Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis. Turniej ITF juniorów Magnolia Cup w Szczecinie

W Szczecinie rozgrywany był turniej ITF juniorów Magnolia Cup 2021. 

W zawodach na kortach twardych w hali (kategorii grade 4) do ćwierćfinałów singla z Polaków awansowali: Weronika Ewald, Ada Piestrzyńska i Kacper Szymkowiak. W finale zagrała tylko Ewald. O tytuł w grze podwójnej walczyła Olga Gołaś. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Świerczyńska – (1) Boyden 6:3, 7:5; Piestrzyńska – Vancelova 6:1, 7:5; Urgesi – Bozova 5:7, 6:4, 6:4; Schou – (5) Iliev 6:4, 6:3; Górska – (3) Delaunay 6:2, 5:7, 6:0; Studennikova – Ntondele Zinga 6:2, 6:3; Platenikova – Florent 6:7 (3), 6:3, 7:6 (5); (7) Ewald – Suvirdjonkova 6:3, 6:2; (6) Seidel – Koralnik 6:2, 6:1; Frankowska – Sarinova 4:6, 6:2, 6:1; Jamrichova – Niewiadomska 6:2, 6:4; (4) Munk Mortensen – Gołaś 6:2, 6:3; Bjork – (8) Drame 6:2, 6:4; Feistel – Koczan 6:2, 6:1; Weissheim – Psonka 6:2, 6:2; (2) Yesypchuk – Formella 6:0, 7:5. 

Druga runda: Piestrzyńska – Świerczyńska 5:7, 7:5, 6:3; Schou – Urgesi 6:4, 4:6, 6:3; Studennikova – Górska 7:5, 2:6, 6:2; Ewald – Platenikova 6:2, 6:4; Seidel – Frankowska 6:1, 6:1; Munk Mortensen – Jamrichova 7:5, 6:3; Feistel – Bjork 6:2, 6:0; Yesypchuk – Weissheim 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Schou – Piestrzyńska 6:2, 3:6, 6:4; Ewald – Studennikova 6:2, 6:0; Seidel – Munk Mortensen 6:0, 6:1; Feistel – Yesypchuk 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Ewald – Schou 6:4, 6:2; Seidel – Feistel 6:3, 6:1.

Finał: Seidel – Ewald 6:1, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Panaras – Southcombe 6:4, 6:4; Kos – Olsson 6:4, 7:6 (4); G. Matuszewski – Lestir 6:4, 7:5; Gavrielides – (8) Temirhanov 7:6 (4), 6:1; (4) Nicod – Djuric 6:4, 2:6, 7:5; Nawaf – Juszczak 6:2, 6:1; Fix – Maskow 6:3, 6:2; Vasquez Gehrke – (7) Pawelski 6:4, 6:3; (5) Merre – Romano 4:6, 6:3, 7:6 (7); Kusiewicz – Ponomar 6:0, 6:2; Berkieta – Pisaric 6:4, 2:6, 6:4; Jones – (3) Al Azmeh 6:2, 6:4; Kelm – (6) Jeran 6:3, 6:1; Szymkowiak – Jędrzejczak 6:4, 6:4; Majdandzic – Jucha 6:3, 3:6, 6:4; (2) Arutiunian – Grygołowicz 6:1, 6:3.

Druga runda: Kos – Panaras 3:6, 6:0, 6:4; Gavrielides – G. Matuszewski 6:2, 3:6, 6:3; Nawaf – Nicod 5:7, 7:6 (5), 3:2 i krecz Czecha; Fix – Vasquez Gehrke 6:4, 6:4; Merre – Kusiewicz 6:2, 7:5; Jones – Berkieta 6:3, 6:1; Szymkowiak – Kelm 6:4, 7:5; Arutiunian – Majdandzic 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Gavrielides – Kos 6:4, 6:1; Fix – Nawaf 7:5, 1:6, 7:6 (5); Jones – Merre 6:1, 2:0 i krecz Belga; Arutiunian – Szymkowiak 6:3, 6:4.  

Półfinały: Gavrielides – Fix 6:4, 6:1; Jones – Arutiunian 6:4, 1:6, 6:2.

Finał: Gavrielides – Jones 6:1, 0:6, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Seidel/Yesypchuk – Passola/Schou 6:1, 6:2; Bozova/Ewald – Ntondele Zinga/Psonka 4:6, 6:1, 10:8; (4) Bjork/Munk Mortensen – Straszewska/Telżyńska 6:4, 4:6, 10:6; Niewiadomska/Vancelova – Formella/Koralnik 6:4, 6:3; Frankowska/Piestrzyńska – Studennikova/Suvirdjonkova 6:4, 7:5; Jamrichova/Sarinova – (3) Delaunay/Florent 6:2, 6:2; Feistel/Gołaś – Drame/Platenikova 6:3, 6:3; Górska/Świerczyńska – (2) Boyden/Urgesi 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Seidel/Yesypchuk – Bozova/Ewald 6:2, 6:3; Niewiadomska/Vancelova – Bjork/Munk Mortensen 6:2, 3:6, 10:4; Frankowska/Piestrzyńska – Jamrichova/Sarinova 7:5, 6:2; Feistel/Gołaś – Górska/Świerczyńska 6:4, 6:4.

Półfinały: Seidel/Yesypchuk – Niewiadomska/Vancelova 6:1, 6:1; Feistel/Gołaś – Frankowska/Piestrzyńska 6:1, 4:6, 10:4.

Finał: Seidel/Yesypchuk – Feistel/Gołaś 6:1, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Maskow/Vasquez Gehrke – (1) Arutiunian/Nicod 3:6, 7:5, 10:7; Jones/Nawaf – Allecou/Królikowski 6:3, 6:1; Kułakowski/Kusiewicz – (4) Jucha/Merre 6:7 (3), 6:4, 10:6; Fix/Kelm – Ponomar/Romano 6:4, 6:3; Pawelski/Stokowski – Olsson/Peter 6:4, 6:2; (3) Southcombe/Temirhanov – Berkieta/Grzegorzewski 6:3, 7:5; Kubiak/Lestir – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 7:5; (2) Al Azmeh/Gavrielides – Djuric/Pisaric 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Jones/Nawaf – Maskow/Vasquez Gehrke 6:3, 6:0; Fix/Kelm – Kułakowski/Kusiewicz 6:7 (3), 7:6 (5), 10:6; Southcombe/Temirhanov – Pawelski/Stokowski 6:7 (5), 6:4, 10:5; Al Azmeh/Gavrielides – Kubiak/Lestir 6:3, 5:7, 10:5. 

Półfinały: Fix/Kelm – Jones/Nawaf 6:4, 3:6, 10:7; Al Azmeh/Gavrielides – Southcombe/Temirhanov 6:7 (1), 6:2, 13:11.

Finał: Al Azmeh/Gavrielides – Fix/Kelm 6:3, 6:4. 

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Feistel – bye; Bergler – Simonova 6:3, 7:5; Ngijol Carre – Straszewska 6:4, 6:3; (5) Vighova – bye; (2) Urbanova – bye; Vancelova – Maniawska 6:2, 6:1; Pawlikowska – Michalkova 6:2, 6:2; (6) Ntondele Zinga – bye; (3) Weissheim – bye; Fity – Grott 6:4, 6:0; Passola – Persson 4:6, 7:5, 10:5; Heiderova – (8) Zaremba 6:4, 4:6, 12:10; (4) Jamrichova – bye; Telżyńska – Utenko 2:0 i krecz Ukrainki; Niewiadomska – Bousseau 7:5, 6:2; (7) Maric – Szpakowska 7:5, 6:2.

Druga runda: Feistel – Bergler 6:0, 6:2; Ngijol Carre – Vighova 7:5, 6:3; Vancelova – Urbanova walkower; Ntondele Zinga – Pawlikowska 4:6, 0:1 i krecz Zuzanny; Weissheim – Fity 6:3, 6:1; Passola – Heiderova 7:5, 6:2; Jamrichova – Telżyńska 6:2, 6:4; Niewiadomska – Maric 6:1, 6:0.    

Trzecia runda: Feistel – Ngijol Carre 6:4, 7:6 (3); Ntondele Zinga – Vancelova 6:4, 6:2; Weissheim – Passola 6:4, 6:4; Jamrichova – Niewiadomska 6:2, 4:6, 10:5.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Szymkowiak – (1) Steinbach 6:1, 6:1; C. Kubiak – Bojko 4:6, 7:5, 15:13; Dambins – Stonkus 6:4, 6:2; (7) Stokowski – Alsterback 6:2, 6:4; Debru – (2) Watanabe Eriksson 6:2, 6:4; Fix – Lechno-Wasiutyński 3:6, 6:0, 10:4; Peter – Allecou 6:3, 6:0; Kułakowski – (5) Joaunneau 6:3, 7:5; (3) Vasquez Gehrke – Pires 7:6 (2), 6:1; Saar – Tatera 7:5, 6:4; Loge – Kończal 6:3, 6:1; (8) Chambonniere – Łosiewicz 6:4, 6:1; (4) Kelm – Meijer 6:2, 6:2; Siekanowicz – Lakshmanan 7:5, 7:6 (3); Gauffin – Lange 6:4, 6:4; Panaras – (6) Dziopak 6:3, 1:6, 10:8.

Druga runda: Szymkowiak – C. Kubiak 6:4, 6:4; Stokowski – Dambins 6:4, 6:3; Fix – Debru 6:7 (4), 6:3, 10:6; Kułakowski – Peter 6:3, 7:6 (4); Vasquez Gehrke – Saar 6:1, 6:2; Loge – Chambonniere 6:3, 6:1; Kelm – Siekanowicz 6:2, 6:2; Panaras – Gauffin 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Szymkowiak – Stokowski 6:0, 6:3; Fix – Kułakowski 6:2, 6:2; Vasquez Gehrke – Loge 6:2, 6:0; Kelm – Panaras 6:0, 7:6 (2). 

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności