Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ITF W100: Fręch - Zakharova 6:4, 6:1; V. Kuzmova - Mladenovic 6:2, 6:3; Monnet - Shnaider 2:6, 6:4, 7:5; Jacquemot - Sramkova 6:1, 6:4; ANGERS WTA 125: Friedsam - Dartron 6:1, 6:2; Kalinina - Tauson 7:6 (3), 6:4; Parks - Vondrousova 6:1, 7:6 (3); Ponchet - Burel 7:5, 6:1; RIJAD POKAZOWY: Medvedev - Wawrinka 6:4, 6:4; Fritz - Norrie 7:6 (4), 4:6, 10:6.

Tenis. Ogólnopolski turniej klasyfikacji CTS Cup w Sobocie – wyniki

W Sobocie odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet i mężczyzn CTS Cup. 

W finałach singla zawodów w Wielkopolsce Julia Oczachowska wygrała z Ewą Czapulak, a Kamil Gajewski pokonał Macieja Kosa. W deblu triumfowali: Aleksandra Wierzbowska i Martyna Zaremba oraz Kamil Gajewski i Kacper Szymkowiak. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – bye; Strzelecka – Stefańska 6:1, 6:1; Szpakowska – Z. Dziewięcka 6:2, 6:0; (5) Wierzbowska – bye; (3) Nebelska – bye; Gniewkowska – H. Jankowska 6:2, 6:2; Wartecka – bye; (7) M. Głowacka – bye; (6) Wróbel – bye; J. Przybylska – Szymczewska walkower; Gołaś – Paszun 7:5, 7:5; (4) Zaremba – bye; (8) Czapulak – bye; E. Nowak – bye; Janiszek – Zarańska 6:0, 6:0; (2) Olszewska – bye.

Druga runda: Oczachowska – Strzelecka 6:4, 6:1; Wierzbowska – Szpakowska 4:6, 6:2, 10:5; Nebelska – Gniewkowska 3:6, 7:5, 11:9; M. Głowacka – Wartecka 6:1, 6:4; J. Przybylska – Wróbel 6:1, 6:0; Gołaś – Zaremba 6:4, 6:3; Czapulak – E. Nowak 7:5, 6:2; Janiszek – Olszewska 3:6, 6:2, 12:10.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Wierzbowska 6:1, 4:6, 10:4; Nebelska – M. Głowacka 6:2, 6:3; Gołaś – J. Przybylska 6:2, 6:0; Czapulak – Janiszek 6:2, 6:2.

Półfinały: Oczachowska – Nebelska 6:1, 3:6, 10:3; Czapulak – Gołaś 6:3, 6:7 (4), 10:6.

Finał: Oczachowska – Czapulak 6:2, 2:2 i krecz Ewy.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Michocki – bye; G. Matuszewski – R. Gajewski 6:2, 6:2; Łosiak – Biedermann 6:2, 6:4; Górecki – (8) Kubicz 4:6, 6:1, 11:9; (4) Bronka – bye; Lis – B. Zgoła 4:6, 7:5, 10:8; Kos – Joachimiak 6:0, 6:0; (6) Szabo – Bajurko 7:5, 6:4; Tatera – (7) B. Andrzejczak 7:6 (1), 4:6, 10:8; Szymkowiak – K. Kowal 6:2, 6:4; Jandy – Stasiak 6:0, 6:4; (3) K. Gajewski – bye; (5) Sowiński – bye; Nawój – B. Chmielewski 6:1, 6:2; Roś – P. Kowalski 6:2, 6:2; (2) Bienkiewicz – bye.

Druga runda: Michocki – G. Matuszewski 6:0, 6:7 (6), 10:7; Łosiak – Górecki 7:5, 6;4; Bronka – Lis 6:3, 6:4; Kos – Szabo 6:4, 6:2; Szymkowiak – Tatera 4:6, 7:6 (3), 10:3; K. Gajewski – Jandy 6:0, 6:0; Nawój – Sowiński 6:0, 2:6, 10:4; Bienkiewicz – Roś 6:2, 6:3. 

Ćwierćfinały: Michocki – Łosiak 6:1, 6:0; Kos – Bronka 6:3, 4:6, 10:5; K. Gajewski – Szymkowiak 6:2, 6:3; Bienkiewicz – Nawój 6:2, 6:1.

Półfinały: Kos – Michocki 4:6, 7:6 (3), 10:8; K. Gajewski – Bienkiewicz 6:0, 6:4.

Finał: K. Gajewski – Kos 6:4, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska/Zaremba – bye; Janiszek/Jankowska – Głowacka/Wartecka 6:3, 7:5; Olszewska/Szpakowska – Nowak/Zarańska 6:0, 6:0; (2) Nebelska/Przybylska – Dziewięcka/Strzelecka 4:6, 7:6 (4), 10:8. 

Półfinały: Wierzbowska/Zaremba – Janiszek/Jankowska 6:3, 2:6, 10:4; Olszewska/Szpakowska – Nebelska/Przybylska 6:2, 6:3.

Finał: Wierzbowska/Zaremba – Olszewska/Szpakowska 6:4, 7:6 (7).

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Michocki/Sowiński – R. Gajewski/Nawój 7:6 (6), 6:1; G. Matuszewski/Tatera – Chmielewski/Kowal walkower; K. Gajewski/Szymkowiak – Kubicz/Roś 3:6, 6:3, 10:5; Kos/Szabo – (2) Bronka/Lis 6:3, 6:3.

Półfinały: Michocki/Sowiński – G. Matuszewski/Tatera 5:7, 6:3, 10:5; K. Gajewski/Szymkowiak – Kos/Szabo 6:4, 6:4.

Finał: K. Gajewski/Szymkowiak – Michocki/Sowiński 7:6 (2), 6:3.

Kategoria: PZT