Polski Tenis

WYNIKI

SOFIA ATP 250: Majchrzak - Otte 4:6, 6:2, 6:4; Huesler - Carreno Busta 6:3, 3:6, 6:2; Rune - Sonego 6:7 (1), 6:4, 6:3; Struff - Humbert 6:3, 6:1; Sinner - Borges 6:3, 6:4; SEUL ATP 250: Ruud - Jarry 6:2, 3:6, 6:3; Nishioka - Daniel 6:2, 6:4; Norrie - Uchida 6:2, 6:2; Brooksby - Kwon 6:3, 6:4; Kovacevic - Tseng 7:6 (5), 6:7 (4), 6:2; McDonald - S. Mochizuki 6:3, 6:4; TEL AWIW ATP 250: Djokovic - Andujar 6:0, 6:3; V. Pospisil - Leshem 6:3, 6:2; Lestienne - Ruusuvuori 6:4, 6:2; L. Broady - Van de Zandschulp 6:4, 4:6, 6:3; Rinderknech - Schwartzman 6:3, 2:6, 7:6 (7); TALLIN WTA 250: Kontaveit - Martincova 6:2, 6:1; Kanepi - A. Li 7:5, 7:5; Bonaventure - Teichmann 7:6 (8), 6:3; Vekic - S. Zhang 6:2, 6:4; PARMA WTA 250: Sherif - L. Davis 7:6 (2), 6:3; Kovinic - Paolini 6:4, 6:4; Sakkari - Zanevska 2:6, 6:4, 6:4; A. Bogdan - Begu 6:2, 7:6 (6); Kania-Choduń/Voracova - Paolini/Trevisan 6:2, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Tennis Europe Winter Cups by Head młodzików

Polskie drużyny rywalizowały w turniejach kwalifikacyjnych Tennis Europe Winter Cups by Head do lat 14.

Filip Pieczonka, Olaf Pieczkowski i Martyn Pawelski (kapitan Paweł Motylewski) w szwedzkiej Karlskronie – po wygranych z Estończykami i Rosjanami uzyskali awans do finałowych zawodów.

CHŁOPCY

Polska – Estonia 3:0: Pieczkowski – Sinivee 6:1, 6:2; Pieczonka – Sillaste 6:2, 6:1; Pawelski/Pieczonka – Ojakaar/Sillaste 6:4, 6:4.

Polska – Rosja 2:1: Pieczkowski – Zhzhenov 6:7 (8), 1:6; Pieczonka – Gorokhov 6:1, 7:5; Pieczkowski/Pieczonka – Gorokhov/Zhzhenov 6:3, 7:6 (3).

Polska – Chorwacja 2:1: Pieczkowski – Vukadin 7:6 (8), 1:6, 6:2; Pieczonka – Poljicak 6:3, 6:1; Pawelski/Pieczonka – Prizmic/Vukadin 2:6, 3:6.

DZIEWCZĘTA

Rozalia Gruszczyńska, Zuzanna Kubacha i Ada Piestrzyńska – pod kierunkiem Marcina Krześniaka – walczyły w czeskim Rakovniku. Zwyciężyły mecze z Dunkami i Niemkami. Pojadą na finały.

Polska – Dania 2:1: Kubacha – Svendsen 6:0, 3:6, 4:6; Gruszczyńska – Nweke 6:2, 6:4; Gruszczyńska/Kubacha – Jensen/Svendsen 6:2, 6:4.

Polska – Niemcy 2:1: Gruszczyńska – Steur 7:5, 7:5; Piestrzyńska – Mueller 1:6, 1:6; Gruszczyńska/Kubacha – Mack/Mueller 6:3, 6:1.

Polska – Czechy 0:2: Kubacha – Fruhvirtova 3:6, 1:6; Piestrzyńska – Noskova 1:6, 1:6.

Strona rozgrywek

Kategoria: TE