Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Turniej ITF Powiat Poznański Open Junior Team Sobota Cup 2022 – wyniki

W Wielkopolsce rozgrywany był turniej J3 ITF Powiat Poznański Open Junior Team Sobota Cup 2022.

Do półfinałów singla awansowali Nadia Kulbiej i Kacper Szymkowiak. W ćwierćfinale walczyła Ada Piestrzyńska. W grach podwójnych triumfowali Ada Piestrzyńska, Jakub Jędrzejczak i Dorian Juszczak.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Urbanova – Pieczyńska 6:2, 6:3; Keitel – Paszun 1:6, 6:4, 6:4; Baniak – Janigova 0:6, 6:4, 6:0; (7) Stromquist – Zeltina 6:2, 6:4; (3) Piestrzyńska – Skelton 6:0, 6:3; Fairclough – Sarinova 6:3, 4:6, 6:1; Fajmonova – Gołda 6:4, 6:1; (6) Grujic – Firman 6:1, 6:1; (5) Michalkova – Turczuk 7:6 (1), 6:1; Kargina – Straszewska 6:4, 6:3; Pavlechova – Frankowska 6:4, 6:4; Slamenikova – (4) Tverijonaite 6:2, 6:2; (8) Bergler – Bjork 6:1, 6:1; Meyers – Koprivova 7:6 (4), 6:3; Suvirdjonkova – Rylatt 0:6, 7:6 (2), 6:2; Kulbiej – (2) Kotliar 6:4, 6:3. 

Druga runda: Urbanova – Keitel 6:1, 7:5; Stromquist – Baniak 6:1, 6:0; Piestrzyńska – Fairclough 6:3, 7:6 (5); Grujic – Fajmonova 6:4, 7:6 (4); Kargina – Michalkova 3:6, 6:4, 6:2; Slamenikova – Pavlechova 6:0, 7:5; Meyers – Bergler 6:2, 6:1; Kulbiej – Suvirdjonkova 6:3, 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Urbanova – Stromquist 6:4, 6:3; Grujic – Piestrzyńska 4:6, 6:1, 6:1; Slamenikova – Kargina 6:2, 6:4; Kulbiej – Meyers 6:3, 6:4.

Półfinały: Grujic – Urbanova 6:3 i krecz Czeszki; Slamenikova – Kulbiej 6:2, 7:5.

Finał: Slamenikova – Grujic 7:5, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Schoen – Biedermann 4:6, 6:0, 6:4; Kubiak – Baumert 6:2, 6:4; Tens – Lange 6:1, 1:6, 6:4; (6) Novakovic – Kresina 6:4, 6:7 (5), 7:6 (5); Szymkowiak – (4) Hongyu 6:2, 6:1; Saar – Vasir 5:7, 7:5, 6:3; Zaorski – Olar 4:6, 6:4, 6:1; Covato – (8) Avendano Cadena 7:5, 6:7 (6), 6:3; (5) Graziani – Faure 6:3, 3:6, 7:5; Jędrzejczak – Fremeaux 2:6, 6:2, 6:2; Nestola – Oplustil 6:0, 4:6, 6:2; (3) Schwaerzler – M. Kowal 6:3, 6:1; Saidizand – (7) G. Zgoła 6:4, 6:4; Kumstat – Berranger 5:7, 6:3, 6:3; Almazan Valiente – Masera 6:4, 6:2; A. Duda – (2) Sodhi 6:2, 6:1.

Druga runda: Schoen – Kubiak 6:3, 4:6, 6:1; Novakovic – Tens 6:4, 3:6, 7:6 (5); Szymkowiak – Saar 6:3, 6:3; Covato – Zaorski 6:3, 7:5; Graziani – Jędrzejczak 6:2, 6:3; Nestola – Schwaerzler 4:6, 7:5, 6:4; Kumstat – Saidizand 6:3, 6:7 (2), 6:4; A. Duda – Almazan Valiente 3:6, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Schoen – Novakovic 3:6, 7:5, 6:3; Szymkowiak – Covato 6:2, 6:1; Graziani – Nestola 6:4, 6:4; A. Duda – Kumstat 4:6, 6:1, 7:5.

Półfinały: Schoen – Szymkowiak 6:3, 6:3; Graziani – A. Duda 7:5, 6:4.

Finał: Schoen – Graziani 6:4, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska/Tverijonaite – Firman/Kotliar 4:6, 6:4, 10:7; Janigova/Pieczyńska – Koprivova/Van Schaik 6:3, 6:0; (4) Bjork/Stromquist – Durska/Paszun 6:0, 6:3; Fajmonova/Slamenikova – Pavlechova/Sarinova 6:1, 6:2; Gołda/Straszewska – Pavlenko/Rylatt 6:1, 6:0; Frankowska/Kargina – (3) Bergler/Grujic 7:6 (10), 6:4; Fairclough/Meyers – Kulbiej/Zeltina 6:4, 6:3; (2) Michalkova/Urbanova – Keitel/Skelton 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Piestrzyńska/Tverijonaite – Janigova/Pieczyńska 6:1, 6:1; Fajmonova/Slamenikova – Bjork/Stromquist 3:6, 6:0, 10:3; Frankowska/Kargina – Gołda/Straszewska 6:4, 6:2; Michalkova/Urbanova – Fairclough/Meyers 6:2, 4:6, 10:6.

Półfinały: Piestrzyńska/Tverijonaite – Fajmonova/Slamenikova 6:2, 7:5; Michalkova/Urbanova – Frankowska/Kargina 6:2, 7:5.

Finał: Piestrzyńska/Tverijonaite – Michalkova/Urbanova walkower.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Graziani/Schwaerzler – bye; Lange/Zaorski – Covato/Masera 7:6 (4), 7:6 (5); (4) A. Duda/Hongyu – Baumert/Sodhi 6:3, 6:0; Kubiak/Berranger – M. Kowal/J. Włodarczyk 6:3, 7:6 (8); Nestola/Saar – Kresina/Kumstat 6:7 (4), 6:3, 14:12; (3) Szymkowiak/G. Zgoła – Olar/Tens 6:4, 6:7 (5), 10:7; Fremeaux/Lechno-Wasiutyński – Almazan Valiente/Vasir 1:6, 7:5, 10:8; Jędrzejczak/Juszczak – (2) Avendano Cadena/Novakovic 6:2, 6:3. 

Ćwierćfinały: Graziani/Schwaerzler – Lange/Zaorski 6:0, 6:3; A. Duda/Hongyu – Kubiak/Berranger 6:2, 7:6 (3); Nestola/Saar – Szymkowiak/G. Zgoła 6:3, 6:4; Jędrzejczak/Juszczak – Fremeaux/Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:7 (3), 10:5.

Półfinały: A. Duda/Hongyu – Graziani/Schwaerzler 6:4, 7:6 (4); Jędrzejczak/Juszczak – Nestola/Saar 6:2, 1:6, 10:5.

Finał: Jędrzejczak/Juszczak – A. Duda/Hongyu 6:4, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Janigova – bye; Heiderova – Palus 3:6, 6:3, 10:6; Podolak – Kluska 3:6, 6:4, 11:9; Jednacz – (8) Pavlenko 3:6, 6:4, 10:7; (2) Fajmonova – bye; Chodkowska – Hnidets 6:4, 6:3; Maćkowiak – Silanova 6:2, 6:0; (7) L. Matuszewski – bye; (3) Turczuk – bye; Durska – Sam. Van Schaik 6:1, 6:2; Dobiasova – Szmyd 6:0, 6:1; (5) Zelenska – bye; (4) Kolyada – bye; Rylatt – Ciesielczyk 6:3, 6:2; Koprivova – Caruk 6:3, 6:2; (6) Persson – bye.

Druga runda: Janigova – Heiderova 6:2, 6:3; Podolak – Jednacz 6:7 (0), 7:5, 10:7; Fajmonova – Chodkowska 6:1, 6:0; L. Matuszewski – Maćkowiak 5:7, 6:3, 10:4; Turczuk – Durska 6:3, 2:6, 10:8; Dobiasova – Zelenska 6:1, 6:3; Rylatt – Kolyada 7:5, 6:1; Koprivova – Persson 6:1, 6:2.

Trzecia runda: Janigova – Podolak 6:1, 6:0; Fajmonova – L. Matuszewski 6:1, 6:0; Turczuk – Dobiasova 6:2, 7:6 (2); Rylatt – Koprivova 6:2, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Baumert – bye; Knitter – Sey. Van Schaik 6:0, 6:0; Krzyżosiak-Michnikowski – bye; Mizerski – (6) Łosiewicz 6:4, 7:6 (7); (2) Chambonniere – bye; Almazan Valiente – Szymczak 6:0, 6:1; Vysochenko – Skupiński 6:1, 6:3; (8) J. Włodarczyk – Mitoń 6:1, 6:3; (3) Lechno-Wasiutyński – bye; Vasir – Bajurko 6:0, 6:1; Hnidets – M. Plenkiewicz 6:2, 6:3; (5) Fremeaux – Mocek 6:2, 6:1; (4) Kubiak – bye; Pankowski – Uzenkov 6:4, 6:1; Królikowski – Breus 6:2, 6:2; Solarski – (7) Strzelecki 5:7, 6:3, 10:4.

Druga runda: Baumert – Knitter 6:3, 2:6, 10:3; Mizerski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:2, 6:4; Almazan Valiente – Chambonniere 4:6, 6:4, 12:10; J. Włodarczyk – Vysochenko 6:0, 6:1; Vasir – Lechno-Wasiutyński 6:3, 4:6, 10:7; Fremeaux – Hnidets 6:2, 6:2; Kubiak – Pankowski 6:2, 6:1; Solarski – Królikowski 5:7, 6:4, 10:6.

Trzecia runda: Baumert – Mizerski 6:3, 6:1; Almazan Valiente – J. Włodarczyk 6:2, 7:6 (5); Vasir – Fremeaux 6:2, 6:4; Kubiak – Solarski 6:1, 6:1. 

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności