Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Ruud - A. Zverev 6:3, 6:4, 6:0; Djokovic - Alcaraz 6:3, 5:7, 6:1, 6:1; L. Fernandez/Townsend - Gauff/Pegula 6:0, 6:4; S-W. Hsieh/Hinyu Wang - Melichar-Martinez/E. Perez 6:2, 3:6, 6:3.
Polska Liga Tenisa

Tenis. Serial „Radwańska. Anatomia zwycięstwa” od dziś w CANAL+

CANAL+ prezentuje kolejną sportową propozycję serialową. „Radwańska. Anatomia zwycięstwa” to niezwykła okazja do poznania anatomii sukcesu polskiej sportsmenki i jej rodziny.

Premiera już dziś o godz. 11 w CANAL+ SPORT i CANAL+ online. W dwuodcinkowej produkcji wraz ze zwyciężczynią WTA Finals z 2015 roku cofniemy się w czasie i spojrzymy na jej karierę.

Lęk, strach i niepewność

Agnieszka Radwańska jest ikoną światowego tenisa. Serial pokazuje, że jest osobą niezwykle konsekwentną w realizowaniu obranych celów. Niewielu zdaje sobie sprawę z codziennych wyrzeczeń i morderczych treningów, którym Isia poświęciła całe swoje sportowe życie. Kibice nie widzieli lęku, strachu i niepewności jakie towarzyszyły jej prawie każdego dnia. Historia polskiej tenisistki jest tak fascynująca, ponieważ to historia pokory i niebywałej wręcz determinacji w spełnianiu swoich marzeń.

Radwańska osiągnęła w sporcie gigantyczny sukces. Dzięki prywatnym filmom z rodzinnego archiwum, zdjęciom i dostępnym transmisjom jeszcze raz wraz z tenisistką będziemy przeżywać ekscytujące emocje związane z jej zwycięstwem w juniorskim Wimbledonie w 2005 roku. Ujrzymy legendarne starcie z Sereną Williams podczas finału Wimbledonu w 2012 roku. Przypomnimy też historyczny triumf Agnieszki Radwańskiej w turnieju WTA Finals 2015, kiedy zwyciężała jako pierwsza i do tej pory jedyna w historii polska tenisistka.

Opinie ekspertów

Przewodnikiem po dwuodcinkowej podróży filmowej obrazującej niezwykłe dokonania tenisistki jest ona sama. Jej opowieść uzupełniły opinie ekspertów, trenera Tomasza Wiktorowskiego oraz wypowiedzi najbliższej rodziny.

– Agnieszka Radwańska to pierwsza polska tenisistka, która na stałe zagościła w czołowej dziesiątce rankingu WTA i pierwszy polski sportowiec tak rozpoznawalny na świecie. Jej historia, w której brakuje tylko jednego – wygranego turnieju Wielkiego Szlema – jest pasjonująca od pierwszych chwil na korcie. Podobnie jak pasjonujący jest serial CANAL+ „Radwańska”, który gorąco polecam – podkreśla Bartosz Ignacik, dziennikarz tenisowy CANAL+.

Kategoria: WTA