Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - A. Zverev 7:6 (2), 6:4; Sinner - Zh. Zhang 6:4, 7:6 (3); LONDYN ATP 500: Musetti - Thompson 6:3, 3:6, 6:3; T. Paul - Korda 6:4, 7:6 (2); BERLIN WTA 500: Kalinskaya - Azarenka 6:1, 6:7 (3), 6:1; Pegula - Siniakova 7:6 (3), 3:6, 6:3; Gauff - Jabeur 7:6 (9) i krecz Ons; Kalinskaya - Sabalenka 5:1 i krecz Aryny; BIRMINGHAM WTA 250: Putintseva - Cocciaretto 6:2, 6:2; Tomljanovic - Potapova 7:6 (5), 6:4; GAIBA WTA 125: Parks - Bandecchi 6:3, 1:6, 6:3; Pera - Errani 4:6, 7:5, 6:3.

Tenis. Turniej ITF M15 Toyota Airpress Twin Series Open 2024 w Koszalinie – wyniki

W Koszalinie zakończył się pierwszy z dwóch turniejów ITF M15 Toyota Airpress Twin Series Open 2024. 

W zawodach na kortach ziemnych Bałtyku (15 tys. $ w puli nagród) do półfinałów singla awansowali: Paweł Juszczak, Gruzin Zura Tkemaladze, Ukrainiec Wiaczesław Bielinskyi i Austriak Sebastian Sorger. W półfinale debla odpadli Szymon Kielan i Filip Pieczonka.  

Turniej główny singla 

Pierwsza runda: M. Zieliński – (1) Dzhavakian 6:4, 6:3; Zahraj – Molder 7:5, 6:0; Tkemaladze – Gutierrez 6:1, 6:1; (8) Paty – Kokot 6:3, 6:2; (4) P. Juszczak – Nandal 6:1, 7:5; Dhamne – Kielan 6:2, 6:3; Genier – F. Kosiński 6:1, 6:2; (5) Wiskandt – Szajrych 7:6 (5), 6:4; (7) Żuk – Barnat 6:2, 2:6, 6:2; Rapagnetta – Karlsson Wistrand 6:4, 6:2; Almazan Valiente – Tenti 4:6, 6:3, 6:1; (3) W. Bielinskyi – Carboni 6:2, 6:4; Pieczonka – (6) Kravchenko 0:6, 6:3, 3:0 i krecz Ukraińca; De Jonge – Jędrzejczak 6:2, 4:6, 6:3; Sorger – Hallquist Lithen 6:2, 6:3; Rajski – (2) Monzon 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: Zahraj – M. Zieliński 7:5, 6:0; Tkemaladze – Paty 3:6, 6:0, 6:3; P. Juszczak – Dhamne 7:6 (5), 3:6, 6:4; Genier – Wiskandt 6:3, 6:3; Rapagnetta – Żuk 6:4, 2:6, 7:6 (5); W. Bielinskyi – Almazan Valiente 6:1, 6:1; De Jonge – Pieczonka 6:3, 6:4; Sorger – Rajski 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Tkemaladze – Zahraj 6:2, 6:4; P. Juszczak – Genier 6:2, 6:3; W. Bielinskyi – Rapagnetta 6:2, 6:1; Sorger – De Jonge 6:1, 6:2.

Półfinały: P. Juszczak – Tkemaladze 6:2, 6:3; W. Bielinskyi – Sorger 6:1, 6:2.

Finał: W. Bielinskyi – P. Juszczak 7:6 (3), 6:2.

Gra podwójna

Pierwsza runda: (1) Barnat/F. Duda – Carboni/Piatti 6:4, 6:2; Baum/Paty – Freire Da Silva/Genier 6:4, 6:3; (4) Kielan/Pieczonka – Molder/Rapagnetta 6:3, 6:1; De Jonge/Hartenstein – Almazan Valiente/Kokot 7:5, 7:5; Homola/Zahraj – P. Juszczak/Toman 7:5, 6:2; Crowther/Dzhavakian – (3) D. Sakellaridis/M. Sakellaridis 6:4, 6:1; F. Kosiński/Lis – Sorger/Wiskandt 6:2, 6:4; Staeheli/T. Stepanov – A. Majchrzak/G. Matuszewski 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Baum/Paty – Barnat/F. Duda 5:7, 7:6 (8), 10:8; Kielan/Pieczonka – De Jonge/Hartenstein 6:2, 6:4; Homola/Zahraj – Crowther/Dzhavakian 6:4, 6:3; Staeheli/T. Stepanov – F. Kosiński/Lis 6:3, 6:1.

Półfinały: Baum/Paty – Kielan/Pieczonka 6:4, 6:3; Staeheli/T. Stepanov – Homola/Zahraj 6:2, 6:1.

Finał: Staeheli/T. Stepanov – Baum/Paty 6:3, 6:2.

Kwalifikacje singla 

Pierwsza runda: (1) Crowther – bye; B. Andrzejczak – Khrystyuk 7:6 (5), 6:4; Hrynkiewicz – G. Matuszewski 7:5, 1:6, 10:7; (14) Karlsson Wistrand – bye; (2) Gutierrez – bye; Lemieux-Monette – Gontar 7:6 (3), 6:4; B. Zgoła – Borkowski 6:0, 6:1; (9) Genier – bye; (3) De Jonge – bye; Schlagenhauf – Kułakowski 6:1, 6:2; Cisło – Politowicz 4:6, 6:3, 10:7; (13) Brigida – bye; (4) Rajski – bye; Piatti – Gschwendtner 6:3, 1:6, 10:7; Szymkowiak – Berger 6:4, 6:0; (12) Hartenstein – bye; (5) Dhamne – bye; A. Majchrzak – G. Zgoła 7:6 (4), 7:6 (1); Bladelius – Bojko 6:3, 6:1; (10) D. Sakellaridis – bye; (6) Molder – bye; Bienkiewicz – Trombini 6:3, 6:1; Staeheli – Kamrowski 6:1, 6:1; (16) Baum – bye; (7) Alujas – bye; Lis – T. Stepanov 6:4, 7:5; Homola – Zaorski 6:1, 6:3; (11) Hallquist Lithen – bye; (8) Freire Da Silva – bye; Lechno-Wasiutyński – Urvaneja 6:1, 6:3; M. Malaszszak – D. Juszczak 6:1, 6:7 (3), 10:2; (15) Pieczonka – bye.   

Druga runda: Crowther – B. Andrzejczak 6:2, 6:4; Karlsson Wistrand – Hrynkiewicz 6:2, 7:5; Gutierrez – Lemieux-Monette 6:2, 1:6, 10:5; Genier – B. Zgoła 6:0, 7:5; De Jong – Schlagenhauf 6:3, 6:4; Brigida – Cisło 6:4, 7:5; Rajski – Piatti 7:5, 6:1; Hartenstein – Szymkowiak 5:7, 7:5, 11:9; Dhamne – A. Majchrzak 5:7, 6:3, 10:8; Bladelius – D. Sakellaridis 7:6 (2), 7:6 (3); Molder – Bienkiewicz 6:1, 6:3; Baum – Staeheli 6:7 (4), 6:0, 10:8; Lis – Alujas 0:6, 7:6 (0), 10:7; Hallquist Lithen – Homola 6:4, 5:7, 10:1; Lechno-Wasiutyński – Freire Da Silva 6:3, 6:2; Pieczonka – M. Malaszszak 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Karlsson Wistrand – Crowther 6:1, 7:5; Gutierrez – Genier 6:7 (1), 6:4, 10:6; De Jonge – Brigida 4:6, 6:2, 10:8; Rajski – Hartenstein 6:4, 6:2; Dhamne – Bladelius 6:3, 6:4; Molder – Baum 7:6 (3), 6:1; Hallquist Lithen – Lis 6:4, 6:1; Pieczonka – Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:3.

Jakie są sprawdzone sposoby na obstawianie zdarzeń sportowych?

Kategoria: ITF