliński/Górski 6:7 (5), 6:3, 10:7; Węgrzyn/Wielgus – Szyca/Zięba 6:1, 4:6, 10:4; (3) Drobko/Jadczak – Januchowski/Pielat 7:6 (4), 6:3; Cieciera/Marciniak – Hałaczkiewicz/Jachnik 6:2, 6:4; (2) Bartnik/Nowak – Bulski/Niezwiesny 6:3, 6:1. 

Ćwierćfinały: Arent/Solarz – Bury/Witek 6:1, 6:3; Sańczuk/A. Tejerina – Kowzan/Minkner 3:6, 6:4, 11:9; Drobko/Jadczak – Węgrzyn/Wielgus 7:6 (0), 6:0; Bartnik/Nowak – Cieciera/Marciniak 6:2, 6:0.

Półfinały: Arent/Solarz – Sańczuk/A. Tejerina 6:4, 7:6 (6); Bartnik/Nowak – Drobko/Jadczak 6:4, 2:6, 10:3.

Finał: Bartnik/Nowak – Arent/Solarz 6:3, 6:3.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kliber – bye; Z. Barcik – Gradoń 6:1, 6:1; Łukaszewicz – Hołubowska 6:1, 6:0; (10) Mroczek – bye; (2) Cichoń – bye; Szeszkowska – Mał. Walczyk 3:6, 6:4, 10:6; L. Kowal – Szypnicka 6:1, 6:2; (12) Cyronek – bye; (3) Ostrówka – bye; L. Czajka – Persak 6:3, 6:3; Grzywacz – bye; (13) A. Bogdanowicz – bye; (4) Czemerys – bye; Borzęcka – Jurukowa 6:2, 6:4; N. Cytrycka – Adamska 4:6, 6:4, 11:9; (9) Artemiuk – bye; (5) Góra – bye; Skrypichayko – Małys 6:0, 7:5; Dzięcioł – Maja Walczyk 6:0, 6:1; (15) Mizak – bye; (5) Mizgajska – bye; A. Biełus – Szczechowiak 6:1, 6:4; Siarkiewicz – bye; (16) Chwiałkowska – bye; (7) Strauss – bye; Żukowska – Opiela 1:6, 7:6 (3), 10:5; Musiołowska – Ptasińska 6:0, 6:1; (11) Mazelon – bye; (8) Modrzejewska – bye; A. Koper – bye; N. Nowak – Weznerowicz 6:1, 6:1; (14) Kacprzyk – bye. 

Druga runda: Kliber – Z. Barcik 6:4, 7:6 (4); Łukaszewicz – Mroczek 6:4, 6:0; Cichoń – Szeszkowska 6:0, 6:1; Cyronek – L. Kowal 1:6, 6:3, 10:2; Ostrówka – L. Czajka 6:4, 6:0; Grzywacz – A. Bogdanowicz 6:0, 6:2; Czemerys – Borzęcka 6:2, 6:1; N. Cytrycka – Artemiuk 6:1, 6:3; Góra – Skrypichayko 6:1, 6:1; Dzięcioł – Mizak walkower; Mizgajska – A. Biełus 6:3, 6:0; Chwiałkowska – Siarkiewicz 6:4, 4:6, 10:3; Żukowska – Strauss 6:1, 2:6, 10:7; Musiołowska – Mazelon 6:2, 5:7, 10:8; Modrzejewska – A. Koper 6:4, 6:0; Kacprzyk – N. Nowak 3:6, 6:3, 10:6.

Trzecia runda: Kliber – Łukaszewicz 6:2, 6:4; Cichoń – Cyronek 6:3, 1:6, 10:8; Ostrówka – Grzywacz 6:4, 6:1; N. Cytrycka – Czemerys 6:2, 2:6, 13:11; Góra – Dzięcioł 6:3, 6:4; Mizgajska – Chwiałkowska 6:0, 6:3; Musiołowska – Żukowska 1:6, 6:2, 10:7; Modrzejewska – Kacprzyk 3:6, 6:3, 10:4.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Witek – bye; Gurdak – Mazany 6:4, 6:2; Pielat – Sulejewski 6:2, 6:0; (9) Iwiński – bye; (2) Łaskawiec – bye; Niewiadomski – Staszczuk 6:3, 6:0; Pawlikowski – bye; (13) L. Lewandowski – bye; (3) Koszut – bye; Kolasa – Sz. Kania 4:6, 6:0, 10:5; P. Szczerek – bye; (14) Maciejewski – bye; (4) Sumisławski – bye; Błaszczak – Górnicki 7:5, 1:6, 10:5; Jakóbczyk – bye; (10) J. Marciniak – bye; (5) Doliński – bye; Szukalski – bye; Fojgt – Kaczmarek walkower; (11) Jarża – bye; (6) Jachnik – bye; Ciesielski – Wcisło 6:2, 6:1; B. Nowak – Piwowarczyk 3:6, 6:3, 10:7; (12) Mioduszewski – bye; (7) Lemański – bye; Sańczuk – Kostrakiewicz 6:3, 6:0; K. Nowak – bye; (16) Manderla – bye; (8) Cieciera – bye; Kondraciuk – Wrzosek 1:6, 7:5, 10;5; Klein – bye; (15) Borowski – bye.

Druga runda: Witek – Gurdak 6:0, 6:3; Pielat – Iwiński 3:6, 6:4, 10:2; Łaskawiec – Niewiadomski 6:4, 6:3; L. Lewandowski – Pawlikowski 6:3, 6:7 (9), 10:5; Koszut – Kolasa 6:0, 6:2; Maciejewski – P. Szczerek 7:5, 6:1; Sumisławski – Błaszczak 3:6, 6:4, 10:8; J. Marciniak – Jakóbczyk 6:3, 6:3; Doliński – Szukalski 6:0, 6:0; Jarża – Fojgt 6:0, 6:0; Jachnik – Ciesielski 6:0, 6:1; Mioduszewski – B. Nowak 0:6, 6:0, 11:9; Sańczuk – Lemański 6:1, 6:2; Manderla – K. Nowak 3:6, 6:4, 10:2; Cieciera – Kondraciuk 4:6, 6:3, 10:7; Borowski – Klein 6:3, 6:1.

Trzecia runda: Pielat – Witek 3:6, 6:2, 10:2; Łaskawiec – L. Lewandowski 7:6 (4), 6:2; Maciejewski – Koszut 7:5, 6:3; Sumisławski – J. Marciniak 6:2, 6:3; Doliński – Jarża 2:6, 6:3, 10:6; Jachnik – Mioduszewski 4:6, 6:0, 10:8; Sańczuk – Manderla 6:2, 6:3; Cieciera – Borowski 6:2, 6:0.

Kategoria: PZT