Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Jeanjean 6:1, 6:2; Samsonova - Linette 6:1, 6:1; Vondrousova - Masarova 6:1, 6:3; Potapova - Rakhimova 6:2, 6:3; Jabeur - Vickery 6:3, 6:2; Paolini - D. Saville 6:3, 6:4; Baptiste - Day 4:6, 6:2, 6:2; Sinner - Eubanks 6:3, 6:3, 6:4.

Tennis Days już 28-29 stycznia w Warszawie

Tennis Days to impreza dla tych, którzy kochają rywalizację i chcą zostać lepszymi tenisistami!

Tenis, ludzie z pasją, sława, pieniądze, atrakcyjne wyjazdy, pyszne jedzenie, masaże, treningi, dobra zabawa, w końcu wiedza!

To wszystko tylko na Tennis Days by pomocinformatyczna.pl i Tennis Go. To jedyna taka imprezę gdzie zdobywamy nie tylko nagrody, ale też nieocenioną wiedzę dla każdego tenisisty!

28 stycznia o godz. 11 zapraszamy na korty WTS Orzeł przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawa na turniej deblowy kobiet oraz turniej deblowy mężczyzn.

To zawody, z których nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Pula nagród powyżej 10 tysięcy złotych sprawi wszystkim zawodnikom dużo radości. Zmagania odbędą się pod patronatem naszego portalu.

W trakcie turnieju czekają na Was ręce naszych świetnych rehabilitantów z zespołu Centrum Rehabilitacji Tenisowe oraz specjaliści z High Level Center, którzy doradzą w zakresie suplementacji. A po turnieju – bawimy się na Players Party do białego rana!

Kto chce być jeszcze lepszym tenisistą? Pytanie retoryczne! 29 stycznia zapraszamy na wykłady że specjalistami z dziedziny fizjoterapii, dietetyki i suplementacji, treningu motorycznego!

fg

Zajęcia poprowadzą specjaliści z najwyższej półki:

– Krzysztof Guzowski – fizjoterapeuta Agnieszki Radwańskiej, 3 rakiety świata
– Jagoda Podkowska – dietetyk Sportowy współpracujący z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów i Piłki Nożnej
– Sławomir Fotek – specjalista z dzieciny przygotowania motorycznego

Tennis Go zaprasza razem z pomocinformatyczna.pl, Centrum Rehabilitacji Sportowej, High Level Center, Strefą Tenisa, Kafe Zielony Niedźwiedź, z hotelem Pałac i Folwark Galiny, ośrodkiem Ostoja Sport Resport oraz kosmetykami Naturativ. Nie może Was zabraknąć!

Więcej informacji

Kategoria: Reklama