Polski Tenis

WYNIKI

CHICAGO WTA 500: Yastremska - Cornet 7:5, 6:1; A. Li - Vekic 6:3, 6:1; Petkovic - Govortsova 6:2, 6:2; NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki; SOFIA ATP 250: Paire - Davidovich Fokina 6:4, 7:5.

Tenis. Turniej ITF juniorów Angie Cup w Puszczykowie – wyniki

W Puszczykowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup 2021 (korty ziemne, kategoria grade 5). 

W finałach singla Magdalena Świerczyńska pokonała Laurę Koralnik, a Gabriel Łosiewicz wygrał z Piotrem Czaczkowskim. W deblu zwyciężyli: Daria Górska i Laura Koralnik oraz Piotr Czaczkowski i Filip Tatera.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – Straszewska 6:2, 6:4; Carpenter – Strolyte 7:5, 6:2; Gołda – Piechowicz 6:2, 6:3; (7) Turczuk – Valdmannova 6:2, 6:2; Telżyńska – (4) Górska 6:4, 4:6, 6:2; Popławska – Maguina Bunikowska 6:2, 6:4; Skowrońska – Durska 6:7 (8), 6:3, 4:5 i krez Emilii; (5) Lackova – Orlińska 4:0 i krecz Oliwii; (6) Węgrzyn – Langiewicz 7:6 (5), 6:2; Vashkevich – Czapulak 6:1, 6:7 (7), 6:3; Ciesielczyk – Rajca 6:3, 6:3; (3) Mansfield – Koczan 6:3, 6:1; (8) Janigova – Czajka 6:3, 6:4; L. Matuszewski – Persson 7:6 (3), 6:1; Janiszek – Maniawska 6:3, 6:4; (2) Koralnik – Remetean 6:1, 6:2. 

Druga runda: Świerczyńska – Carpenter 6:4, 6:1; Turczuk – Gołda 6:0, 6:2; Popławska – Telżyńska 6:2, 6:1; Lackova – Skowrońska 6:1, 6:0; Vashkevich – Węgrzyn 6:3, 6:3; Mansfield – Ciesielczyk 6:2, 6:2; Janigova – L. Matuszewski 6:7 (4), 7:6 (5), 6:3; Koralnik – Janiszek 6:2, 6:0. 

Ćwierćfinały: Świerczyńska – Turczuk 2:6, 6:2, 6:0; Popławska – Lackova 6:4, 6:4; Mansfield – Vashkevich 7:6 (7), 1:7, 7:6 (4); Koralnik – Janigova 3:6, 6:3, 6:4.

Półfinały: Świerczyńska – Popławska 6:7 (5), 4:0 i krez Kamili; Koralnik – Mansfield 6:1, 6:1.

Finał: Świerczyńska – Koralnik 6:1, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kułakowski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:2, 6:3; Vulptitta – P. Stankiewicz 6:1, 6:4; Bojko – Smater 7:6 (6), 6:3; (6) Siekanowicz – M. Petkovic 6:3, 6:3; (3) Czaczkowski – Lange; 6:3, 6:3 Panacek – Kaczmarek 7:6 (5), 6:0; Wereszka – Barcik 3:6, 6:0, 7:6 (2); Gogulski – (8) Kosowski 6:3, 6:3; Bergantz – (7) Gontar 6:4, 7:6 (5); Łosiewicz – Roś 6:1 4:6, 6:3; F. Kosiński – Tvede 6:2, 3:6, 6:2; (4) B. Sopoliński – Mizerski 7:5, 6:1; (5) Tatera – Puntaric 6:3, 6:3; Dzieło – M. Włodarczyk 7:6 (5), 6:3; Wright – Juszczak 6:2, 6:2; (2) Grygołowicz – Bajurko 6:4, 6:3.

Druga runda: Kułakowski – Vulpitta 6:4, 6:2; Bojko – Siekanowicz 7:6 (6), 3:1 i krecz Piotra; Czaczkowski – Panacek 7:5, 7:5; Gogulski – Wereszka 6:2, 6:4; Łosiewicz – Bergantz 7:6 (5), 6:3; B. Sopoliński – F. Kosiński 6:2, 6:4; Tatera – Dzieło 6:4, 6:3; Wright – Grygołowicz 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Bojko – Kułakowski 7:6 (3), 5:7, 6:3; Czaczkowski – Gogulski 6:4, 6:0; Łosiewicz – B. Sopoliński 4:6, 6:2, 7:5; Wright – Tatera 6:1, 6:4.

Półfinały: Czaczkowski – Bojko 6:2, 6:3; Łosiewicz – Wright 3:6, 6:1, 6:3. 

Finał: Łosiewicz – Czaczkowski 6:2, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Górska/Koralnik – bye; Langiewicz/Rajca – Maguina Bunikowska/Remetean 7:5, 6:2; (4) L. Matuszewski/Persson – Czajka/Straszewska 5:7, 6:3, 11:9; Carpenter/Czapulak – Kowalczyk/Strolyte 6:2, 6:2; Piechowicz/Skowrońska – Gołda/Turczuk 2:6, 6:4, 10:8; (3) Orlińska/Turczuk – bye; Ciesielczyk/Węgrzyn – Popławska/Vashkevich 6:4, 6:3; (2) Durska/Lackova – bye.

Ćwierćfinały: Górska/Koralnik – Langiewicz/Rajca 6:3, 6:1; L. Matuszewski/Persson – Carpenter/Czapulak 6:4, 4:6, 10:6; Piechowicz/Skowrońska – Orlińska/Turczuk 4:6, 6:2, 10:3; Ciesielczyk/Węgrzyn – Durska/Lackova walkower.  

Półfinały: Górska/Koralnik – L. Matuszewski/Persson 6:0, 6:3; Piechowicz/Skowrońska – Ciesielczyk/Węgrzyn 3:6, 6:1, 12:10.

Finał: Górska/Koralnik – Piechowicz/Skowrońska 6:1, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kułakowski/B. Sopoliński – Bajurko/Krzyżosiak-Michnikowski 6:0, 6:1; Kaczmarek/Wright – Barcik/Smater 7:5, 6:3; Grzegorzewski/M. Włodarczyk – (4) Panacek/Puntaric 6:2, 6:3; Dzieło/Siekanowicz – Juszczak/Walkowski 6:1, 5:7, 10:6; Gontar/Wereszka – Kosowski/Łosiewicz 4:6, 6:1, 10:7; (3) Bergantz/Vulpitta – Roś/Stankiewicz 6:2, 6:3; Lange/Piekarz – Bojko/Kowal 6:4, 6:3; (2) Czaczkowski/Tatera – Gogulski/Mizera 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Kułakowski/B. Sopoliński – Kaczmarek/Wright 7:5, 6:3; Dzieło/Siekanowicz – Grzegorzewski/M. Włodarczyk 6:7 (5), 6:2, 10:8; Gontar/Wereszka – Bergantz/Vulpitta 6:3, 7:5; Czaczkowski/Tatera – Lange/Piekarz 5:7, 7:5, 10:4.

Półfinały: Dzieło/Siekanowicz – Kułakowski/B. Sopoliński walkower; Czaczkowski/Tatera – Gontar/Wereszka 6:3, 6:3.

Finał: Czaczkowski/Tatera – Dzieło/Siekanowicz 2:6, 7:6 (5), 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Valdmannova – Kokocha 6:1, 6:4.

Druga runda: Ciesielczyk – Wartecka 6:1, 6:1; Koprowska – H. Jankowska 6:3, 6:3; Janiszek – Szmyd 6:2, 6:2; Caruk – Klein 4:6, 6:3, 10:8; Skowrońska – Ladrowska 6:2, 6:2; Kamińska – Halbersztadt 6:4, 6:3; Valdmannova – N. Kowalczyk 6:4, 6:4; A. Głowacka – Nieradzik 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Ciesielczyk – Koprowska 1:6, 7:6 (1), 10:8; Janiszek – Caruk 3:6, 6:3, 10:8; Skowrońska – Kamińska 6:4, 5:7, 10:4; Valdmannova – A. Głowacka 6:3, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW 

Pierwsza runda: Walkowski – Kaminski 6:3, 6:1; T. Sopoliński – Lambert 6:1, 6:3; Juszczak – Pankowski 6:4, 6:4; Bajurko – Nawój 6:1, 6:3; M. Włodarczyk – J. Włodarczyk 6:4, 6:4; Gogulski – Kawałkowski 6:2, 6:2; Krzyżosiak-Michnikowski – Breus 6:4, 6:2.

Druga runda: (1) Kosowski – Walkowski 7:6 (4), 6:3; Łosiewicz – Maranda 6:1, 6:0; T. Sopoliński – M. Kowal 6:3, 6:2; Juszczak – Ignaczewski 6:1, 6:4; Bajurko – Solarski 6:3, 6:2; M. Włodarczyk – Kwaśniewski 4:2 i krecz Hugo; Gogulski – Piekarz 5:2 i krecz Damiana; Krzyżosiak-Michnikowski – Miętkiewicz 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Łosiewicz – Kosowski 6:3, 6:2; Juszczak – T. Sopoliński 6:2, 6:4; M. Włodarczyk – Bajurko 6:2, 6:1; Gogulski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:3, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności