Polski Tenis

WYNIKI

MADRYT ATP 1000: A. Zverev - Nadal 6:4, 6:4; Thiem - Isner 3:6, 6:3, 6:4; Ruud - Bublik 7:5, 6:1; Mektic/M. Pavic - Koolhof/Kubot 6:3, 6:7 (4), 10:7; MADRYT WTA 1000: Barty - Badosa 6:4, 6:3; Sabalenka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; SAINT-MALO WTA 125: Golubic - Sasnovich 6:1, 6:0; Gracheva - Peterson 6:4, 6:0; Paolini - Schmiedlova 6:3, 7:5; Tan - Bolsova 7:6 (3), 6:0.

Tenis na wózkach. Płock Cup 2021 – wyniki

przez maka

Kamil Fabisiak i Piotr Jaroszewski spisali się najlepiej z Polaków w turnieju ITF tenisistów na wózkach Płock Cup. 

W zawodach w hali MOSiR przy ulicy Sportowej 3 (korty twarde, 3 tys. $ w puli) zbierają punkty, aby uzyskać kwalifikację paraolimpijską Tokio 2021. Turniej odbył się bez udziału widzów.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Fabisiak – Chmura 6:1, 6:0; Bartram – Devriese 6:2, 6:3; Linder-Olofsson – Bukrym 6:0, 6:2; (5) Garcia Vena – Nowicki 6:1, 6:1; (4) Jasiak – Lipinski 6:0, 6:1; Stróżyński – Hebisz 6:4, 6:0; Szary – Miętrkiewicz 7:6 (5), 6:2; (6) Laget – Niepogoda 6:1, 6:1; (7) Jaroszewski – Kulik 7:5, 6:1; Kowalewski – Brezyna 6:4, 6:4; Kinowski – Jabłoński 6:1, 6:3; (3) Riegler – Jakubowski 6:0, 6:0; (8) Joskic – Bonio 6:2, 6:2; Dobaczewski – Nitschke 6:4, 6:0; Zyła – Yarmak 6:1, 6:1; (2) Bailey – Lof 6:0, 6:0.

Druga runda: Fabisiak – Bartram 6:0, 6:1; Garcia Vena – Linder-Olofsson 6:4, 6:4; Jasiak – Stróżyński 6:1, 6:0; Laget – Szary 6:0, 6:0; Jaroszewski – Kowalewski 6:0, 6:2; Riegler – Kinowski 6:1, 6:0; Joskic – Dobaczewski 6:1, 6:0; Bailey – Żyła 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Fabisiak – Garcia Vena 6:4, 6:2; Laget – Jasiak 6:2, 6:4; Riegler – Jaroszewski 6:3, 6:2; Bailey – Joskic 6:0, 6:0.

Półfinały: Laget – Fabisiak 6:1, 6:0; Bailey – Riegler 7:6 (5), 6:3.

Finał: Laget – Bailey 6:3, 6:3.

SINGIEL KOBIET

Willerslev-Olsen – Safronava 6:0, 6:0.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Fabisiak/Jaroszewski – Bukrym/Jakubowski 6:0, 6:0; Dobaczewski/Kulik – Kowalewski/Nowicki 6:1, 5:7, 10:6; (4) Bailey/Bartram – Stróżyński/Żyła 6:0, 6:3; Kinowski/Miętrkiewicz – Bonio/Jabłoński 6:1, 6:2; Brezyna/Szary – Hebisz/Nitschke 6:0, 6:3; (3) Jasiak/Laget – Chmura/Niepogoda 6:0, 6:0; Linder-Olofsson/Lof – Devriese/Garcia Vena 6:4, 7:6 (4); (2) Joskic/Riegler – Lipinski/Yarmak 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Dobaczewski/Kulik 6:0, 6:0; Bailey/Bartram – Kinowski/Miętrkiewicz 6:0, 6:1; Jasiak/Laget – Brezyna/Szary 6:0, 6:3; Linder-Olofsson/Lof – Joskic/Reigler 0:6, 0:5 i krecz.

Półfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Bailey/Bartram 4:6, 6:3, 10:6; Jasiak/Laget – Linder-Olofsson/Lof 6:2, 6:3.

Finał: Fabisiak/Jaroszewski – Jasiak/Laget 0:6, 6:3, 10:6.

Kategoria: Tenis na wózkach

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności