Polski Tenis

WYNIKI

COURMAYEUR WTA 250: A. Li - Rakhimova 4:6, 6:3, 6:4; Samsonova - Bolsova 6:3, 6:3; Kalinskaya - Riske 6:3, 0:6, 6:3; Tauson - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Yastremska - Kozlova 6:1, 3:6, 7:5; Piter/Voracova - Bouzkova/Hradecka 3:6, 7:5, 10:5; Neel/Rosolska - N. Kichenok/Olaru 4:6, 6:3, 10:8; KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Halep - Ruse 6:1, 6:2; Konteveit - Krunic 6:3, 7:5; Kalinina - Friedsam 6:2, 6:2; Tsurenko - Gasanova 6:2, 7:5; Cristian - Tomljanovic 7:6 (5), 7:5; WIEDEŃ ATP 500: Sinner - Opelka 6:4, 6:2; Sonego - Koepfer 6:4, 6:3; Monfils - Musetti 7:6 (2), 6:4; Schwartzman - Fognini 6:2, 7:5; Alcaraz - A. Murray 6:3, 6:4; SANKT PETERSBURG ATP 250: Shapovalov - Andujar 2:6, 6:3, 6:0; Cilic - Ramos-Vinolas 6:2, 6:3; Khachanov - Mannarino 6:3, 6:3; Rublev - Ivashka 6:4, 6:4; Struff - Bublik 6:4, 6:3.

Tenis. Turniej ITF W25 Lotos Radom Cup 2021 – wyniki

Viktoria Kuzmova, Dalila Jakupovic, Martyna Kubka, Weronika Baszak, Anna Hertel czy Wiktoria Rutkowska rywalizowały w turnieju ITF W25 Lotos Radom Cup 2021. 

Gwiazdą eliminacji imprezy w Radomiu (korty ziemne, 25 tys. $ w puli nagród) była 30-letnia Austriaczka Tamira Paszek, która w 2013 roku była 26. tenisistką świata. 

Do trzeciej rundy awansowała Aleksandra Jeleń, która pokonała m.in. Niemkę Sinę Herrmann (431 WTA).

W turnieju głównym zwycięstwa z Polek odniosły tylko Martyna Kubka i Ania Hertel.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Kuzmova – Markova 6:2, 6:2; Kubka – Rutkowska 6:1, 6:0; Kolodziejova – Baszak 6:1 6:0; Salden – (8) Maleckova 6:3, 6:4; (4) Zakharova – D. Marcinkevica 6:1, 6:4; Potocnik – Tikhonova 6:4, 0:6, 6:4; Astakhova – E. Sema 6:2, 7:5; C. Alves – (6) Ce 7:5, 3:6, 6:3; (5) Stefanini – Miyazaki 5:7, 6:2, 6:4; Martinez Cirez – Kawamura 7:6 (6), 7:5; Hanatani – Yamaguchi 6:2, 6:2; (3) Bondar – Lizarazo 7:5, 5:7, 6:4; (7) Jakupovic – Lee 6:4, 6:3; Shymanovich – Khirin 6:0, 7:5; Hertel – Olianovskaia 7:6 (3), 6:2; (2) Jani – Kubareva 6:2, 5:7, 7:5.

Druga runda: Kuzmova – Kubka 6:2, 6:3; Kolodziejova – Salden 6:4, 6:2; Zakharova – Potocnik 6:0, 6:2; C. Alves – Astakhova 6:1, 2:0 i krecz Rosjanki; Stefanini – Martinez Cirez 6:1, 6:3; Bondar – Hanatani 7:5, 6:2; Shymanovich – Jakupovic 6:4, 6:3; Jani – Hertel 6:1, 4:6, 7:6 (4).

Ćwierćfinały; Kolodziejova – Kuzmova 1:6, 6:4, 6:1; Zakharova – C. Alves 6:3, 6:1; Stefanini – Bondar 6:4, 5:7, 7:5; Shymanovich – Jani 6:1, 6:1. 

Półfinały: Kolodziejova – Zakharova 4:6, 7:6 (2), 6:3; Stefanini – Shymanovich 6:4, 6:0.

Finał: Stefanini – Kolodziejova 4:6, 6:2, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Morisaki/Sema – Baszak/Olianovskaia 6:1, 6:3; Astakhova/Laboutkova – Jeleń/Zawadzka 7:6 (6), 6:4; Alves/Shymanovich – (3) Hertel/Kubka 6:2, 7:6 (5); Christie/Miyazaki – Formella/Rutkowska 6:2, 6:1; Hindova/Markova – Sakkellaridi/Vojcinakova 6:4, 6:2; (4) Kolodziejova/Maleckova – Hosogi/Matsuda 6:3, 6:3; Hanatani/Lizarazo – Kubareva/Tikhonova 6:3, 7:6 (5); Kawamura/Kozaki – Rosca/Zhu 6:4, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Morisaki/Sema – Astakhova/Laboutkova walkower; Alves/Shymanovich – Christie/Miyazaki 4:6, 6:2, 10:8; Hindova/Markova – Kolodziejova/Maleckova 2:6, 6:3, 10:7; Kawamura/Kozaki – Hanatani/Lizarazo 7:6 (5), 6:2.

Półfinały: Alves/Shymanovich – Morisaki/Sema 7:5, 3:6, 10:7; Kawamura/Kozaki – Hindova/Markova 6:3, 6:3.

Finał: Kawamura/Kozaki – Alves/Shymanovich 6:4, 6:2.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Herrmann – bye; Jeleń – J. Mazzoni 0:6, 6:4, 10:5; Martinez Cires – Liauw a Fong 6:3, 6:3; (12) Sakellaridi – Vojcinakova 6:7, 7:5, 10:4; (2) Markova – bye; A. Zhu – Formella 6:0, 6:4; Olianovskaia – Svatikova 4:6, 6:4, 10:7; (9) Matsuda – C. Rosca 6:2, 6:4; (3) Detiuc – bye; Kozaki – E. Mazzoni 6:3, 6:2; Zawadzka – Nebelska 6:4, 6:2; (8) Lizarazo – bye; (4) Kuwata – bye; Kawamura – Hindova 7:5, 6:3; Paszek – Oczachowska 6:2, 7:6 (7); (10) Hosogi – Dziarkowska 6:0, 6:1; (5) Yamaguchi – bye; Christie – Zaremba 6:1, 6:1; Kladivova – Samberger 6:3, 6:1; (11) Laboutkova – Foryś 7:6 (5), 2:6, 10:6; (6) Lukacs – bye; Morisaki – Jaśkiewicz 7:5, 6:2; Nuudi – Bednarz 6:0, 6:4; (7) E. Sema – bye.

Druga runda: Jeleń – Herrmann 6:1, 6:4; Martinez Cires – Sakellaridi 6:3, 7:5; Markova – A. Zhu 6:1, 6:4; Olianovskaia – Matsuda 7:6 (4), 6:2; Detiuc – Kozaki 7:5, 6:7 (1), 10:7; Lizarazo – Zawadzka 6:3, 6:3; Kawamura – Kuwata walkower; Hosogi – Paszek 2:6, 6:3, 10:8; Yamaguchi – Christie 7:6 (4), 6:7 (3), 10:7; Laboutkova – Kladivova 6:3, 6:4; Lukacs – Morisaki 5:7, 6:1, 10:7; E. Sema – Nuudi 7:5, 7:6 (2).

Trzecia runda: Martinez Cires – Jeleń 6:1, 6:1; Olianovskaia – Markova 6:1, 7:5; Lizarazo – Detiuc 3:6, 6:1, 10:8; Kawamura – Hosogi 6:1, 6:1; Yamaguchi – Laboutkova 6:4, 2:6, 10:6; E. Sema – Lukacs 6:4, 7:6 (2).

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności