Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Hurkacz - O'Connell 7:6 (5), 6:4; Medvedev - Sonego 3:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Mensik 7:6 (7), 1:0 i krecz Czecha; Humbert - A. Murray 6:2, 6:4; Bublik - Griekspoor 7:6 (8), 7:6 (2); Lehecka - Khachanov 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; Korda - Van de Zandschulp 6:1, 6:0; Rublev - Cazaux 6:4, 6:4; ACAPULCO ATP 500: Rune - Kovacevic 7:6 (5), 6:2; S. Tsitsipas - Cobolli 6:3, 7:6 (6); De Minaur - Ofner 6:1, 6:3; Ruud - Lajovic 6:4, 7:5; Shelton - Arnaldi 7:6 (1), 3:6, 6:3; Koepfer - Tiafoe 6:4, 5:7, 6:1; Draper - Nishioka 6:3, 6:0; Kecmanovic - Altmaier 6:4, 6:4; SANTIAGO ATP 250: P. Martinez - Diaz Acosta 7:6 (4), 5:7, 6:1; Fils - Seyboth Wild 6:3, 6:3; Jarry - Coria 7:6 (4), 6:2; Moutet - Tirante 6:3, 6:7 (5), 6:2; SAN DIEGO WTA 500: Kostyuk - Preston 6:4, 6:3; D. Saville - Maria 5:7, 7:6 (2), 6:2; Boulter - Haddad Maia 3:6, 6:3, 6:4; Pegula - Niemeier 6:0, 6:4; AUSTIN WTA 250: Y. Wang - Arango 6:2, 6:2; Kalinina - Osorio 6:1, 6:2; Parry - Rakhimova 6:3, 6:3; Yuan - Townsend 6:3, 7:6 (5).

Tenis. Turniej ITF juniorów Magnolia Cup 2022 w Szczecinie – wyniki

W Szczecinie odbył się turniej ITF juniorów J4 Magnolia Cup 2022. 

W finałach singla Daria Górska pokonała Nadię Kulbiej, a Gabriel Matuszewski wygrał z Piotrem Siekanowiczem. W półfinałach byli Anastazja Bozova i Jakub Jędrzejczak. W deblu górą byli Olivia Bergler i Daria Górska oraz Piotr Czaczkowski i Gabriel Matuszewski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Platenikova – Turczuk 6:4, 6:1; Straszewska – Bitton 6:3, 6:3; Rinman – Mala 6:3, 6:2; (5) Frankowska – Kruk 6:4, 6:4; (3) Bergler – Nesmianovych 6:1, 7:6 (5); Zeltina – Steegmans 6:1, 6:1; Kulbiej – Lackova 6:2, 6:4; (7) Roignot 6:1, 6:3; (8) Kamper Malmkjaer – Czapulak 6:7 (3), 7:5, 6:4; Hazmukova – Węgrzyn 7:6 (7), 6:3; Podhajecka – Taraba Wallberg 6:3, 6:4; (4) Bozova – Kyselova 6:0, 6:0; (6) Górska – Beckers 6:4, 6:1; Pawelska – Janigova 3:6, 6:3, 4:0 i krecz Słowaczki; Kolyada – Kłys 6:1, 6:1; Piechowicz – (2) Zack 6:1, 4:6, 6:4. 

Druga runda: Platenikova – Straszewska 6:1, 1:6, 6:4; Frankowska – Rinman 4:6, 6:4, 6:1; Zeltina – Bergler 2:6, 6:3, 6:3; Kulbiej – Zhenikhova 7:6 (3), 6:4; Hazmukova – Kamper Malmkjaer 0:6, 6:4, 6:4; Bozova – Podhajecka 7:5, 6:0; Górska – Pawelska 6:3, 6:1; Kolyada – Piechowicz 6:7 (6), 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Platenikova – Frankowska 6:0, 6:3; Kulbiej – Zeltina 6:3, 6:0; Bozova – Hazmukova 6:3, 6:3; Górska – Kolyada 6:4, 6:3.

Półfinały: Kulbiej – Platenikova 6:3, 6:1; Górska – Bozova 4:6, 7:5, 7:5.

Finał: Górska – Kulbiej 6:3, 6:7 (5), 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – A. Duda 6:3, 6:0; Lakshmanan – Ponomar 6:1, 6:2; Antoni – F. Kosiński 6:2, 6:2; (8) R. Ymer – Barcik 1:6, 6:3, 6:3; (3) Filip – Kokot 6:4, 6:1; Majdandzic – Kubiak 6:4, 6:3; Dedura-Palomero – Mitoń 6:2, 6:0; (6) Martikainen – Schwarc 7:6 (2), 7:5; (7) Siekanowicz – Tens 6:2, 4:6, 6:2; Mandou Berranger – Fatu 6:1, 7:5; Lechno-Wasiutyński – A. Majchrzak 7:5, 6:1; (4) Molder – G. Zgoła 7:5 i krecz Gorana; Contet – (5) Biggs 3:0 i krecz Fina; Cadenasso – Czaczkowski 7:6 (6), 3:6, 6:2; Juszczak – Bojko 7:6 (4), 6:4; Jędrzejczak – (2) Myslivec 6:3, 5:7, 7:5.  

Druga runda: G. Matuszewski – Lakshmanan 6:3, 6:4; Antoni – R. Ymer 6:4, 6:7 (3), 6:3; Majdandzic – Filip 6:3, 6:3; Dedura-Palomero – Martikainen 7:5, 7:5; Siekanowicz – Mandou Berranger; Lechno-Wasiutyński – Molder 2:3 i krecz Estończyka; Cadenasso – Contet 5:7, 6:1, 6:2; Jędrzejczak – Juszczak 7:6 (4), 6:4.

Ćwierćfinały: G. Matuszewski – Antoni 7:6 (0), 6:0; Majdandzic – Dedura-Palomero 6:0, 7:5; Siekanowicz – Lechno-Wasiutyński 5:7, 6:2, 6:3; Jędrzejczak – Cadenasso 6:7 (5), 6:2, 6:1.

Półfinały: G. Matuszewski – Majdandzic 7:6 (5), 6:4; Siekanowicz – Jędrzejczak 6:2, 6:4.

Finał: G. Matuszewski – Siekanowicz 6:3, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Koprowska/Straszewska – (1) Frankowska/Zack 1:6, 6:2, 10:7; Czapulak/Turczuk – Janigova/Lackova walkower; Rinman/Taraba Wallberg – (4) Beckers/Hazmukova 6:3, 6:4; Kruk/Shabanava – L. Matuszewski/Podhajecka 2:6, 6:2, 10:4; Pawelska/Węgrzyn – Nesmianovych/Zhenjkhova 6:7 (0), 6:4, 10:7; (3) Kyselova/Platenikova – Korolova/Roignot 4:6, 6:4, 10:5; Steegmans/Zeltina – Fridrikh/Kryuchkova 6:1, 6:1; (2) Bergler/Górska – Bitton/Kłys 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Koprowska/Straszewska – Czapulak/Turczuk 6:7 (4), 6:3, 11:9; Kruk/Shabanava – Rinman/Taraba Wallberg 6:2, 7:5; Kyselova/Platenikova – Pawelska/Węgrzyn 6:1, 7:5; Bergler/Górska – Steegmans/Zeltina 7:5, 6:1.

Półfinały: Kruk/Shabanava – Koprowska/Straszewska 6:0, 6:2; Bergler/Górska – Kyselova/Platenikova 6:0, 6:2.

Finał: Bergler/Górska – Kruk/Shabanava 6:1, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Czaczkowski/G. Matuszewski – bye; Jędrzejczak/Juszczak – Kubiak/Mandou Berranger 7:5, 6:4; (3) Fatu/Molder – Kosiński/Mitoń 6:4, 3:6, 10:6; Lechno-Wasiutyński/Martikainen – Garbacz/Knitter 6:3, 6:3; Bojko/A. Majchrzak – Cadenasso/Zagars 6:3, 6:2; M. Kowal/Zaorski – (4) Lakshmanan/Schwarc 2:6, 7:6 (5), 10:7; Antoni/Majdandzic – Barcik/Strzelecki 6:2, 6:3; Kokot/Lange – (2) Duda/Filip 3:6, 7:6 (5), 10:6.

Ćwierćfinały: Czaczkowski/G. Matuszewski – Jędrzejczak/Juszczak 6:2 6:1; Lechno-Wasiutyński/Martikainen – Fatu/Molder walkower; Bojko/A. Majchrzak – M. Kowal/Zaorski 7:6 (3), 6:2; Antoni/Majdandzic – Kokot/Lange 4:6, 7:6 (6), 10:6. 

Półfinały: Czaczkowski/G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński/Martikainen 6:2, 6:4; Antoni/Majdandzic – Bojko/A. Majchrzak 6:3, 6:7 (3), 10:5.

Finał: Czaczkowski/G. Matuszewski – Antoni/Majdandzic 7:5, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: bye; Kolyada – E. Michta 6:4, 6:3; Kapcia – Rajca 6:1, 6:0; (6) Podhajecka – Yurchenko 6:2, 6:4; (2) Czapulak – bye; Biełus – Fridrikh 7:6 (7), 4:6, 10:5; Nikolajeva – Penkevych 7:5, 6:0; (5) Kruk – bye; (3) Piechowicz – bye; Korolova – Szmyd 3:6, 6:3, 10:6; Baniak – Shabanava 2:6, 6:3, 10:8; (8) Zhenikhova – Skowrońska 6:0, 6:0; (4) Mala – bye; Nieradzik – Podolak 6:3, 6:1; Koprowska – Kryuchkova 7:5, 6:0; Okorokova – (7) L. Matuszewski 6:0, 3:6, 10:4. 

Druga runda: Kolyada – bye; Podhajecka – Kapcia 6:4, 6:3; Czapulak – Biełus 6:4, 6:1; Kruk – Nikolajeva 6:1, 6:0; Piechowicz – Korolova 6:4, 6:0; Zhenikhova – Baniak 7:5, 6:3; Mala – Nieradzik 6:1, 4:6, 10:7; Okorokova – Koprowska 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Podhajecka – Kolyada 6:2, 6:2; Czapulak – Kruk 6:3, 7:6 (5); Zhenikhova – Piechowicz 6:2, 6:3; Mala – Okorokova 7:5, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Maltsev – bye; A. Majchrzak – Petkovic 7:5, 7:5; Szymczak – Zagars 6:3, 6:1; (8) Rogynskyi – Królikowski 7:6 (5), 7:5; Knitter – bye; M. Kowal – Reklevicius 7:6 (4), 6:3; Dedura-Palomero – Garbacz 7:5, 6:3; Hnidets – (7) Roś 2:6, 6:1, 15:13; (3) Antoni – Zaorski 6:1, 1:5, 15:13; Pankowski – Poritskyy 6:1, 6:0; Audrins – Kolk 6:4, 6:1; (5) Bojko – Lantsov 7:5, 7:5; Soriano Sanchez – (4) Łosiewicz 6:3, 5:7, 10:8; Ponomar – Kazancevs 6:2, 6:3; Magnusson – Lange 6:4, 7:6 (5); (6) Majdandzic – Strzelecki 6:3, 6:3.

Druga runda: A. Majchrzak – Maltsev 6:2, 4:6, 11:9; Rogynskyi – Szymczak 6:7 (4), 6:4, 10:8; Knitter – M. Kowal 6:2, 7:6 (7); Dedura-Palomero – Hnidets 6:1, 4:6, 10:6; Antoni – Pankowski 6:3, 4:6, 10:7; Bojko – Audrins 6:4, 6:3; Ponomar – Soriano Sanchez 6:3, 6:4; Majdandzic – Magnusson 6:2, 6:1. 

Trzecia runda: A. Majchrzak – Rogynskyi 7:6 (3), 6:3; Dedura-Palomero – Knitter 6:3, 6:3; Antoni – Bojko 6:3, 6:1; Majdandzic – Ponomar 6:1, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors