Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic - Gojo 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis. Turniej Tennis Europe Sobota Cup 14U 2022 – wyniki

Inka Wawrzkiewicz spisała się najlepiej w Polek w turnieju cyklu Tennis Europe Sobota Cup 14U, który odbywa się w Wielkopolsce. 

Rozstawiona z jedynką Polka sięgnęła po tytuł w singlu. W półfinałach byli Sara Husar i Jan Sadzik. O tytuł w grze podwójnej rywalizowali: Aleksander Błuś, Patryk Kowal, Antoni Kasperski i Hubert Plenkiewicz.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wawrzkiewicz – Zimenova 6:2, 6:2; Kubicka – Kalman 6:2, 3:6, 6:1; Kmiecik – Simkiv 7:5, 6:4; Dróżdż – (7) Moskova 6:4, 6:4; Husar – (4) Murashka 6:3, 6:0; Affelt – Supova 6:3, 6:3; Krześniak – Visocanska 6:1, 6:1; Penkevych – (6) Sagmar 6:1, 5:7, 6:2; (8) Belanska – Janusz 6:0, 6:2; Chirita – Skorupska 7:5, 6:1; Koziar – Kołodziejska 6:3, 6:3; (3) Dobiasova – Rajca 6:4, 6:2; Dulikova – (5) E. Michta 6:3, 6:2; Dyląg – Sevald 6:4, 6:2; Bayuschenko – Kostecka 6:1, 3:6, 6:2; (2) Sidelnyk – Sybicka 6:4, 6:4.

Druga runda: Wawrzkiewicz – Kubicka 6:0, 6:2; Kmiecik – Dróżdż 6:2, 6:4; Husar – Affelt 6:3, 7:6 (5); Krześniak – Penkevych 7:6 (3), 6:2; Belanska – Chirita 6:1, 6:2; Dobiasova – Koziar 6:1, 6:2; Dulikova – Dyląg 6:2, 6:2; Sidelnyk – Bayuschenko 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Wawrzkiewicz – Kmiecik 6:3, 6:4; Husar – Krześniak 6:1, 6:0; Belanska – Dobiasova 6:3, 6:0; Sidelnyk – Dulikova 6:3, 6:1.

Półfinały: Wawrzkiewicz – Husar 7:5, 1:6, 6:1; Belanska – Sidelnyk 3:6, 6:3, 6:2.

Finał: Wawrzkiewicz – Belanska 6:2, 6:7 (5), 6:3. 

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Shibaev – Remeikis 6:1, 6:2; A. Kasperski – Vagner 6:2, 6:2; Kominek – Stańczyk 6:2, 6:1; Błuś – (5) Savano 6:1, 6:3; Urbański – (4) Nita 6:4, 6:0; Skrzyński – Filima 6:2, 6:1; Kotrc – Wagenknecht 6:3, 6:4; Matunak – (8) Kluj 6:3, 7:6 (3); (6) Navolokin – M. Kwiatkowski 6:4, 7:6 (3); H. Plenkiewicz – Dujka 6:2, 6:3; Cappellari – Fletcher 6:2, 6:1; (3) Bruckner – Sloboda 6:4, 6:3; Lacis – (7) Aire 6:2, 6:3; Krisko – H. Rytelewski 6:4, 6:0; Sadzik – Kusy 6:0, 6:0; Chłodnicki – (2) Gvylava 6:0, 6:4.

Druga runda: Shibaev – A. Kasperski 6:2, 6:4; Błuś – Kominek 7:6 (5), 6:3; Urbański – Skrzyński 6:3, 7:6 (2); Kotrc – Matunak 3:6, 6:4, 6:2; H. Plenkiewicz – Navolokin 4:6, 6:3, 6:2; Bruckner – Cappellari 7:5, 1:6, 6:0; Lacis – Krisko 6:2, 6:4; Sadzik – Chłodnicki 6:4, 6:7 (10), 6:1.

Ćwierćfinały: Shibaev – Błuś 7:5, 6:1; Kotrc – Urbański 6:3, 6:1; Bruckner – H. Plenkiewicz 7:6 (2), 2:6, 7:6 (2); Sadzik – Lacis 6:1, 6:3.

Półfinały: Shibaev – Kotrc 6:2, 6:1; Bruckner – Sadzik 4:6, 6:4, 7:5.

Finał: Bruckner – Shibaev 6:4, 3:6, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Belanska/Dobiasova – Pawłowska/Silanova 6:0, 6:1; Husar/Kmiecik – Simkiv/Vysochenko 6:3, 7:6 (5); (4) Kubicka/Penkevych – Botika/Visocanska walkower; Kostecka/Krześniak – Kalman/Mihalka 6:4, 6:1; Affelt/Wawrzkiewicz – Bayuschenko/Sybicka 6:4, 6:2; Dulikova/Zimenova – (3) Sevald/Supova 1:6, 6:2, 10:8; Chirita/Sagmar – Dyląg/Janusz walkower; (2) E. Michta/Moskova – Kołodziejska/Rajca 6:4, 4:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Belanska/Dobiasova – Husar/Kmiecik 6:0, 6:2; Kostecka/Krześniak – Kubicka/Penkevych 4:6, 6:1, 11:9; Dulikova/Zimenova – Affelt/Wawrzkiewicz 4:6, 7:6 (5), 10:8; E. Michta/Moskova – Chirita/Sagmar 6:0, 6:2.

Półfinały: Belanska/Dobiasova – Kostecka/Krześniak 7:6 (3), 6:2; Dulikova/Zimenova – E. Michta/Moskova 6:4, 3:6, 10:8.

Finał: Belanska/Dobiasova – Dulikova/Zimenova 6:2, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Navolokin/Shibaev – Krisko/Sloboda 6:4, 7:6 (4); Błuś/P. Kowal – Stańczyk/Topic 6:2, 6:2; (4) Nita/Urbański – Cappellari/Narmont 6:4, 6:1; Litwic/Sadzik – Lacis/Remeikis 6:1, 7:5; H. Rytelewski/Skrzyński – Matunak/Vagner 6:4, 6:4; (3) Filima/Gvylava – S. Allecou/Uzenkov 6:1, 6:3; A. Kasperski/H. Plenkiewicz – Fletcher/Kus 7:6 (3), 6:1; Kominek/Kotrc – (2) Bruckner/Savano 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Błuś/P. Kowal – Navolokin/Shibaev 6:3, 6:3; Litwic/Sadzik – Nita/Urbański 7:5, 6:3; Filima/Gvylava – H. Rytelewski/Skrzyński 6:1, 6:4; A. Kasperski/H. Plenkiewicz – Kominek/Kotrc 6:3, 6:3.

Półfinały: Błuś/P. Kowal – Litwic/Sadzik 6:1, 6:2; A. Kasperski/H. Plenkiewicz – Filima/Gvylava 5:7, 6:4, 10:4.

Finał: Błuś/P. Kowal – A. Kasperski/H. Plenkiewicz 2:6, 6:3, 10:4.

Komplet wyników

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności