Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Nadal - Berrettini 6:3, 6:2, 3:6, 6:3; Medvedev - Tsitsipas 7:6 (5), 4:6, 6:4, 6:1; Mladenovic/Dodig - Fourlis/Kubler 6:3, 6:4.

Tenis. Supermasters PZT do lat 11 w Toruniu – wyniki

Toruń gościł uczestników Supermastersa PZT do lat 11. Na starcie było 10 dziewczynek i 10 chłopców. 

Po tytuły sięgnęli Patrycja Faber (BKT Advantage Bielsko-Biała) i Błażej Krzyśko (KS Górnik Bytom). Drugie miejsca zajęli Antonina Snochowska (KS Start-Wisła Toruń) i Sebastian Tejerina (KKT Kostrzyn Wielkopolski).

DZIEWCZĘTA

Grupa A: Antonina Snochowska – Pola Zawiślańska 3:6, 7:5, 10:5; Patrycja Faber – Julia Koper 6:3, 6:3; Iga Mazur – Zawiślańska 6:2, 6:4; Faber – Snochowska 6:0, 6:0; Koper – Mazur 2:6, 6:2, 10:3; Faber – Zawiślańska 6:1, 6:2; Snochowska – Mazur 6:1, 6:3; Faber – Mazur 6:2, 6:2; Snochowska – Koper 6:1, 3:6, 10:3; Zawiślańska – Koper 6:0, 6:2; kolejność: 1. Faber 4 zwycięstwa, 2. Snochowska 3. Mazur 1, 4. Zawiślańska 1, 5. Koper 1.

Grupa B: Weronika Gnyś – Alicja Szweda 2:6, 7:5, 10:8; Zuzanna Giżewska – Maja Sobiesiak 6:3, 6:0; Maria Małecka – Szweda 6:3, 6:1; Sobiesiak – Gnyś 2:6, 6:4, 10:7; Małecka – Giżewska 7:5, 6:4; Małecka – Gnyś 7:5, 7:5; Sobiesiak – Szweda 7:5, 2:6, 10:4; Giżewska – Gnyś 6:3, 6:1; Giżewska – Szweda 6:1, 6:2; Małecka – Sobiesiak 6:1, 6:2; kolejność: 1. Małecka 4 wygrane, 2. Giżewska 3, 3. Sobiesiak 2, 4. Gnyś 1, 5. Szweda 0.

Półfinały: Faber – Giżewska 6:4, 6:4; Snochowska – Małecka 6:4, 6:3.

Finały – o 9. miejsce: Szweda – Koper 6:2, 6:0; o 7. m.: Zawiślańska – Gnyś 6:1, 6:3; o 5. m.: Sobiesiak – Mazur 6:2, 6:2; o 3. m.: Małecka – Giżewska 6:7 (6), 6:0, 10:4; o 1. m.: Faber – Snochowska 7:5, 6:0.

CHŁOPCY

Grupa A: Emil Makieła – Miłosz Szczypka 6:4, 6:7 (6), 10:8; Sebastian Tejerina – Alec Fereniec 6:0, 6:0; S. Tejerina – Franciszek Goerick 6:2, 6:4; Szczypka – Fereniec 6:2, 6:3; Makieła – Goerick 6:7 (4), 6:3, 10:8; S. Tejerina – Szczypka 6:0, 6:3; Goerick – Fereniec 6:1, 6:2; Makieła – Fereniec 6:2, 6:0; S. Tejerina – Makieła 6:2, 6:2; Szczypka – Goerick 6:2, 6:3; kolejność: 1. S. Tejerina 4 wygrane, 2. Makieła 3, 3. Szczypka 2, 4. Goerick 1, 5. Fereniec 0.

Grupa B: Błażej Krzyśko – Tomasz Voigt 6:0, 6:1; Jan Paradowski – Olivier Krupa 7:6 (4), 6:3; Krzyśko – Marcin Voigt 6:0, 6:4; Krupa – T. Voigt 7:6 (6), 6:3; Paradowski – M. Voigt 3:6, 7:5, 10:4; Krzyśko – Krupa 6:0, 6:1; M. Voigt – T. Voigt 6:7 (5), 6:4, 10:6; Paradowski – T. Voigt 6:1, 6:2; Krzyśko – Paradowski 6:0 i krecz Janka; Krupa – M. Voigt 6:3, 7:5; kolejność: 1. Krzyśko 4 zwycięstwa, 3. Paradowski 3, 3. Krupa 2, 4. M. Voigt 1, 5. T. Voigt. 

Półfinały: S. Tejerina – Paradowski 7:6 (5), 6:0; Krzyśko – Makieła 6:0, 6:0.

Finały – o 9. miejsce: Fereniec – T. Voigt 3:6 i dyskwalifikacja; o 7. m.: M. Voigt – Goerick 6:3, 7:5; o 5. m.: Krupa – Szczypka 3:6, 6:2, 10:6; o 3. m.: Paradowski – Makieła 6:2, 6:4; o 1. m.: Krzyśko – S. Tejerina 6:3, 6:3.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności