Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

Tenis. Powiat Poznański Open Junior Tour 2021 – wyniki

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników turnieju ITF do lat 18 Powiat Poznański Open Junior Tour 2021.

W zawodach w Wielkopolsce (korty ziemne, kategoria grade 3) w ćwierćfinałach singla z Polaków walczyli: Zuzanna Kubacha, Ada Piestrzyńska, Mateusz Kułakowski i Maciej Kos. O finały zagrali Zuzanna i Mateusz.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Jattavapornvanit – Bakaityte 6:3, 3:6, 6:1; Valitova – Janiszek 6:4, 2:6, 6:4; Grujic – Straszewska 6:3, 6:0; (6) Matasova – Piechowicz 7:6 (2), 6:2; Zhiyenbayeva – (4) Peyre 6:1, 6:2; Simunyu – Pawlikowska 3:6, 6:2, 6:3; Macavei – Świerczyńska 6:2, 6:1; Piestrzyńska – (7) Grechkina 6:4, 6:2; (5) Kubacha – Breen 6:3, 6:1; Morreale – Gołaś 6:3, 6:3; Koralnik – Tverijonaite 3:6, 6:3, 6:4; (3) Shadchneva – Pieczyńska 6:4, 6:1; (8) K. Blanch – Major 6:3, 6:0; Khvatova – Mańkowska; Frankowska – Veleva 6:1, 6:1; (2) Struplova – Lipiec 4:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Jattavapornvanit – Valitova 6:2, 6:2; Grujic – Matasova 6:3, 7:5; Zhiyenbayeva – Simunyu 7:5, 6:1; Piestrzyńska – Macavei 6:3, 6:4; Kubacha – Morreale 3:6, 6:3, 6:4; Shadchneva – Koralnik 7:5, 7:5; K. Blanch – Khvatova 3:6, 6:2, 6:1; Struplova – Frankowska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Jattavapornvanit – Grujic 6:3, 7:6 (6); Zhiyenbayeva – Piestrzyńska 6:7 (3), 6:0, 6:1; Kubacha – Shadchneva 1:6, 6:4, 6:3; K. Blanch – Struplova 6:1, 2:6, 7:6 (7).

Półfinały: Zhiyenbayeva – Jattavapornvanit 6:3, 6:2; K. Blanch – Kubacha 7:5, 6:1.

Finał: K. Blanch – Zhiyenbayeva 6:7 (9), 6:3, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Simakin – Pankowski 6:2, 6:1; Kosowski – Geva 6:4, 7:6 (4); Samardzic – Nawój 6:1, 6:2; (7) Geschwind – B. Sopoliński 6:3, 6:2; Tammaro – (4) Pereira 6:3, 6:2; Czaczkowski – Ridout 6:4, 6:0; Z. Rytelewski – V. Blom 6:3, 6:3; (8) Barbier Gazeu – Biedermann 6:2, 6:2; Quirijns – (5) Basel 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kułakowski – Stonkus 6:0, 6:2; Szic – Dagan 7:5, 7:5; (3) Kos – Romano 3:6, 7:5, 6:2; Gales – (6) Jovanovic 4:2 i dyskwalifikacja Serba; Rutter – Lange; Boros – Szymkowiak 7:6 (3), 2:6, 6:2; (2) Arzhankin – Stokowski 6:2, 4:6, 6:2.

Druga runda: Simakin – Kosowski 6:3, 6:3; Geschwind – Samardzic 6:3, 4:6, 7:6 (3); Tammaro – Czaczkowski 6:3, 6:2; Barbier Gazeu – Z. Rytelewski 6:2, 6:2; Kułakowski – Quirijns 6:1, 4:6, 6:0; Kos – Szic 6:1, 1:6, 6:4; Gales – Rutter 7:5, 6:3; Arzhankin – Boros 6:4, 7:5. 

Ćwierćfinały: Geschwind – Simakin 7:5, 7:6 (2); Tammaro – Barbier Gazeu 6:4, 6:3; Kułakowski – Kos 6:2, 7:5; Arzhankin – Gales 4:6, 6:4, 7:6 (3).

Półfinały: Geschwind – Tammro 6:3, 6:3; Arzhankin – Kułakowski 6:7 (10), 6:0, 6:4.

Finał: Geschwind – Arzhankin walkower. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Jattavapornvanit/Struplova – Mackiewicz/Straszewska 6:2, 6:2; Grechkina/Lazareva – Pieczyńska/Shoshyna 6:7 (3), 6:1, 10:8; Gołaś/Major – (3) Kubacha/Lipiec 6:7 (4), 6:4, 10:8; Simunyu/Zhiyenbayeva – Tverijonaite/Veleva 6:3, 7:6 (5); Bakaityte/Blanch – Mańkowska/Piechowicz 6:4, 6:2; Frankowska/Świerczyńska – (4) Khvatova/Valitova 6:3, 3:6, 10:7; Grujic/Piestrzyńska – Niewiadomska/Pawlikowska 6:7 (7), 7:6 (6), 10:4; (2) Matasova/Shadcheva – Morreale/Peyre 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Jattavapornvanit/Struplova – Grechkina/Lazareva 6:3, 6:3; Gołaś/Major – Simunyu/Zhiyenbayeva 3:6, 6:3, 10:8; Bakaityte/Blanch – Frankowska/Świerczyńska 6:1, 6:0; Matasova/Shadcheva – Grujic/Piestrzyńska 6:3, 6:3.

Półfinały: Jattavapornvanit/Struplova – Gołaś/Major 6:0, 6:2; Bakaityte/Blanch – Matasova/Shadcheva 6:3, 7:6 (3).

Finał: Jattavapornvanit/Struplova – Bakaityte/Blanch 6:4, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Arzhankin/Simakin – bye; Czaczkowski/Lange – Jovanovic/Samardzic walkower; (3) Basel/Geschwind – bye; Stokowski/Szymkowiak – Rutter/Stonkus 6:2, 6:3; Romano/Tammaro – Allecou/Kowal 6:1, 6:1; Dagan/Ridout – (4) Pereira/Quirijns 6:2, 6:2; Boros/Gales – Kułakowski/Sopoliński 6:3, 5:7, 10:7; (2) Barbier Gazeu/Kos – bye.

Ćwierćfinały: Arzhankin/Simakin – Czaczkowski/Lange 6:4, 6:4; Stokowski/Szymkowiak – Basel/Geschwind 6:3, 7:5; Romano/Tammaro – Dagan/Ridout 6:1, 6:4; Boros/Gales – Barbier Gazeu/Kos 4:6, 6:3, 10:4.

Półfinały: Arzhankin/Simakin – Stokowski/Szymkowiak 6:3, 6:4; Romano/Tammaro – Boros/Gales 7:5, 6:4.

Finał: Arzhankin/Simakin – Romano/Tammaro 6:4, 7:5.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Breen – bye; Caruk – Strzyżewska 4:6, 6:3, 10:7; Lazareva – L. Matuszewski 6:4, 7:5; (5) Turczuk – bye; (2) Górska – bye; Mackiewicz – Szmyd 6:3, 6:3; Piechowicz – Koczan 6:1, 6:2; (7) Kahriman – Chodkowska 7:6 (7), 6:2; (3) Niewiadomska – bye; Carpenter – Persson 2:6, 6:4, 10:7; Janiszek – Ciesielczyk 7:5, 6:2; (6) Kalamaris – bye; (4) D. Shoshyna – bye; Podhajecka – Halbersztadt 6:4, 6:1; H. Jankowska – Lundgren 3:6, 6:2, 10:1; (8) Straszewska – N. Kowalczyk 6:2, 6:3.

Druga runda: Breen – Caruk 3:6, 6:1, 11:9; Turczuk – Lazareva 6:1, 6:3; Górska – Mackiewicz 6:2, 4:6, 11:9; Piechowicz – Kahriman 6:4, 4:6, 13:11; Niewiadomska – Carpenter 6:2, 2:2 i krecz Nicole; Janiszek – Kalamaris 6:3, 6:4; Podhajecka – D. Shoshyna 6:1, 6:4; Straszewska – H. Jankowska 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Breen – Turczuk 6:4, 6:1; Piechowicz – Górska 6:4, 4:4 i krecz Darii; Janiszek – Niewiadomska 6:2, 6:4; Straszewska – Podhajecka 7:5, 4:6, 11:9.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Siekanowicz – bye; Dzielo – J. Allecou 6:2, 6:0; Solarski – M. Kowal 6:2, 7:5; Nawój – bye; (2) Czaczkowski – bye; Łosiewicz – Kokot 6:4, 7:5; Stasiak – J. Włodarczyk 7:5, 6:4; Plenkiewicz – bye; (3) V. Blom – bye; Mizerski – Gogulski 4:6, 6:2, 11:9; Szymczak – Daszczuk 7:6 (4), 7:5; Kosowski – bye; (4) Osomański – bye; Biedermann – Kawałkowski 6:1, 7:5; Walkowski – Bajurko 6:2, 4:6, 10:8; Juszczak – Hnidets 6:2, 6:1. 

Druga runda: Dzieło – Siekanowicz 7:6 (2), 4:0 i krecz Piotra; Nawój – Solarski 6:3, 6:1; Czaczkowski – Łosiewicz 6:1, 6:3; Stasiak – Plenkewicz 6:3, 6:1; V. Blom – Mizerski 0:6, 7:5, 10:4; Kosowski – Szymczak 3:6, 7:5, 15:13; Biedermann – Osomański 6:2, 4:2 i krecz Michała; Juszczak – Walkowski 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Nawój – Dzieło 6:3, 0:6, 10:7; Czaczkowski – Stasiak 6:1, 6:0; Kosowski – V. Blom 2:6, 6:3, 10:7; Biedermann – Juszczak 3:6, 6:4, 10:7.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności