Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Turniej ITF juniorów w Michałówku – wyniki

W Michałówku rozgrywana była druga edycja międzynarodowego turnieju ITF juniorów (korty trawiaste, kategoria grade 5). 

W finałach zawodów singlowych zagrali Amelia Paszun i Nikodem Barcik. W grach podwójnych triumfowali za to: Emilia Michta i Natalia Michta oraz Jakub Jędrzejczak i Dorian Juszczak. W finale byli Wiktor Kosowski i Gabriel Łosowicz.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Czapulak – Z. Witkowska 2:6, 6:2, 6:4; Cela – Nieradzik 6:0, 6:0; Aleksandrowicz – Nilsson walkower; (7) Zelenska – Strzyżewska 7:6 (5), 6:4; Varga – (3) Czajka 6:3, 0:6, 7:5; Cherniakova – Szmyd 5:7, 7:5, 6:4; Hornecka – Koprowska 4:6, 6:2, 6:3; (6) Turczuk – Będkowska 6:1, 6:1; Podolak – (5) Pawelska 6:4, 2:6, 6:3; Scata – L. Matuszewski 3:6, 7:6 (6), 6:3; Paszun – Mackiewicz 6:1, 6:1; Śrutwa – (4) Piechowicz 5:7, 6:3, 6:4; Wawrzkiewicz – (8) Skowrońska 6:4, 7:5; Sikharulidze – Persson 6:2, 7:5; E. Michta – Kapcia 6:3, 6:1; (2) Orlińska – Pavlenko 6:1, 3:6, 7:6 (5).

Druga runda: Czapulak – Cela 6:2, 4:6, 6:0; Zelenska – Aleksandrowicz 6:1, 6:2; Varga – Cherniakova 2:6, 6:2, 6:2; Turczuk – Hornecka 6:2, 6:1; Scata – Podolak 6:3, 6:2; Paszun – Śrutwa 6:3, 6:1; Wawrzkiewicz – Sikharulidze 6:4, 7:5; E. Michta – Orlińska 6:4, 6:3. 

Ćwierćfinały: Zelenska – Czapulak 6:2, 2:0 i krecz Ewy; Turczuk – Varga 6:3, 6:3; Paszun – Scata 6:2, 7:5; Wawrzkiewicz – E. Michta 5:7, 6:4, 7:6 (2).

Półfinały: Zelenska – Turczuk 2:6, 7:5, 6:2; Paszun – Wawrzkiewicz 6:4, 6:1.

Finał: Zelenska – Paszun 6:3, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Knitter – (1) Lakshmanan 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Bajurko – V. Hnidets 2:6, 6:3, 7:6 (9); Pankowski – Radziwillowicz 4:6, 7:6 (3), 7:6 (2); (6) Pałyszko – F. Kosiński 6:2, 6:0; Barcik – (4) Juszczak 6:3, 6:3; Szymczak – Allen 6:2, 6:2; Mitoń – M. Andrzejczak 6:2, 7:6 (2); Błaszczyk – (8) Strzelecki 7:6 (7), 6:1; Krawczyk – (5) Łosiewicz 6:2, 7:6 (5); G. Hidalgo – Roś 7:6 (0), 6:3; Kosowski – Gronfeldt-Sorensen 6:1, 6:4; Królikowski – (3) Augunas 6:3, 6:4; (7) P. Blom – Jandera 6:4, 7:6 (6); Solarski – D. Lewandowski 4:6, 7:6 (2), 6:4; Wright – Mizerski 6:1, 6:2; (2) Jędrzejczak – Kovalenko 6:1, 6:0. 

Druga runda: Bajurko – Knitter 6:3, 6:4; Pankowski – Pałyszko 6:1, 6:1; Barcik – Szymczak 6:2, 6:2; Mitoń – Błaszczyk walkower; Krawczyk – G. Hidalgo 6:2, 7:6 (2); Kosowski – Królikowski 6:4, 4:6, 7:5; Solarski – P. Blom 7:6 (6), 6:2; Wright – Jędrzejczak 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Pankowski – Bajurko 6:4, 6:2; Barcik – Mitoń 6:4, 6:7 (6), 6:2; Krawczyk – Kosowski 6:3, 7:6 (5); Wright – Solarski 6:3, 6:0.

Półfinały: Barcik – Pankowski 5:7, 6:4, 6:4; Wright – Krawczyk 6:3, 6:3.

Finał: Wright – Barcik 6:3, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Piechowicz/Turczuk – bye; Nieradzik/Z. Witkowska – Cherniakova/Pavlenko 4:6, 7:6 (5), 10:7; (4) Sikharulidze/Zelenska – L. Matuszewski/Persson 6:4, 6:3; Koprowska/Kapcia – Caruk/Szmyd 6:3, 6:4; Śrutwa/Wawrzkiewicz – Jednacz/Scata 7:6 (5), 6:3; (3) Czajka/Paszun – Podolak/Strzyżewska 6:0, 6:2; E. Michta/N. Michta – Będkowska/Skowrońska 6:3, 6:2; (2) Czapulak/Mackiewicz – Cela/A. Hnidets 7:5, 6:4.   

Ćwierćfinały: Piechowicz/Turczuk – Nieradzik/Z. Witkowska 6:1, 6:4; Sikharulidze/Zelenska – Koprowska/Kapcia 6:1, 6:3; Czajka/Paszun – Śrutwa/Wawrzkiewicz 5:7, 6:1, 11:9; E. Michta/N. Michta – Czapulak/Mackiewicz 6:3, 6:4.

Półfinały: Sikharulidze/Zelenska – Piechowicz/Turczuk 3:6, 6:1, 10:8; E. Michta/N. Michta – Czajka/Paszun 6:2, 6:3.

Finał: E. Michta/N. Michta – Sikharulidze/Zelenska 6:1, 5:7, 10:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak/Juszczak – Kolesnychenko/Vysochenko 6:0, 6:0; M. Andrzejczak/Solarski – Lakshmanan/Lewandowski 4:6, 6:3, 10:6; Barcik/Kosiński – (4) Roś/Strzelecki 6:2, 4:6, 10:4; Allen/Pałyszko – P. Blom/Królikowski 6:0, 6:2; Bajurko/V. Hnidets – Mizerski/Szymczak 6:3, 6:4; (3) Augunas/Hidalgo – Krawczyk/Pankowski; Spychalski/Żarski – Błaszczyk/Krzyżosiak-Michnikowski 1:0 i krecz; (2) Kosowski/Łosiewicz – Gronfeldt-Sorensen/Knitter 6:3, 6:4. 

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Juszczak – M. Andrzejczak/Solarski 6:2, 6:1; Barcik/Kosiński – Allen/Pałyszko 6:3, 6:4; Augunas/Hidalgo – Bajurko/V. Hnidets 7:6 (6), 6:2; Kosowski/Łosiewicz – Spychalski/Żarski 6:0, 7:5. 

Półfinały: Jędrzejczak/Juszczak – Barcik/Kosiński 6:2, 6:2; Kosowski/Łosiewicz – Augunas/Hidalgo 6:4, 3:6, 10:5.

Finał: Jędrzejczak/Juszczak – Kosowski/Łosiewicz 6:0, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Hornecka – A. Hnidets 6:0, 6:4; Brozova – Jednacz 7:6 (4), 6:3; Podolak – Odrobina 7:5, 6:1; Palus – Jandera 6:3, 6:7 (1), 10:8.

Druga runda: Hornecka – (1) Coroiu 6:2, 4:6, 10:2; Wawrzkiewicz – Caruk 6:1, 1:6, 11:9; (2) Traynor – Brozova 6:4, 6:4; Śrutwa – Mucha 6:1, 6:1; Podolak – (3) Heiderova 6:4, 7:6 (3); Kosowska – Klimas 6:2, 6:4; Cela – Palus 6:7 (3), 6:3, 10:5; Cherniakova – Mrzygłód 6:1, 6:2.

Trzecia runda: Wawrzkiewicz – Hornecka 6:4, 6:2; Śrutwa – Traynor 5:4 i krecz Amerykanki; Podolak – Kosowska 5:1 i krecz Zuzanny; Cela – Cherniakova 2:6, 6:4, 10:8.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Nazarov – Spychalski 6:1, 6:4; Susta – Popławski 6:3, 6:3; Gronfeldt-Sorensen – M. Plenkiewicz 6:4, 6:1; Shevtsov – Wyszkowski 6:2, 6:2; Kolesnychenko – Maranda 6:4, 6:0; Jandera – Skupiński 6:4, 4:6, 10:8.

Druga runda: Breus – Nazarov 6:4, 3:6, 11:9; Błaszczyk – Żarski 6:1, 6:3; Vysochenko – Susta 6:1, 6:1; M. Andrzejczak – Weiner 6:3, 6:0; Gronfeldt-Sorensen – K. Miętkiewicz 6:2, 6:2; Solarski – Shevtsov 6:0, 6:3; Kolesnychenko – Suprun 6:0, 6:0; Jandera – Krzyżosiak-Michnikowski 6:4, 5:7, 10:4. 

Trzecia runda: Błaszczyk – Breus 0:6, 7:6 (3), 13:11; M. Andrzejczak – Vysochenko 2:6, 6:3, 10:6; Solarski – Gronfeldt-Sorensen 6:4, 6:2; Jandera – Kolesnychenko 6:4, 6:1.

Drabinki

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności