Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis. Turniej ITF juniorów LOTOS Open Polska w Bytomiu

przez maka

Na kortach Górnika w Bytomiu rozgrywany był LOTOS Open Polska, turniej ITF juniorów (do lat 18) wysokiej rangi – grade 1.  

Z Polaków najlepiej wypadli Maks Kaśnikowski i Aleksander Orlikowski, którzy dotarli do półfinałów. Niespodziewanie w ćwierćfinale był Jonasz Dziopak. W półfinale debla zagrali Maks Grygołowicz i Piotr Kusiewicz. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Hietaranta – Górska 6:3, 6:2; Bartunkova – Kupres 6:1, 6:2; Pedone – Bednarz 4:6, 6:3, 7:6 (3); Zaytseva – (6) Matsuda 6:3, 6:2; (4) Iatcenko – Gruszczyńska 6:2, 6:2; Putz – Tomajkova 3:6, 6:3, 6:1; Sretenovic – Klimovicova 7:6 (4), 6:2; (5) Zeynalova – Van Impe 6:2, 7:6 (2); (7) Svendsen – Cross 1:6, 7:6 (4), 6:3; Lerby – Struplova 6:4, 3:6, 6:1; Salkova – Rowińska 6:1, 7:5; Petretic – (3) Laskevich 3:6, 7:5, 7:5; Ciric Bagaric – (8) Gureva 6:3, 6:2; Popa Teiusanu – Di Girolami 3:6, 6:1, 6:3; Mboko – Mao Mushika 6:4, 6:2; (2) Havlickova – Q. Lopez 6:3, 7:5.  

Druga runda: Bartunkova – Hietaranta 2:6, 6:4, 6:1; Zaytseva – Pedone 6:3, 6:3; Iatcenko – Putz 6:0, 6:4; Sretenovic – Zeynalova walkower; Svendsen – Lerby 6:3, 7:6 (5); Salkova – Petretic 6:1, 6:1; Ciric Bagaric – Popa Teiusanu 6:3, 6:1; Mboko – Havlickova 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Zaytseva – Bartunkova 6:2, 6:3; Iatcenko – Sretenovic 6:3, 7:5; Salkova – Svendsen 6:4, 6:0; Mboko – Ciric Bagaric 6:4, 6:4.

Półfinały: Zaytseva – Iatcenko walkower; Salkova – Mboko 6:4, 7:5.

Finał: Salkova – Zaytseva 6:4, 7:6 (2).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Mensik 6:4, 7:5; Mikrut – Podorozhnyi 6:1, 6:0; Gea – Pieczonka 1:6, 6:3, 6:4; (5) Gaubas – Vasquez Gehrke 4:6, 7:6 (2), 6:1; (4) Manzanera Pertusa – Komagata 6:1, 6:4; Monferrer – Kusiewicz 6:0, 6:2; Siniakov – B. Zgoła 6:3, 6:2; Pawelski – (7) Popovic 6:0, 5:7, 7:5; Prizmic – (6) Butvilas 3:6, 6:2, 7:5; Pieczkowski – Zhukov 7:5, 6:7 (6), 6:3; Kos – Templeman 6:2, 7:6 (3); Dziopak – Wassermann 7:6 (2), 1:6, 6:4; (8) Kimhi – Sabaliauskas 6:2, 6:4; Nicod – G. Matuszewski 6:3, 6:0; Cosnet – Teodorovic 5:7, 7:6 (4), 7:6 (3); (2) Orlikowski – Koshis 6:1, 6:1.

Druga runda: Kaśnikowski – Mikrut 6:4, 6:2; Gaubas – Gea 6:1, 6:4; Manzanera Pertusa – Monferrer 6:2, 6:4; Siniakov – Pawelski 6:1 i krecz Martyna; Prizmic – Pieczkowski 3:6, 6:2, 6:1; Dziopak – Kos 7:6 (5), 6:0; Nicod – Kimhi 6:3, 6:4; Orlikowski – Cosnet 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Gaubas 6:4, 6:4; Manzanera Pertusa – Siniakov 6:4, 6:2; Prizmic – Dziopak 6:4, 6:3; Orlikowski – Nicod 1:6, 6:3, 6:3.

Półfinały: Manzanera Pertusa – Kaśnikowski 6:2, 6:4; Prizmic – Orlikowski 7:6 (5), 6:2.

Finał: Prizmic – Manzanera Pertusa 6:2, 2:6, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Pedone/Popa Teiusanu – (1) Laskevich/Zeynalova 2:2 i krecz; Ciric-Bagaric/Matsuda – Kupres/Putz 6:4, 6:4; Sretenovic/Zaytseva – (3) Bartunkova/Havlickova 6:4, 3:6, 12:10; Gruszczyńska/Rowińska – Lerby/Tomajkova 6:2, 6:1; Di Girolami/Van Impe – Górska/Świerczyńska 7:5, 6:3; Klimovicova/Salkova – (4) Gureva/Iatcenko 7:6 (5), 3:6, 11:9; Lopez/Petretic – Bubelyte/Struplova 6:3, 6:3; (2) Hietaranta/Svendsen – Cross/Mboko 6:4, 7:5. 

Ćwierćfinały: Ciric-Bagaric/Matsuda – Pedone/Popa Teiusanu 6:4, 6:2; Sretenovic/Zaytseva – Gruszczyńska/Rowińska 6:4, 6:1; Di Girolami/Van Impe – Klimovicova/Salkova 7:6 (1), 6:3; Lopez/Petretic – Hietaranta/Svendsen 6:4, 4:6, 10:8.

Półfinały: Ciric-Bagaric/Matsuda – Sretenovic/Zaytseva 6:4, 5:7, 10:4; Ciric-Bagaric/Matsuda – Lopez/Petretic 7:5, 7:5.

Finał: Di Girolami/Van Impe – Ciric-Bagaric/Matsuda walkower.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Butvilas/Manzanera Pertusa – Dziopak/Szymkowiak 7:5, 7:5; Koshis/Pieczkowski – Nicod/Prizmic 7:6 (6), 6:7 (7), 10:4; (3) Kimhi/Monferrer – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 3:6, 10:7; Pawelski/Pieczonka – Komagata/Sabaliauskas 6:3, 6:0; Vasquez Gehrke/Wassermann – Kos/B. Zgoła; (4) Gaubas/Mikrut – Mensik/Siniakov 6:3, 6:2; Popovic/Teodorovic – Podorozhnyi/Zhukov 5:7, 6:3, 10:5; Grygołowicz/Kusiewicz – (2) Orlikowski/Templeman 4:6, 7:5, 10:5. 

Ćwierćfinały: Butvilas/Manzanera Pertusa – Koshis/Pieczkowski 7:5, 6:1; Kimhi/Monferrer – Pawelski/Pieczonka walkower; Gaubas/Mikrut – Kos/B. Zgoła 6:2, 6:3; Grygołowicz/Kusiewicz – Popovic/Teodorovic 6:4, 6:3. 

Półfinały: Butvilas/Manzanera Pertusa – Kimhi/Monferrer walkower; Gaubas/Mikrut – Grygołowicz/Kusiewicz 6:0, 6:4.

Finał: Butvilas/Manzanera Pertusa – Gaubas/Mikrut.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Popa Teiusanu – Orlińska 6:2, 6:0; Pawlikowska – Urgesi 7:6 (4), 4:6, 10:7; Bartusek – Heiderova 7:6 (2), 6:3; (5) Mio Mushika – Frankowska 6:1, 6:3; (2) Bubelyte – Szpakowska 6:1, 6:3; Waligora – Telżyńska 6:0, 6:1; Bozova – Krenkova; (7) Pedone – W. Domańska 6:1, 6:2; (3) Mao Mushika – Łężniak 6:4, 6:2; Czapulak – Utenko 6:0, 6:0; Koralnik – Bergler 7:6 (4), 6:1; (6) Salkowska – Świerczyńska 6:1, 6:2; (4) Struplova – Niewiadomska 4:6, 6:3, 10:8; Valente – Jodłowska 6:2, 6:0; Skowrońska – Rajca 6:4, 6:3; (8) Grechkina – Maciejewska 7:6 (3), 3:6, 10:4.   

Druga runda: Popa Teiusanu – Pawlikowska 7:5, 3:6, 10:3; Mio Mushika – Bartusek 6:1, 6:2; Bubelyte – Waligora 6:4, 6:7 (5), 10:1; Pedone – Bozova 6:1, 6:0; Mao Mjushika – Czapulak 6:2, 6:1; Salkova – Koralnik 6:1, 6:2; Struplova – Valente 6:1, 6:2; Grechkina – Skowrońska 6:1, 7:5.

Trzecia runda: Popa Teiusanu – Mio Mushika 6:3, 3:2 i krecz Japonki; Pedone – Bubelyte 6:4, 6:4; Salkova – Mao Mushika 6:3, 6:3; Struplova – Grechkina 6:0, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mensik – bye; Strzelecki – Grygołowicz 6:1, 6:4; Roś – bye; (5) Vasquez Gehrke – bye; (2) Gea – bye; Siekanowicz – Bojko 7:5, 7:6 (4); Voigt – bye; (7) Szymkowiak – bye; (3) Prizmic – bye; Rolland de Ravel – Jędrzejczak 6:0, 6:2; Stankiewicz – J. Wieczorek 6:3, 6:2; (8) Dziopak – bye; (4) Wassermann – bye; Lakshmanan – Tatera 6:7 (5), 6:3, 10:7; Konovchuk – Wereszka 6:1, 6:2; (6) Stokowski – bye.

Druga runda: Mensik – Strzelecki 6:2, 6:1; Vasquez Gehrke – Roś 6:3, 6:0; Gea – Siekanowicz 6:4, 6:1; Szymkowiak – Voigt 6:1, 6:0; Prizmic – Rolland de Ravel 6:1, 6:2; Dziopak – Stankiewicz 6:3, 6:4; Wassermann – Lakshmanan 5:0 i krecz Hindusa; Konovchuk – Stokowski 3:6, 6:2, 10:6. 

Trzecia runda: Vasquez Gehrke  – Mensik 4:6, 6:1, 12:10; Gea – Szymkowiak 6:4, 6:3; Prizmic – Dziopak 6:0, 6:0; Wassermann – Konovchuk 6:1, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności