Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kuznetsova - Q. Wang 6:4, 1:6, 7:5; V. Kudermetova - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:2; Jabeur - Siniakova 6:2, 6:3; Cornet - Kasatkina 6:4, 3:6, 6:1; Sevastova - Pera 6:0, 6:3; LYON WTA 250: Tauson - Golubic 6:4, 6:1; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - Fucsovics 7:6 (4), 6:4.

Tenis. Ogólnopolski turniej w Chorzowie

przez maka

Joanna Zawadzka i Julian Bienkiewicz triumfowali w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym w Chorzowie. 

Organizatorem zawodów kobiet i mężczyzn byli działacze Starochorzowskiego Centrum Sportu Sokół. W finałach Zawadzka pokonała Stefanię Rogozińską-Dzik, a Bienkiewicz wygrał z Karolem Krawczyńskim. 

KOBIETY

Grupa A: Rogozińska-Dzik – Bukowiec 6:1, 6:1; Jodłowska – Pietras 6:1, 6:4; Rogozińska-Dzik – Pietras 6:0, 6:0; Jodłowska – Bukowiec 6:0, 6:1; Pietras – Bukowiec 1:6, 6:3, 10:8; Rogozińska-Dzik – Jodłowska 6:0, 6:0; kolejność: 1. Rogozińska-Dzik 3 wygrane, 2. Jodłowska 2, 3. Pietras 1, 4. Bukowiec 0.

Grupa B: Zawadzka – Durska 6:2, 6:1; Krygier – Paradowska 6:2, 2:6, 10:3; Zawadzka – Paradowska 6:0, 6:2; Durska – Krygier 7:6 (4), 6:0; Zawadzka – Krygier 6:1, 6:2; Durska – Paradowska 7:5, 6:2; kolejność: 1. Zawadzka 3 wygrane, 2. Durska 2, 3. Krygier 1, 4. Paradowska 0.

Grupa C: Bergler – Nebelska 7:5, 6:3; Zaremba – Czerny 6:1, 6:4; Nebelska – Czerny 6:2, 0:6, 10:6; Bergler – Zaremba 6:4, 7:5; Nebelska – Zaremba 6:4, 6:4; Czerny – Bergler 6:0, 6:1; kolejność: 1. Bergler 2 wygrane, 2. Nebelska 2, 3. Zaremba 1, 4. Czerny 1.  

Grupa D: Sasiak – Turczuk 7:6 (5), 6:2; Łężniak – Pyrek 6:3, 6:1; Sasiak – Łężniak 7:5, 4:6, 10:5; Turczuk – Pyrek 6:0, 6:1; Sasiak – Pyrek 6:3, 6:2; Łężniak – Turczuk 6:3, 6:1; kolejność: 1. Sasiak 3 wygrane, 2. Łężniak 2, 3. Turczuk 1, 4. Pyrek 0. 

Ćwierćfinały: Rogozińska-Dzik – Durska 6:3, 6:0; Jodłowska – Sasiak 1:6, 6:3, 10:4; Łężniak – Bergler 6:2, 7:5; Zawadzka – Nebelska 6:3, 6:2.

Półfinały: Rogozińska-Dzik – Jodłowska 6:1, 6:1; Zawadzka – Łężniak 6:1, 6:2.

Finał: Zawadzka – Rogozińska-Dzik 6:2, 6:4.

MĘŻCZYŹNI

Grupa A: Krawczyński – Osomański 7:6 (5), 6:2; Olech – Kuś 6:4, 6:4; Krawczyński – Kuś 6:0, 6:1; Olech – Osomański 6:0, 6:3; Krawczyński – Olech 6:1, 6:2; mecz Kuś – Osomański nie odbył się: kolejność: 1. Krawczyński 3 wygrane, 2. Olech 2, 3. Kuś 0, 4. Osomański 0. 

Grupa B: Bienkiewicz – Marciniak 6:0, 6:0; Bronka – Samojłowicz 6:1, 6:3; Bienkiewicz – Samojłowicz 6:3, 6:0; Bronka – Marciniak 6:1, 6:2; Bienkiewicz – Bronka 6:1, 6:3; Samojłowicz – Marciniak 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Bienkiewicz 3 wygrane, 2. Bronka 2, 3. Samojłowicz 1, 4. Marciniak 0. 

Grupa C: A. Bojarski – Voigt 6:0, 6:1; Kielan – Brzózka 6:2, 6:2; A. Bojarski – Brzózka 6:2, 6:1; Kielan – Voigt 6:2, 6:2; Kielan – A. Bojarski 6:4, 3:6, 10:7; Brzózka – Voigt 6:2, 7:5; kolejność: 1. Kielan 3 wygrane, 2. A. Bojarski 2, 3. Brzózka 1, 4. Voigt 0. 

Grupa D: Wojnar – Pietras 6:0, 6:0; Szczap – M. Adamek 7:6 (5), 3:6, 10:3; Wojnar – Szczap 7:5, 6:3; M. Adamek – Pietras 6:0, 6:1; Wojnar – M. Adamek 6:2, 6:3; Szczap – Pietras 6:1, 6:0; kolejność: 1. Wojnar 3 wygrane, 2. Szczap 2, 3. M. Adamek 1, 4. Pietras 0. 

Ćwierćfinały: Krawczyński – Szczap 6:4, 6:3; Wojnar – A. Bojarski 6:2, 6:2; Kielan – A. Bojarski 6:3, 7:5; Bienkiewicz – Olech 6:4, 6:4.

Półfinały: Krawczyński – Wojnar 7:6 (5), 6:3; Bienkiewicz – Kielan 4:6, 6:2, 10:8.

Finał: Bienkiewicz – Krawczyński 7:5, 6:3. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności