Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Tenis. Szczawno Zdrój Cup 2020 U14

Dobiegł końca turniej cyklu Tennis Europe Szczawno Zdrój Cup 2020 młodzików (do lat 14). 

Znakomicie spisali się biało-czerwoni tenisiści. W finale dziewcząt zagrała Karolina Gołda. W gronie chłopców o tytuł walczyli Jakub Jędrzejczak i Marcin Andrzejczak. Zwyciężył Kuba.

W grach podwójnych najlepsi byli: Martyna Mackiewicz i Dominika Podhajecka oraz Jakub Jędrzejczak i Mikołaj Migdalski.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Mackiewicz – bye; Kostka – Kaupak 6:4, 6:1; Kłys – bye; (8) Kulbiej – bye; (3) Zhiyenbayeva – bye; Mańkowska – Moskova 4:6, 6:2, 6:2; Śrutwa – bye; (6) Czajka – bye; (7) Koczocik – bye; Nieradzik – bye; Frątczak – Svobodova 6:1, 6:3; (4) Gołda – bye; (5) Bretnacher – bye; Strzyżewska – bye; Koprowska – Mrzygłód 6:1, 6:4; (2) Podhajecka – bye. 

Druga runda: Mackiewicz – Kostka 6:2, 6:1; Kulbiej – Klys 6:3, 6:2; Zhiyenbayeva – Mańkowska 6:1, 6:2; Czajka – Śrutwa 6:0, 6:1; Nieradzik – Koczocik 7:6 (6), 6:4; Gołda – Frątczak 6:4, 7:5; Bretnacher – Strzyżewska 7:6 (3), 3:6, 7:5; Podhajecka – Koprowska 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Mackiewicz – Kulbiej 6:1, 3:6, 6:3; Zhiyenbayeva – Czajka 6:1, 6:4; Gołda – Nieradzik 6:0, 6:1; Podhajecka – Bretnacher 6:3, 6:3.

Półfinały: Zhiyenbayeva – Mackiewicz 6:2, 6:4; Gołda – Podhajecka 6:2, 6:4.

Finał: Zhiyenbayeva – Gołda 6:3, 6:1.    

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak – F. Kosiński 6:1, 6:0; Stuski – Pniewski 6:2, 3:6, 6:3; Mitoń – Knitter 4:6, 6:2, 6:1; (6) Zaorski – Załoga 6:1, 6:0; (3) Zemła – Braun 6:2, 6:0; Michałowski – Biela 6:3, 6:4; Garbacz – Kluczyński 7:6 (2), 6:1; (7) Tomasiak – Słowik 6:2, 6:3; (5) Ważny – Małecki 6:1, 6:2; Chorostin – Sterniczuk 5:7, 6:4, 6:4; Kolek – Janiszewski 6:4, 6:7 (6), 6:0; (4) Kokot – Hnidets 6:4, 6:4; (8) M. Andrzejczak – Nyk 6:4, 6:1; Czyrek – M. Kowal 6:2, 6:7 (6), 6:0; Sasko – Kiełb 6:1, 6:0; Lange – (2) Migdalski 6:2, 6:1. 

Druga runda: Jędrzejczak – Struski 6:0, 6:0; Mitoń – Zaorski 7:6 (2), 6:2; Michałowski – Zaorski 6:3, 6:2; Tomasiak – Garbacz 6:7 (3), 6:4, 6:1; Ważny – Chorostin 6:2, 6:2; Kokot – Kolek 6:1, 6:1; M. Andrzejczak – Czyrek 6:3, 6:2; Lange – Sasko 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak – Mitoń 6:2, 6:1; Tomasiak – Michałowski 1:6, 7:6 (4), 6:0; Kokot – Ważny 6:0, 5:7, 7:5; M. Andrzejczak – Lange 7:6 (4), 6:7 (5), 6:1.

Półfinały: Jędrzejczak – Tomasiak 6:2, 6:1; M. Andrzejczak – Kokot 6:1, 6:1.

Finał: Jędrzejczak – M. Andrzejczak 6:1, 6:2. 

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Mackiewicz/Pohajecka – bye; (3) Gołda/Kulbiej – Koprowska/Nieradzik 6:3, 7:5; Kostka/Śrutwa – Moskova/Svobodova walkower; (2) Czajka/Koczocik – Mrzygłód/Zhiyenbayeva 3:6, 6:3, 10:6.

Półfinały: Mackiewicz/Podhajecka – Gołda/Kulbiej 7:6 (4), 5:7, 10:8; Czajka/Koczocik – Kostka/Śrutwa 6:1, 6:4.

Finał: Mackiewicz/Podhajecka – Czajka/Koczocik 6:1, 6:1.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak/Migdalski – bye; Chorostin/Kolek – Czyrek/Mitoń 7:5, 4:6, 10:5; (4) Andrzejczak/Zaorski – Braun/Pniewski 6:4, 6:1; Słowik/Załoga – Kluczyński/Struski 6:4, 6:3; Lange/Sasko – Garbacz/Knitter 6:2, 3:6, 10:7; (3) Kowal/Zemła – Hnidets/Michałowski 6:2, 6:3; Małecki/Nyk – Kosiński/Ważny 6:3, 3:6, 11:9; (2) Kokot/Tomasiak – bye. 

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Chorostin/Kolek 6:0, 6:1; Andrzejczak/Zaorski – Słowik/Załoga 6:7 (5), 6:2, 10:6; Lange/Sasko – Kowal/Zemła 6:1, 6:3; Kokot/Tomasiak – Małecki/Nyk 6:4, 6:0. 

Półfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Andrzejczak/Zaorski 7:5, 6:3; Kokot/Tomasiak – Lange/Sasko 6:4, 6:3.

Finał: Jędrzejczak/Migdalski – Kokot/Tomasiak 6:4, 6:4.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności