Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Kontaveit - Vondrousova 6:3, 6:4; Alexandrova - Sakkari 4:1 i krecz Greczynki; Ostapenko/Siniakova - N. Kichenok/Olaru 6:2, 4:6, 10:8; TENERYFA WTA 250: Osorio Serrano - Giorgi 6:4, 7:5; A. Li - Cornet 6:2, 6:1; Eikeri/Perez - L. Kichenok/Kostyuk 6:3, 6:3; ANTWERPIA ATP 250: Sinner - L. Harris 6:2, 6:2; Schwartzman - Brooksby 6:4, 6:0; MOSKWA ATP 250: Karatsev - Khachanov 7:6 (7), 6:1; Cilic - Berankis 6:3, 6:4.

Tenis. Turniej ITF M25 Kozerki Open 2021 – wyniki

Daniel Michalski, Michał Dembek, Paweł Ciaś, Filip Kolasiński, Maciej Rajski, Piotr Matuszewski i wielu innych Polaków walczyło w turnieju ITF M25 Kozerki Open 2021.

Na liście uczestników było wielu zdolnych graczy jak m.in. Argentyńczyk Facundo Diaz Acosta, Japończyk Shintaro Mochizuki, Węgier Zsombor Piros, Amerykanin Toby Kodat. 

Dzikie karty do drabinki głównej otrzymali: Aleksander Orlikowski, Maks Kaśnikowski, Szymon Kielan i Gabriel Matuszewski. 

W kwalifikacjach do decydującej rundy z Polaków awansowali: Piotr Matuszewski, Piotr Galus, Dawid Taczała, Alan Bojarski. W turnieju głównym grają tylko Taczała i Bojarski (jako lucky loser).

Do półfinału awansował Ciaś. W ćwierćfinale odpadł Rajski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Sakamoto – Revelli 5:7, 6:2, 6:3; Beloborodko – Taczała 6:1, 6:2; Ciaś – Gryńkowski 6:2, 6:2; Bachmaier – (5) Gengel 6:3, 6:4; (3) Diaz Acosta – Wójcik 6:3, 7:6 (2); Rajski – Vlkovsky 6:0, 6:3; Leite – Kellovsky 6:4, 6:2; (8) Mochizuki – Rumler 3:6, 6:3, 6:2; (7) Poljak – Kielan 7:5, 6:3; Dembek – A. Bojarski 6:3, 4:6, 6:2; Pavlasek – G. Matuszewski 6:3, 6:0; (4) Michalski – Orlikowski 6:2, 6:1; Klier Junior – (6) Peliwo 6:3, 7:5; Kodat – Kolasiński 6:0, 6:2; Kaśnikowski – Ilnytskyy 6:2, 6:3; (2) Piros – Marozsan 7:6 (2), 6:3.

Druga runda: Beloborodko – Sakamoto 6:4, 6:4; Ciaś – Bachmaier 7:6 (3), 6:1; Rajski – Diaz Acosta – Rajski 4:6, 6:1, 6:4; Mochizuki – Leite 7:6 (5), 1:6, 6:0; Poljak – Dembek 6:3, 3:6, 6:3; Pavlasek – Michalski 7:5, 6:4; Kodat – Klier Junior 1:6, 7:6 (1), 6:3; Piros – Kaśnikowski 6:4, 6:7 (4), 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Ciaś – Beloborodko 6:2, 6:3; Mochizuki – Rajski 6:0, 1:2 i krecz Maćka; Poljak – Pavlasek 4:6, 7:6 (5), 6:1; Piros – Kodat 6:4, 7:5.

Półfinały: Mochizuki – Ciaś 6:2, 1:6, 6:2; Piros – Poljak 6:4, 7:6 (3).

Finał: Piros – Mochizuki 6:3, 7:6 (3).

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Hermans/P. Matuszewski – Galus/Gryńkowski 6:3, 6:3; Beloborodko/Peliwo – Pawlak/Taczała 6:2, 6:4; (4) Leite/Poljak – Jermar/Rumler 6:1, 6:3; Gengel/Papik – G. Matuszewski/Tatera 2:6, 6:4, 10:7; Ciaś/Pavlasek – Kaśnikowski/Orlikowski 7:5, 4:6, 10:8; (3) Klier Junior/Sakamoto – Nazaruk/Rajski 6:3, 6:1; Dembek/Michalski – Bachmaier/Krawcewicz 7:5, 7:5; (2) Kodat/Mochizuki – Kielan/Wójcik 6:3, 6:7 (5), 10:7.

Ćwierćfinały: Hermans/P. Matuszewski – Beloborodko/Peliwo 5:7, 7:5, 10:4; Gengel/Papik – Leite/Poljak 6:3, 6:2; Klier Junior/Sakamoto – Ciaś/Pavlasek 6:4, 0:6, 10:5; Dembek/Michalski – Kodat/Mochizuki 4:6, 6:3, 12:10.

Półfinały: Hermans/P. Matuszewski – Gengel/Papik walkower; Klier Junior/Sakamoto – Dembek/Michalski 6:3, 5:7, 10:8.

Finał: Hermans/P. Matuszewski – Klier Junior/Sakamoto 6:4, 7:5.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Bachmaier – bye; Filar – B. Andrzejczak 6:2, 6:2; Jermar – Usiądek 6:3, 6:3; (12) Postolka – Borkowski 6:1, 6:0; (2) P. Matuszewski – bye; Sedliak – Samosi 6:2, 7:5; Wolfschmidt – Stettner 5:7, 7:6 (5), 10:6; Taczała – (9) Lahky 6:2, 6:2; (3) Krawcewicz – bye; A. Bojarski – Politowicz 6:4, 5:7, 10:2; Revelli – M. Adamek 6:1, 6:1; (10) M. Woźniak – Benes 7:5, 6:3; (4) Rumler – bye; M. Matuszewski – Samojłowicz 6:4, 6:0; Aregger – Anhalt 6:1, 6:1; (8) Galus – Lis 6:4, 6:3; (5) Bronka – bye; Ilnytskyy – Drebenstedt 7:5, 6:4; Lanik – Kluczyński 6:2, 6:1; (11) Bienkiewicz – Schiavetti 6:2, 2:6, 10:5; Onuma – (6) Langmajer 6:3, 6:3; Pawlak – Tatera 6:3, 6:2; Vlkovsky – Leather 6:4, 6:1; Pawelski – (7) Breut 6:4, 3:6, 10:4.

Druga runda: Bachmaier – Filar 6:2, 6:3; Postolka – Jermar 6:2, 6:0; P. Matuszewski – Sedliak 2:6, 6:4, 10:4; Taczała – Wolfschmidt 6:0, 7:5; A. Bojarski – Krawcewicz 6:0, 2:6, 10:4; Revelli – M. Woźniak 6:3, 6:2; Rumler – M. Matuszewski 5:3 i krecz Michała; Galus – Aregger 6:3, 6:1; Ilnytskyy – Bronka 7:5, 6:0; Lanik – Bienkiewicz 4:6, 6:1, 10:5; Onuma – Pawlak 3:6, 6:3, 10:6; Vlkovsky – Pawelski 6:1, 7:6 (5).

Trzecia runda: Bachmaier – Postolka 6:2, 6:3; Taczała – P. Matuszewski 6:1, 4:6, 10:7; Revelli – A. Bojarski 6:3, 6:2; Rumler – Galus 7:5, 7:6 (7); Ilnytskyy – Lanik 6:3, 6:0; Vlkovsky – Onuma 6:1, 6:0.

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności