Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Collins - Świątek 6:4, 6:1; Barty - Keys 6:1, 6:3; Danilina/Haddad Maia - Aoyama/Shibahara 6:4, 5:7, 6:4; Krejcikova/Siniakova - Kudermetova/Mertens 6:2, 6:3; Ebden/Purcell - Ram/Salisbury 6:3, 7:6 (9); Kokkinakis/Kyrgios - Granollers/Zeballos 7:6 (4), 6:4.

Tenis. Turniej ITF M15 Uni-Logistics Gdynia Open 2021 – wyniki

Na kortach Arki dobiegł końca kolejny turniej ITF w Polsce – Uni-Logistics Gdynia Open 2021. 

W głównej części zawodów (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) z Polaków grali m.in. Daniel Michalski, Michał Dembek, Wojciech Marek, Paweł Ciaś, Michał Mikuła, Maks Kaśnikowski, Martyn Pawelski, Szymon Kielan.

Do decydującej rundy kwalifikacji awansowali: Juliusz Bienkiewicz, Filip Pieczonka, Olaf Pieczkowski i Filip Kolasiński. Do turnieju głównego przebili się: Pieczonka i Pieczkowski.

W imprezie głównej zwycięstwa odnieśli: Daniel Michalski, Michał Dembek, Wojciech Marek, Szymon Kielan i Paweł Ciaś. 

W ćwierćfinałach odpadli Ciaś i Michalski. W finale debla byli Michał Mikuła i Yann Wójcik.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Michalski – Marcondes 6:2, 6:3; Dembek – Safuryn 6:0, 6:1; Canter – Fery 3:6, 6:4, 6:4; (5) Marozsan – Pieczonka 6:2, 6:2; (3) Peliwo – Mikuła 6:3, 7:5; Kaśnikowski 6:4, 6:7 (3), 7:5; Lingua Lavallen – Loffhagen 6:3, 6:2; Marek – (6) Kravchenko 6:4, 6:2; Pinnington Jones – (8) Leite 6:2, 6:3; Ciaś – Strombachs 6:4, 6:7 (3), 6:4; Kielan – L. Johnson 6:1, 7:6 (5); Musialek – (4) Niklas-Salminen 6:4, 6:3; (7) Toledo Bague – Pieczkowski 6:4, 6:0; Burruchaga – Pawelski 6:3, 6:2; Klier Junior – Bolardt 2:6, 6:1, 6:2; De Jonge – (2) Eriksson 6:4, 6:1.

Druga runda: Michalski – Dembek 7:6 (4), 4:6, 6:3; Marozsan – Canter 6:4, 6:2; Peliwo – Hajek 6:1, 6:3; Lingua Lavallen – Marek 3:6, 6:3, 6:3; Ciaś – Pinnington Jones 6:3, 2:6, 6:2; Musialek – Kielan 6:3, 6:4; Burruchaga – Toledo Bague 6:2, 6:3; De Jonge – Klier Junior 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Marozsan – Michalski 6:4, 6:3; Peliwo – Lingua Lavallen 6:1, 6:4; Musialek – Ciaś 6:3, 0:6, 7:5; Burruchaga – De Jonge 7:6 (2), 6:1.

Półfinały: Peliwo – Marozsan 6:4, 6:2; Burruchaga – Musialek 6:1, 6:3.

Finał: Burruchaga – Peliwo 6:7 (2), 7:6 (3), 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: Kotzen/Leite – (1) Eriksson/Niklas-Salminen 6:4, 6:3; Marek/Pawelski – Ciaś/Peliwo 6:7 (3), 6:2, 10:4; (4) Fery/L. Johnson – Pieczkowski/Pieczonka 4:6, 4:3, 10:6; Gajewski/Kielan – Nazaruk/Tverojinas 6:4, 7:6 (4); Canter/Pinnington Jones – Hands/Wendelken 6:4, 6:7 (2), 10:7; Mikuła/Wójcik – (3) Dembek/Michalski 4:6, 6:3, 10:8; Bolardt/Stepanek – Beloborodko/Kravchenko 7:6 (5), 6:2; (2) Klier Junior/Marcondes – Loffhagen/Strombachs 6:3, 7:6 (3). 

Ćwierćfinały: Kotzen/Leite – Marek/Pawelski 7:5, 2:6, 10:7; Fery/L. Johnson – Gajewski/Kielan 6:3, 7:6 (0); Mikuła/Wójcik – Canter/Pinnington Jones 6:4, 6:3; Klier Junior/Marcondes – Bolardt/Stepanek 6:4, 6:3.

Półfinały: Fery/L. Johnson – Kotzen/Leite 5:7, 7:5, 10:4; Mikuła/Wójcik – Klier Junior/Marcondes 2:6, 7:6 (11), 10:7.

Finał: Fery/L. Johnson – Mikuła/Wójcik 6:3, 6:1.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) L. Johnson – bye; Kamrowski – Nawój 6:1, 6:0; Nazaruk – A. Stepanek 6:4, 6:4; (13) Wendelken – Wójcik 7:6 (2), 6:1; (2) Burruachaga – bye; Vlkovsky – Gryń 6:0, 6:1; Ross – Vittar 6:2, 0:6, 10:7; (9) Kolasiński – bye; (3) Loffhagen – bye; Chudy – Stettner 6:2, 6:0; Onuma – Jermar 6:4, 2:6, 10:5; Basing – (14) L. Aboian 6:4, 3:6, 10:4; (4) Guerrieri – bye; Bienkiewicz – Kos 6:4, 6:3; Sikharulidze – Szabo 7:5, 7:6 (8); (12) De Jonge – V. Aboian 7:5, 7:6 (2); (5) Beloborodko – bye; Wolfschmidt – Bronka 6:2, 6:1; Ilnytsky – B. Andrzejczak 6:2, 6:0; (16) Bolardt – Szmyrgała 6:2, 6:2; (6) Kotzen – bye; Pawlak – J. Maier 6:4, 6:1; Pieczkowski – Langmajer 6:2, 6:1; (15) Hurrion – Hands 1:6, 7:5, 10:8; (7) Tverijonas – bye; Recek – Gajewski 6:2, 7:6 (5); Galus – Borkowski 7:6 (4), 6:1; (10) Canter – bye; (8) Hajek – bye; Zakauskas – Rocens 4:6, 7:5, 10:8; Pieczonka – Taczała 7:6 (6), 6:0; Hess – (11) Kovapitukted 7:5, 6:2.

Druga runda: L. Johnson – Kamrowski 6:3, 6:2; Wendelken – Nazaruk 6:1, 6:1; Burruachaga – Vlkovsky 6:4, 6:1; Kolasiński – Ross 6:7 (0), 6:1, 11:9; Loffhagen – Chudy 6:2, 6:3; Basing – Onuma 6:1, 6:3; Bienkiewicz – Guerrieri 2:6, 6:2, 10:7; De Jonge – Sikharulidze 6:3, 6:2; Beloborodko – Wolfschmidt 6:1, 6:2; Bolardt – Ilnytsky 6:4, 7:5; Kotzen – Pawlak 6:2, 6:0; Pieczkowski – Hurrion 6:1, 6:7 (1), 10:4; Tverijonas – Recek 6:1, 6:2; Canter – Galus 6:2, 6:1; Hajek – Zakauskas 6:0, 6:1; Pieczonka – Hess 4:6, 6:1, 10:8.

Trzecia runda: L. Johnson – Wendelken 6:3, 6:7 (5), 10:5; Burruachaga – Kolasiński 6:2, 6:4; Loffhagen – Basing 6:2, 6:1; De Jonge – Bienkiewicz 6:2, 7:6 (4); Bolardt – Beloborodko 7:6 (5), 6:1; Pieczkowski – Kotzen 6:2, 2:6, 10:8; Canter – Tverijonas 6:2, 6:2; Pieczonka – Hajek 7:5, 6:4.

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności