Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic - Gojo 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis. Turniej ITF juniorów Angie Cup J4 w Puszczykowie – wyniki

W Puszczykowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup J4. 

W Wielkopolsce (nawierzchnia dywanowa w hali, kategoria grade 4) po tytuł w singlu sięgnęła Daria Górska. W półfinale była Amelia Paszun, a w ćwierćfinałach Antonina Czajka i Barbara Straszewska. W deblu triumfowali Piotr Czaczkowski i Gabriel Matuszewski. 

Dla Darii (472 ITF do lat 18) to pierwszy wygrany turniej ITF w karierze. Do tej pory 3 razy zwyciężyła w deblu (Pszczyna J5, Puszczykowo J5 i Porec J4).

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Górska – (1) Ebeling Koning 7:5, 6:4; Svahn – Gołda 6:1, 7:6 (6); Kruk – Daroszewska 7:5, 6:1; Czapulak – (8) Kargina 6:2, 6:4; (4) De Zeeuw – Skowrońska 6:1, 6:2; Pieczyńska – Du Pasquier Jensen 3:6, 6:4, 6:2; Czajka – Damaskova 6:3, 6:1; (6) Bozova – Podhajecka 1:6, 6:4, 6:3; Kamper Malmkjaer – (5) Bergler 6:3, 6:1; Paszun – M. Navratilova 6:2, 6:1; Wallberg – Węgrzyn 6:4, 4:6, 6:3; Popławska – (3) Van Emst 4:6, 6:3, 6:4; (7) Koralnik – Bakyte 6:1, 6:1; Straszewska – Cohen 6:1, 6:3; Du Pree – Kłys 6:1, 6:2; (2) Krebs Hyllested – Turczuk 7:5, 6:1.

Druga runda: Górska – Svahn 6:1, 6:3; Kruk – Czapulak 6:2, 6:7 (6), 6:1; De Zeeuw – Pieczyńska 6:3, 6:0; Czajka – Bozova 6:4, 5:7, 6:2; Paszun – Malmkjaer 0:6, 6:4, 7:5; Wallberg – Popławska 4:6, 6:4, 6:4; Straszewska – Koralnik walkower; Du Pree – Krebs Hyllested 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Górska – Kruk 6:4, 6:2; De Zeeuw – Czajka 6:3, 6:3; Paszun – Wallberg 6:0, 4:6, 6:4; Du Pree – Straszewska 6:2, 6:3.

Półfinały: Górska – De Zeeuw 6:2, 6:0; Du Pree – Paszun 6:0, 6:2.

Finał: Górska – Du Pree walkower. 

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – Segado Esteve 6:1, 6:2; Janousek – Kokot 6:2, 6:2; Siekanowicz – Janci 6:4, 6:4; A. Majchrzak – (7) Lakshmanan 7:5, 6:4; (4) Biggs – Bojko 4:6, 7:5, 6:3; Strzelecki – Audrins 6:4, 6:3; Kumstat – Ważny 6:4, 6:4; (8) Czaczkowski – P. Blom 6:3, 6:1; (5) Dambins – Lange 6:3, 2:6, 6:3; Orgiles Garcia Reramero – G. Zgoła 7:6 (7), 6:7 (4), 7:5; Lazarcik – Smater 6:4, 3:6, 7:6 (2); (3) Szymkowiak – Juszczak 6:3, 6:2; (6) Martikainen – M. Włodarczyk 6:4, 6:2; Tens – Roś 6:2, 6:2; Gogulski – Maltsev 6:4, 3:6, 6:4; (2) Filip – Łosiewicz 6:1, 6:3.

Druga runda: Janousek – G. Matuszewski 6:4, 6:4; Siekanowicz – A. Majchrzak 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Biggs – Strzelecki 6:3, 6:2; Kumstat – Czaczkowski 6:7 (2), 6:4, 6:3; Dambins – Orgiles Garcia Reramero 6:2, 7:6 (1); Szymkowiak – Lazarcik 6:3, 6:4; Tens – Martikainen 3:6, 6:4, 7:5; Filip – Gogulski walkower.

Ćwierćfinały: Janousek – Siekanowicz 6:2, 4:1 i krecz Piotra; Biggs – Kumstat 7:6 (3), 6:3; Dambins – Szymkowiak 6:3, 2:6, 6:3; Filip – Tens 6:1, 6:3.

Półfinały: Biggs – Janousek 6:4, 6:4; Filip – Dambins 7:6 (4), 6:2.

Finał: Filip – Biggs 6:1, 6:7 (5), 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) De Zeeuw/Ebeling Koning – bye; Kruk/Shabanava – Koralnik/Pieczyńska 7:5, 6:2; (3) Bergler/Górska – Bakyte/Kamper Malmkjaer 6:3, 6:2; Czajka/Paszun – Damaskova/Navratilova 6:2, 6:1; Svahn/Taraba Wallberg – Gołda/Podhajecka 6:3, 6:4; (4) Du Pree/Van Emst – L. Matuszewski/Węgrzyn 6:3, 6:3; Daroszewska/Popławska – Cohen/Straszewska 6:0, 7:6 (4); (2) Du Pasquier Jensen/Krebs Hyllested – Czapulak/Skowrońska 7:6 (7), 6:2.

Ćwierćfinały: De Zeeuw/Ebeling Koning – Kruk/Shabanava 6:2, 6:4; Bergler/Górska – Czajka/Paszun 6:3, 6:4; Du Pree/Van Emst – Svahn/Taraba Wallberg 6:3, 6:4; Du Pasquier Jensen/Krebs Hyllested – Daroszewska/Popławska walkower.

Półfinały: De Zeeuw/Ebeling Koning – Bergler/Górska 6:4, 4:6, 10:6; Du Pree/Van Emst. – Du Pasquier Jensen/Krebs Hyllested 6:0, 6:4.

Finał: Du Pree/Van Emst – De Zeeuw/Ebeling Koning 5:7, 6:3, 10:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Czaczkowski/G. Matuszewski – bye; P. Blom/Gogulski – Janousek/Kumstat 6:4, 6:4; (4) Filip/Lazarcik – M. Kowal/Zaorski 4:6, 6:2, 10:6; Allen/Bojko – Juszczak/M. Włodarczyk 6:4, 6:7 (3), 10:6; Barcik/Ważny – Audrins/Ponomar 6:4, 6:4; (3) Lakshmanan/Tens – Majchrzak/Roś 6:1, 6:4; Smater/Strzelecki – Orgiles Garcia Retamero/Segado Esteve 6:4, 6:4; (2) Biggs/Martikainen – Kokot/Lange 7:6 (2), 3:6, 10:1.

Ćwierćfinały: Czaczkowski/G. Matuszewski – P. Blom/Gogulski walkower; Filip/Lazarcik – Allen/Bojko 6:1, 7:5; Lakshmanan/Tens – Barcik/Ważny 6:3, 6:3; Biggs/Martikainen – Smater/Strzelecki 6:3, 6:7 (6), 14:12.

Półfinały: Czaczkowski/G. Matuszewski – Filip/Lazarcik 6:7 (4), 7:6 (6), 10:4; Lakshmanan/Tens – Biggs/Martikainen 6:3, 6:4.

Finał: Czaczkowski/G. Matuszewski – Lakshmanan/Tens 4:6, 6:3, 17:15.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Popławska – bye; Chodkowska – Silanova 6:1, 6:1; N. Hurkacz – Podolak 7:6 (5), 6:1; (6) Straszewska – bye; (2) Czapulak – bye; Z. Witkowska – Klein 6:3, 6:3; Paszun – H. Jankowska 6:2, 6:3; M. Głowacka – (7) L. Matuszewski 6:1, 7:6 (4); (3) Piechowicz – bye; Kaukenas – Wartecka 6:3, 7:6 (6); Shabanava – Mańkowska 4:6, 7:5, 14:12; (8) Skowrońska – W. Domańska 7:5, 4:6, 10:7; (4) Kruk – bye; Buchwald – K. Maciejewska 6:3, 6:2; Jędrzejak – Nieradzik 6:4, 6:4; (5) Podhajecka – bye.

Druga runda: Popławska – Chodkowska 6:2, 6:1; Straszewska – N. Hurkacz 6:2, 6:0; Czapulak – Z. Witkowska 6:3, 6:3; Paszun – M. Głowacka 6:3, 6:2; Piechowicz – Kaukenas 6:4, 6:2; Skowrońska – Shabanava 6:4, 4:6, 10:2; Kruk – Buchwald 6:1, 6:4; Podhajecka – Jędrzejczak 4:6, 6:1, 10:4.

Trzecia runda: Straszewska – Popławska 6:3, 2:6, 10:3; Paszun – Czapulak 6:2, 6:1; Skowrońska – Piechowicz 4:6, 6:1, 10:8; Podhajecka – Kruk 6:3, 7:6 (2).

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kosowski – bye; M. Kowal – Budzyński 4:6, 6:3, 10:6; Maranda – Popławski 6:4, 6:3; P. Blom – (5) Ponomar 7:5, 6:4; (2) Strzelecki – bye; Mizerski – Allen 6:0, 6:2; Rubezis – Hulbój 6:2, 6:1; (7) Barcik – Żarski 6:0, 6:1; (3) A. Majchrzak – bye; T. Sopoliński – M. Plenkiewicz 7:6 (4), 6:0; Szymczak – Churkin 6:1, 6:1; Pankowski – (8) Mitoń 6:2, 6:4; (4) Gogulski – Krawczyk 7:6 (4), 1:6, 10:8; Knitter – Kolk 6:2, 6:4; Bajurko – Picek 6:3, 6:1; (6) Królikowski – Hrynkiewicz 1:6, 7:6 (6), 10:7.

Druga runda: Kosowski – M. Kowal 6:4, 6:2; P. Blom – Maranda 6:1, 6:3; Strzelecki – Mizerski 6:4, 6:3; Barcik – Rubezis 6:2, 6:1; A. Majchrzak – T. Sopoliński 6:1, 6:2; Szymczak – Pankowski 7:6 (0), 6:0; Gogulski – Knitter 7:6 (3), 7:5; Bajurko – Królikowski 6:3, 6:2. 

Trzecia runda: P. Blom – Kosowski 4:6, 6:3, 11:9; Strzelecki – Barcik 6:3, 6:3; A. Majchrzak – Szymczak 7:5, 6:1; Gogulski – Bajurko 6:2, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności