Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA: Niemcy - Wielka Brytania 2:1: Gojowczyk - Evans 2:6, 1:6; Struff - Norrie 7:6 (6), 3:6, 6:2; Krawietz/Puetz - Salisbury/N. Skupski 7:6 (10), 7:6 (5); Chorwacja - Włochy 2:1: Gojo - Sonego 7:6 (2), 2:6, 6:2; Cilic - Sinner 6:3, 6:7 (4), 3:6; Mektic/Pavic - Fognini/Sinner 6:3, 6:4.

Tenis. Turniej ITF juniorów w Pszczynie – wyniki

Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie gościło uczestników międzynarodowego turnieju ITF juniorów (do lat 18).

W halowych zawodach kategorii grade 4 rozgrywanych na kortach twardych w finale singla zagrała Zuzanna Bednarz. Weronika Ewald (wróciła po kontuzji) i Tomasz Berkieta byli w półfinałach.

W grze podwójnej zwyciężyli Adam Majchrzak i Bartłomiej Roś. W finale walczyły za to Laura Koralnik i Sonia Pieczyńska. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Havlickova – Górska 6:3, 6:3; Groen – Pieczyńska 6:3, 2:6, 6:1; Breen – Turczuk 6:1, 6:4; (5) Sarinova – Telżyńska 6:3, 3:6, 7:5; (3) Ewald – Janigova 6:2, 6:2; Bozova – Goina 6:4, 4:6, 6:2; Kantor – Pawelska 6:3, 6:1; (4) Bathellier – Frankowska 6:1, 6:4; (7) Pavlechova – Węgrzyn 6:1, 6:2; Molchanova – Straszewska 2:6, 6:4, 6:2; Strzyżewska – Tanguy 6:2, 6:3; (4) Bednarz – Molnar 2:6, 6:4 i krecz Węgierki; (8) Pavkova – Domańska 6:0, 6:4; T. Sramkova – Popławska 6:7 (4), 7:6 (4), 7:5; Koralnik – Popovici 7:6 (5), 6:3; (2) Bartha – Orlińska 6:2, 7:5.

Druga runda: Havlickova – Groen 6:1, 6:3; Sarinova – Breen 6:4, 6:4; Ewald – Bozova 6:1, 6:4; Kantor – Bathellier 3:6, 6:3, 6:3; Molchanova – Pavlechova 3:6, 6:2, 6:2; Bednarz – Strzyżewska 6:4, 3:6, 6:3; Pavkova – T. Sramkova 2:6, 7:5, 6:1; Bartha – Koralnik 3:6, 6:1, 6:4. 

Ćwierćfinały: Havlickova – Sarinova 6:1, 6:1; Ewald – Kantor 6:2, 6:1; Bednarz – Molchanova 6:1, 6:2; Bartha – Pavkova 6:7 (5), 6:3, 7:5.

Półfinały: Havlickova – Ewald 6:3, 6:4; Bednarz – Bartha 6:4, 4:6, 6:4.

Finał: Havlickova – Bednarz 5:7, 6:3, 6:0.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – A. Duda 6:4, 6:3; Jozwicki – Lange 6:3, 6:2; Bojko – C. Kubiak 6:2, 6:4; (6) Krajci – J. Filip 6:2, 6:3; (4) Myslivec – A. Majchrzak 4:6, 6:4, 6:1; Faure – Łosiewicz 6:3, 6:3; Marosik – Tatera 7:6 (1), 6:7 (3), 7:6 (1); (8) Szymkowiak – Kumstat 4:6, 6:4, 6:4; Berkieta – (5) Ojakaar 6:3, 6:4; Zlatohlavek – Kubalka 6:3, 6:2; Rolland de Ravel – Vercik 4:6, 6:1, 6:2; Janousek – (3) Dziopak 7:6 (4), 6:0; (7) Jupa – A. Pękała 6:2, 6:1; Roś – Kyjaci 4:6, 6:4, 6:2; Nivaut – Czaczkowski 3:6, 6:0, 6:4; Homola – (2) Stokowski 6:3, 1:6, 6:3.  

Druga runda: G. Matuszewski – Jozwicki 2:6, 7:6 (5), 6:3; Krajci – Bojko 6:3, 6:2; Faure – Myslivec 6:4, 7:6 (2); Marosik – Szymkowiak 6:3, 6:4; Berkieta – Zlatohlavek 6:3, 6:4; Janousek – Rolland de Ravel 6:3, 6:3; Jupa – Roś 3:6, 6:0, 6:4; Homola – Nivaut 7:5, 7:5.

Ćwierćfinały: Krajci – G. Matuszewski 7:5, 6:0; Marosik – Faure 6:2, 6;4; Berkieta – Janousek 6:4, 6:2; Jupa – Homola 6:3, 6:3.  

Półfinały: Krajci – Marosik 7:6 (6), 1:6, 6:3; Jupa – Berkieta 6:3, 6:3.

Finał: Krajci – Jupa 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Havlickova/Pavkova – Orlińska/Piechowicz 6:4, 6:0; Goina/Popovici – Domańska/Strzyżewska 7:5, 6:4; Janigova/Sramkova – (4) Ewald/Frankowska walkower; Bednarz/Górska – Breen/Tanguy 6:4, 6:2; Koralnik/Pieczyńska – Kantor/Molnar 6:2, 5:7, 10:5; (3) Pavlechova/Sarinova – Czapulak/Turczuk 6:3, 6:2; Hutkova/Pawelska – Popławska/Węgrzyn 5:7, 6:2, 10:6; (2) Bartha/Bathellier – Koprowska/Straszewska 6:0, 7:5.

Ćwierćfinały: Havlickova/Pavkova – Goina/Popovici 6:1, 6:1; Bednarz/Górska – Janigova/Sramkova 6:0, 4:6, 10:4; Koralnik/Pieczyńska – Pavlechova/Sarinova 3:6, 7:6 (4), 10:8; Hutkova/Pawelska – Bartha/Bathellier 6:2, 6:4.

Półfinały: Havlickova/Pavkova – Bednarz/Górska 6:4, 6:3; Koralnik/Pieczyńska – Hutkova/Pawelska 1:6, 6:3, 10:6.

Finał: Havlickova/Pavkova – Koralnik/Pieczyńska 7:6 (4), 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Kumstat/Petak – (1) Myslivec/Stokowski 7:6 (3), 6:3; Kyjaci/Puntaric – Czaczkowski/Lechno-Wasiutyński 7:6 (5), 6:3; A. Majchrzak/Roś – Lange/Zaorski 7:5, 6:3; Kubalka/J. Włodarczyk – Faure/Janousek 6:4, 6:3; G. Matuszewski/Tatera – Gonindard/Vercik 0:6, 6:4, 10:7; (3) Krajci/Marosik – Bojko/Juszczak 6:2, 6:2; Nivault/Rolland de Ravel – Berkieta/Kokot 5:7, 6:3, 13:11; Duda/Homola – (2) Dziopak/Jupa 6:4, 7:5.  

Ćwierćfinały: Kyjaci/Puntaric – Kumstat/Petak 7:6 (8), 3:6, 10:7; A. Majchrzak/Roś – Kubalka/J. Włodarczyk 6:1, 6:2; Krajci/Marosik – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 6:4; Nivault/Rolland de Ravel – Duda/Homola 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: A. Majchrzak/Roś – Kyjaci/Puntaric 6:4, 6:3; Krajci/Marosik – Nivault/Rolland de Ravel 6:4 i krecz Francuzów. 

Finał: A. Majchrzak/Roś – Krajci/Marosik 3:6, 6:4, 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Węgrzyn – Denisenko 4:6, 6:1, 10:0; Heiderova – Koprowska 5:7, 6:4, 10;5; Hutkova – Będkowska 6:4, 6:4; Mackiewicz – (7) Garber 6:4, 6:4; (2) Zeltina – Skowrońska 6:0, 6:1; Groen – Wahl-Maniecka 6:1, 6:3; Mala – Ciesielczyk 6:0, 2:6, 10:8; Czapulak – (8) Piechowicz 1:6, 7:5, 10:5; (3) Navratilova – Persson 6:1, 6:3; Sameliak – Nieradzik 6:2, 6:3; Pawelska – Molokova 6:4, 6:1; (6) Jodłowska – Baniak 6:4, 6:2; (4) Orlińska – Kostka 6:1, 6:2; Łężniak – Perhacova 3:6, 6:3, 10:5; Blinova – Halbersztadt 6:3, 2:6, 10:7; L. Matuszewski – Valdmannova 7:6 (6), 0:6, 10:8.

Druga runda: Węgrzyn – Keiderova 6:2, 6:1; Hutkova – Mackiewicz 1:6, 6:2, 10:7; Groen – Zeltina 2:6, 7:6 (1), 10:2; Czapulak – Mala 6:1, 4:6, 10:7; Navratilova – Sameliak 6:0, 7:5; Pawelska – Jodłowska 7:5, 4:6, 10:4; Orlińska – Łęźniak 6:1, 6:0; L. Matuszewski – Blinova 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Węgrzyn – Hutkova 6:2, 6:3; Groen – Czapulak 6:2, 3:6, 10:3; Pawelska – Navratilova 3:6, 6:4, 10:6; Orlińska – L. Matuszewski 7:6 (5), 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Gontar – Nano 4:6, 7:6 (4), 10:6; Vacula – Wereszka 6:4, 6:4; Wright – Kosowski 7:5, 4:6, 18:16; (5) Homola – Juszczak 6:3, 6:2; (2) Kumstat – J. Włodarczyk 6:3, 7:5; Lechno-Wasiutyński – Curlej 6:3, 6:2; Ważny – Audrins 6:7 (3), 6:3, 10:3; (7) Puntaric – F. Kosiński 5:7, 6:0, 10:5; Zaorski – (3) Janci 6:3, 7:6 (7); Roś – Facek 6:3, 3:6, 10:8; Szerencsits – Kokot 6:3, 7:6 (4); (8) Bojko – Klimas walkower; (4) Petak – F. Pękała 6:2, 6:1; Vonbank – Biedermann 6:4, 6:4; Królikowski – Gonindard 6:4, 6:1; (6) Vercik – Mitoń 7:6 (0), 6:3.

Druga runda: Vacula – Gontar 1:6, 6:2, 11:9; Homola – Wright 6:3, 6:2; Kumstat – Lechno-Wasiutyński 6:1, 7:6 (2); Ważny – Puntaric 7:5, 2:6, 10:6; Roś – Zaorski 6:3, 6:3; Bojko – Szerencsits 3:6, 6:3, 10:1; Petak – Vonbank 6:2, 6:4; Vercik – Królikowski 6:1, 6:4.

Trzecia runda: Homola – Vacula 6:1, 6:2; Kumstat – Ważny 6:1, 6:2; Roś – Bojko 6:1, 7:6 (2); Vercik – Petak 7:6 (5), 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności