Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART ATP 250: Musetti - Koepfer 6:7 (9), 7:6 (5), 63 Tiafoe - Hanfmann 7:5, 7:6 (5); Bublik - Medjedovic 6:1, 7:6 (4); Draper - Giron 6:4, 3:6, 6:3;  'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Brouwer - Mannarino 6:3, 6:3; Griekspoor - McDonald 6:3, 7:6 (5); Humbert - Fils 6:3, 7:6 (1).

Tenis. Turniej Halowego Pucharu Polski 2023 w Bielsku-Białej – wyniki

BKT Advantage Bielsko-Biała gościło uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kobiet i Mężczyzn w ramach Halowego Pucharu Polski 2023. 

W finałach singla Zuzanna Bednarz pokonała Katarzynę Wysoczańską, a Maciej Smoła wygrał z Mateuszem Cisło. W deblu triumfowali: Weronika Domańska i Emilia Durska oraz Maciej Smoła i Jakub Strzelecki. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Mazurek – bye; Halbersztadt – Daroszewska 4:6, 6:3, 6:0; Kosowska – Gawrysiak 6:2, 6:0; (5) Bednarz – bye; (4) Dziarkowska – bye; Nieradzik – Protasova 6:4, 6:3; Durska – Kubicka 7:5, 2:0 i krecz Emilii; (8) Wahl-Maniecka – bye; (6) Sasiak – bye; Zakrzewska – Renke 6:3, 4:6, 6:2; Baniak – Jagusiak 6:1, 6:1; (3) Paszun – bye; (7) M. Głowacka – bye; Kasprzak – Braziewicz 6:1, 6:2; Gołda – Dollar 6:2, 6:2; (2) Wysoczańska – bye.

Druga runda: Halbersztadt – Mazurek 6:4, 6:2; Bednarz – Kosowska 6:3, 6:0; Dziarkowska – Nieradzik 6:3, 6:1; Durska – Wahl-Maniecka 6:3, 7:5; Sasiak – Zakrzewska 7:5, 7:6 (3); Baniak – Paszun 2:6, 6:3, 6:2; M. Głowacka – Kasprzak 6:1, 6:2; Wysoczańska – Gołda 6:4, 3:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Bednarz – Halbersztadt 6:2, 6:1; Durska – Dziarkowska 6:1, 6:3; Sasiak – Baniak 7:6 (8), 1:1 i krecz Magdy; Wysoczańska – M. Głowacka 6:1, 3:6,, 6:1,

Półfinały: Bednarz – Durska 6:1, 6:1; Wysoczańska – Sasiak 6:3, 6:3.

Finał: Bednarz – Wysoczańska 6:0, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Brzeziński – bye; B. Sopoliński – Jarosz 6:1, 6:4; Kuś – bye; (6) A. Mazur – bye; (3) Filar – bye; D. Konowczuk – Górski 5:7, 7:5, 6:2; Smoła – Braziewicz 6:1, 6:0; (7) Sroka – bye; (8) K. Czyrek – bye; Strzelecki – bye; Valaris – Kandefer 6:0, 6:0; (4) Gontar – bye; (8) W. Konowczuk – bye; Baklanov – M. Kowal 6:1, 6:1; Wrona – bye; (2) Cisło – bye. 

Druga runda: B. Sopoliński – Brzeziński 6:4, 5:7, 6:3; A. Mazur – Kuś 7:5, 5:7, 6:3; Filar – D. Konowczuk 6:1, 6:2; Smoła – Sroka 6:4, 7:5; K. Czyrek – Strzelecki 6:1, 2:6, 6:3; Valaris – Gontar 7:6 (3), 6:2; Baklanov – W. Konowczuk 7:5 i krecz Wadyma; Cisło – Wrona 6:1, 6:2. 

Ćwierćfinały: B. Sopoliński – A. Mazur 7:6 (8), 6:2; Smoła – Filar 7:5, 1:6, 6:3; K. Czyrek – Valaris 6:2, 5:2 i krecz Georgiosa; Cisło – Baklanov 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Smoła – B. Sopoliński 6:4, 6:0; Cisło – K. Czyrek 6:4, 6:1.

Finał: Smoła – Cisło 6:1, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Domańska/Durska – bye; Daroszewska/Gołda – Baniak/Głowacka 6:4, 6:1; Nieradzik/Wahl-Maniecka – Dollar/Jagusiak 6:0, 6:3; (2) Mazurek/Sasiak – bye. 

Półfinały: Domańska/Durska – Daroszewska/Gołda 1:6, 7:6 (3), 10:8; Mazurek/Sasiak – Nieradzik/Wahl-Maniecka 7:5, 7:5.

Finał: Domańska/Durska – Mazurek/Sasiak 6:4, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Cisło/Gontar – bye; Braziewicz/B. Sopoliński – Jarosz/Wrona walkower; Smoła/Strzelecki – D. Konowczuk/W. Konowczuk walkower; (2) Brzeziński/M. Kowal – bye. 

Półfinały: Braziewicz/B. Sopoliński – Cisło/Gontar walkower; Smoła/Strzelecki – Brzeziński/M. Kowal walkower.

Finał: Smoła/Strzelecki – Braziewicz/B. Sopoliński 7:6 (0), 6:1.

Kategoria: PZT