Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

Tenis. Turniej ITF juniorów Szczawno Open 2021 – wyniki

Laura Koralnik, Zuzanna Bednarz, Daria Górska, Patryk Stokowski, Piotr Czaczkowski i wielu innych Polaków grało w kolejnych zawodach ITF juniorów w naszym kraju.

W finałach singla Szczawno Open 2021 (korty ziemne, kategoria grade 5) Zuzanna Bednarz pokonała Darię Górską, a Piotr Czaczkowski wygrał z Piotrem Kusiewiczem.

W grach podwójnych triumfowali: Zuzanna Bednarz i Laura Koralnik oraz Patryk Pałyszko i Patryk Stokowski. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Koralnik – Skowrońska 6:3, 6:2; Podhajecka – Okorokova 6:4, 6:0; Turczuk – Caruk 6:4, 6:4; (6) Pawlikowska – Piechowicz 6:1, 6:2; Szpakowska – (3) Pranyte 6:4, 6:0; Paskauskas – Koprowska 6:2, 6:2; Z. Witkowska – Lazareva 6:2, 6:3; (5) Górska – Jodłowska 6:1, 6:3; (7) Krajmer – Rajca 6:3, 6:2; Szmyd – Gołda 4:6, 6:4, 6:4; Straszewska – Daroszewska 6:4, 6:1; (4) Frankowska – Bulat 6:1, 6:3; Telżyńska – (8) Bajorek 6:2, 6:3; Popławska – Czapulak 6:0, 4:6, 7:6 (6); Kolyada – Mackiewicz 6:3, 6:3; (2) Bednarz – Syrova 6:3, 6:7 (3), 6:2.

Druga runda: Koralnik – Podhajecka 6:0, 6:2; Turczuk – Pawlikowska 0:6, 6:4, 6:4; Szpakowska – Paskauskas 3:6, 6:1, 6:4; Górska – Z. Witkowska 6:2, 6:1; Krajmer – Szmyd 6:3, 6:1; Frankowska – Straszewska 7:6 (3), 6:4; Popławska – Telżyńska 4:6, 7:5, 7:6 (6); Bednarz – Kolyada 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Koralnik – Turczuk 6:3, 7:5; Górska – Szpakowska 6:1, 4:6, 6:2; Krajmer – Frankowska 1:6, 6:2, 3:0 i krecz Zuzanny; Bednarz – Popławska 6:1, 6:0.

Półfinały: Górska – Koralnik 6:3, 6:3; Bednarz – Krajmer 4:6, 6:1, 6:2.

Finał: Bednarz – Górska 6:2, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Stokowski – Strzelecki 6:4, 6:4; Ryzhankou – Smater 6:3, 6:7 (7), 6:3; Panacek – Osomański 7:5, 6:0; (6) Gontar – Pałyszko 6:1, 6:0; (3) Czaczkowski – Petkovic 6:1, 6:0; Mitoń – F. Kosiński 6:4, 6:2; Barcik – Bojko 4:3 i krecz Filipa; Juszczak – (8) Wright 6:4, 6:3; Jędrzejczak – (5) Kask 6:3, 6:1; Dzieło – Gogulski 6:2, 7:6 (5); Grzegorzewski – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:2; Roś – (4) Siekanowicz 3:6, 6:4, 6:1; Wójcicki – (7) Augunas 6:0, 6:1; J. Włodarczyk – Matuszczyk 6:3, 7:6 (3); Kosowski – Hnidets 6:3, 6:0; (2) Kusiewicz – Lange 6:3, 6:4.

Druga runda: Stokowski – Ryzhankou 6:2, 6:4; Gontar – Panacek 7:6 (4), 6:4; Czaczkowski – Mitoń 6:2, 6:4; Juszczak – Barcik 6:0, 6:1; Jędrzejczak – Dzieło 6:2, 6:0; Grzegorzewski – Roś 6:3, 6:1; J. Włodarczyk – Wójcicki 4:6, 6:0, 6:1; Kusiewicz – Kosowski 6:4, 4:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Stokowski – Gontar 0:6, 6:1, 6:4; Czaczkowski – Juszczak 6:2, 6:2; Grzegorzewski – Jędrzejczak 6:4, 6:2; Kusiewicz – J. Włodarczyk 7:5, 6:0.

Półfinały: Czaczkowski – Stokowski 4:6, 6:2, 6:1; Kusiewicz – Grzegorzewski 3:6, 6:1, 7:5.

Finał: Czaczkowski – Kusiewicz 6:4, 6:4. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bednarz/Koralnik – bye; Orlińska/Piechowicz – Lazareva/Okorokova 6:2, 6:2; Koprowska/Kowalczyk – (4) Paskauskas/Pranyte walkower; Jodłowska/Szpakowska – Podhajecka/Rajca 7:6 (4), 5:7, 10:7; Krajmer/Mackiewicz – Straszewska/Witkowska 7:6 (4), 1:6, 10:8; Bajorek/Czapulak – (3) Górska/Popławska 1:6, 7:6 (2), 10:6; Bulat/Telżyńska – Caruk/Szmyd 6:2, 6:2; (2) Frankowska/Pawlikowska – Daroszewska/Gołda 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Bednarz/Koralnik – Orlińska/Piechowicz 6:2, 7:6 (5); Jodłowska/Szpakowska – Koprowska/Kowalczyk 6:2, 6:3; Krajmer/Mackiewicz – Bajorek/Czapulak 6:3, 6:4; Frankowska/Pawlikowska – Bulat/Telżyńska 6:4, 6:1.

Półfinały: Bednarz/Koralnik – Jodłowska/Szpakowska 6:0, 6:4; Krajmer/Mackiewicz – Frankowska/Pawlikowska walkower.

Finał: Bednarz/Koralnik – Krajmer/Mackiewicz 6:1, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Jędrzejczak/Juszczak – (1) Dzieło/Siekanowicz 6:4, 6:4; Panacek/Petkovic – Blom/Smater 6:2, 3:6, 11:9; (4) Czaczkowski/Gogulski – Gontar/Matuszczyk 6:1, 7:6 (4); Kosiński/Kusiewicz – Augunas/Strzelecki 6:3, 3:6, 10:8; Hnidets/Ryzhankou – Osomański/Roś 6:4, 6:3; (3) Pałyszko/Stokowski – Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński 7:5, 6:4; Lange/Piekarz – Barcik/Wójcicki 6:4, 6:4; (2) Kask/Wright – Kokot/M. Włodarczyk 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Juszczak – Panacek/Petkovic 6:3, 6:4; Czaczkowski/Gogulski – Kosiński/Kusiewicz 7:6 (3), 3:6, 10:5; Pałyszko/Stokowski – Hnidets/Ryzhankou 6:3, 6:4; Kask/Wright – Lange/Piekarz 6:1, 6:3;

Półfinały: Czaczkowski/Gogulski – Jędrzejczak/Juszczak 6:3, 2:6, 10:5; Pałyszko/Stokowski – Kask/Wright 1:6, 6:4, 14:12.

Finał: Pałyszko/Stokowski – Czaczkowski/Gogulski 7:6 (1), 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Skowrońska – bye; Nieradzik – Kołowrotkiewicz 6:4, 6:2; (2) Czapulak – Halbersztadt 4:6, 6:1, 10:5; Baniak – Utenko 6:0, 6:0; Caruk – Ladrowska 7:6 (2), 6:3; N. Kowalczyk – Voloshyn 7:6 (3), 6:2; Kolyada – Javaheri 6:3, 6:4; Szmyd – Mrzygłód 6:1, 6:3.

Druga runda: Skowrońska – Nieradzik 6:1, 6:3; Czapulak – Baniak 6:3, 5:7, 10:4; Caruk – N. Kowalczyk 6:2, 6:3; Kolyada – Szmyd 6:3, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Gogulski – bye; Krawczyk – Solarski 6:2, 6:3; Juszczak – T. Sopoliński 6:3, 6:0; Usiądek – Żarski 6:0, 6:0; (2) Allen – bye; Hnidets – Zaorski 6:4, 6:4; Ryzhankou – A. Majchrzak 3:6, 6:2, 10:5; Ważny – Bajurko 7:5, 6:1; (3) Piekarz – bye; Mitoń – Mosejczuk 6:2, 6:7 (4), 10:3; Smater – Pankowski 6:3, 6:0; Kokot – Plenkiewicz 6:0, 6:1; (4) M. Włodarczyk – Mizerski 7:5, 6:2; P. Blom – Breus 6:2, 6:1; Szymczak – Kawałkowski 6:3, 6:3; J. Włodarczyk – Błaszczyk 6:4, 6:1.

Druga runda: Gogulski – Krawczyk 6:3, 6:4; Juszczak – Usiądek 6:1, 6:3; Hnidets – Allen 6:1, 6:1; Ryzhankou – Ważny 6:2, 6:3; Mitoń – Piekarz 6:4, 6:3; Smater – Kokot 6:7 (1), 6:3, 10:5; P. Blom – M. Włodarczyk 7:5, 7:6 (5); J. Włodarczyk – Szymczak 6:3, 1:6, 10:7.

Trzecia runda: Juszczak – Gogulski 4:6, 6:3, 10:7; Hnidets – Ryzhankou 7:6 (3), 6:3; Smater – Mitoń 6:4, 7:6 (4); J. Włodarczyk – P. Blom 6:2, 7:6 (4).

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności