Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART ATP 250: Musetti - Koepfer 6:7 (9), 7:6 (5), 63 Tiafoe - Hanfmann 7:5, 7:6 (5); Bublik - Medjedovic 6:1, 7:6 (4); Draper - Giron 6:4, 3:6, 6:3;  'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Brouwer - Mannarino 6:3, 6:3; Griekspoor - McDonald 6:3, 7:6 (5); Humbert - Fils 6:3, 7:6 (1).

Tenis. Turniej ITF juniorów J60 w Pszczynie – wyniki

Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie gościło uczestników halowego turnieju ITF juniorów. W finale singla Alan Ważnym pokonał Aleksandra Błusia. 

W zawodach J60 ITF Juniors SCT Pszczyna (korty twarde w hali) do półfinałów dotarły Barbara Kostecka i Dominika Podhajecka. W ćwierćfinałach odpadli: Magdalena Baniak, Sara Husar, Filip Kosiński. 

SINGIEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Podhajecka – Sviglerova 5:7, 6:2, 6:1; Gołda – Belanska 6:3, 6:4; Krześniak – Zimanyi 6:4, 6:1; (5) Kuharenko – E. Dvorackova 6:3, 6:0; (3) Tichackova – Pawelska 6:2, 6:7 (5), 7:5; Donald – Kmiecik 6:3, 7:5; Khrushchyk – Affelt 7:5, 6:3; Kliuch – (8) Paszun 6:3, 6:1; (6) Baniak – Martyniak 6:2, 6:0; Drukerova – Nemcsek 6:4, 6:3; A. Sikharulidze – Rajca 6:4, 7:6 (5); (4) Borkop – Biełus 6:1, 6:2; Kostecka – (7) Kolas 7:5, 7:5; Mlenska – Wawrzkiewicz 6:4, 4:6, 6:0; Husar – Jerolimov 6:4, 6:2; (2) Straszewska – A. Dvorackova 6:2, 6:1.

Druga runda: Podhajecka – Gołda 6:1, 7:6 (3); Kuharenko – Krześniak 3:6, 7:5, 6:0; Donald – Tichackova 7:5, 2:6, 7:5; Khrushchyk – Kliuch 6:1, 6:2; Baniak – Drukerova 6:3, 7:6 (3); Borkop – A. Sikharulidze 6:3, 6:3; Kostecka – Mlenska 6:2, 2:6, 6:3; Husar – Straszewska 4:6, 6:3, 7:6 (8). 

Ćwierćfinały: Podhajecka – Kuharenko 7:5, 1:6, 6:1; Khrushchyk – Donald 6:3, 6:1; Borkop – Baniak 6:4, 6:2; Kostecka – Husar 6:3, 6:3.

Półfinały: Khrushchyk – Podhajecka 6:2, 6:4; Borkop – Kostecka 6:4, 6:7 (1), 6:4.

Finał: Khrushchyk – Borkop 6:2, 6:1. 

SINGIEL JUNIORÓW 

Pierwsza runda: (1) Kincses – Dójczyński 6:0, 6:4; Cank – Kasperski 6:4, 6:3; Knesl – Kluczyński 6:2, 3:6, 6:3; (5) Kosiński – Gryń 6:1, 6:0; (4) Vardese – Królikowski 3:6, 6:3, 6:0; Sadzik – Reyes Tirado 6:2, 6:3; Błuś – Mitoń 7:5, 3:6, 7:5; Migdalski – (6) Sklenicka 7:6 (6), 3:6, 7:6 (4); (8) Chodura – Hrynkiewicz 4:6, 6:3, 6:4; Kruppe – Janzen 6:1, 6:3; Vterkovskiy – Plewa 6:1, 6:2; (3) Ważny – Goczi 6:0, 6:3; Januchowski – (7) Zaorski 6:4, 3:6, 7:5; Kozlovsky – Nowacki 6:2, 6:2; Nagy – Chłodnicki 6:3, 6:2; (2) Doskocil – M. Andrzejczak 6:2, 6:1.

Druga runda: Kincses – Cank 6:3, 6:2; Kosiński – Knesl 6:7 (5), 6:4, 7:6 (4); Vardese – Sadzik 6:4, 6:4; Błuś – Migdalski 6:0 i krecz Mikołaja; Chodura – Kruppe 6:1, 6:1; Ważny – Vterkovskiy 6:3, 6:4; Kozlovsky – Januchowski 6:4, 6:1; Nagy – Doskocil 6:4, 1:6, 6:1. 

Ćwierćfinały: Kincses – Kosiński 6:2, 6:3; Błuś – Vardese 6:3, 6:2; Ważny – Chodura 6:2, 6:2; Nagy – Kozlovsky 6:4, 6:3. 

Półfinały: Błuś – Kincses 6:1, 6:0; Ważny – Nagy 6:4, 5:7, 6:2.

Finał: Ważny – Błuś 7:6 (5), 7:6 (3).

DEBEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Baniak/Straszewska – bye; Gołda/Krześniak – Kliuch/Rajca 6:2, 2:6, 10:6; Khrushchyk/Kuharenko – (3) Biełus/A. Sikharulidze walkower; Affelt/Husar – Drukerova/Zimanyi 6:2, 4:6, 10:7; Kostecka/Nemcsek – Jerolimov/Martyniak 6:3, 6:2; (4) Kmiecik/Pawelska – A. Dvorackova/E. Dvorackova 6:2, 6:0; Donald/Mlenska – Belanska/Kolas 6:3, 6:2; (2) Paszun/Wawrzkiewicz – bye. 

Ćwierćfinały: Baniak/Straszewska – Gołda/Krześniak 6:7 (5), 6:4, 10:4; Khrushchyk/Kuharenko – Affelt/Husar 6:3, 6:7 (3), 13:11; Kostecka/Nemcsek – Kmiecik/Pawelska 7:6 (5), 6:2; Paszun/Wawrzkiewicz – Donald/Mlenska 6:4, 6:4.

Półfinały: Khrushchyk/Kuharenko – Baniak/Straszewska 7:5, 6:1; Kostecka/Nemcsek – Paszun/Wawrzkiewicz 0:6, 7:5, 12:10.

Finał: Khrushchyk/Kuharenko – Kostecka/Nemcsek 6:4, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW 

Pierwsza runda: (1) Doskocil/Sklenicka – Kasperski/Sadzik 6:4, 7:5; Kozlovsky/Kruppe – Chłodnicki/Dójczyński 7:5, 7:6 (7); (4) Hrynkiewicz/Nowacki – Bodnarchuk/Vterkovskiy 7:6 (9), 7:5; K. Czyrek/Ważny – Goczi/Nagy 7:5, 6:2; Januchowski/W. Lewandowski – Knesl/Lebis 7:6 (5), 6:7 (7), 11:9; (3) Chodura/Reyes Tirado – Królikowski/Mitoń 6:1, 6:3; Bajołek/Tomasiak – Błuś/E. Garcia 4:6, 7:6 (4), 10:8; (2) M. Andrzejczak/Vardese – Janzen/Wójcicki 6:3, 6:4.   

Ćwierćfinały: Doskocil/Sklenicka – Kozlovsky/Kruppe 6:1, 6:3; Hrynkiewicz/Nowacki – K. Czyrek/Ważny 6:7 (5), 7:6 (5), 10:7; Chodura/Reyes Tirado – Januchowski/W. Lewandowski 6:3, 6:1; M. Andrzejczak/Vardese – Bajołek/Tomasiak 6:2, 6:2.

Półfinały: Doskocil/Sklenicka – Hrynkiewicz/Nowacki 6:3, 6:7 (5), 10:7; Chodura/Reyes Tirado – M. Andrzejczak/Vardese 6:3, 6:7 (5), 10:7.

Finał: Doskocil/Sklenicka – Chodura/Reyes Tirado 6:3, 6:4.

Komplet wyników

Kategoria: ITF Juniors