Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Bohdan Tomaszewski Cup – wyniki

Na kortach Legii zakończył się 48. międzynarodowy turniej cyklu Tennis Europe do lat 16.

Zawody Bohdan Tomaszewski Cup 2015 są rozgrywane od 1968 roku. W półfinałach singla zagrali Marcelina Podlińska i Daniel Michalski.

To była edycja inna inny niż dotychczasowe, bo zabraknie patrona Bohdana Tomaszewskiego, który zmarł 27 lutego 2015 roku.

Turniej, stanowiący dzieło Jego życia, trwa jednak z pomocą mecenasów i przyjaciół, ale przede wszystkim Fundacji Bohdana Tomaszewskiego, która dba o zachowanie pamięci po wybitnym dziennikarzu, a także szuka młodych talentów w polskim tenisie.

W półfinałach turnieju głównego singla znaleźli się Marcelina Podlińska i Daniel Michalski. W finałach debla zagrali Anna Hertel, Bartosz Łosiak i Mikołaj Wrzoł.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Pociej 6:4, 7:5; Falkowska – Khamko 6:0, 6:4; Psut – Zenker 6:3, 1:6, 6:4; (5) Snigur – Baszak 6:1, 6:2; (3) Kostyuk – Okopniak 6:3, 6:2; Podlińska – Ball 6:2, 6:3; Zajda – Tarlouskaya 6:0, 6:4; (7) Rogozińska-Dzik – Dziewięcka 6:0, 6:0; (8) Kunat – Strombach 6:4, 6:4; Jeleń – Belianovich 6:2, 4:6, 6:4; N. Brunzlow – Podbioł 7:5, 6:2; (4) Petrenko – A. Lewandowska 6:0, 6:0; (6) K. Jaśkiewicz – Smolskaya 6:0, 6:1; Oczachowska – Savina 6:0, 7:6 (6); Djakovic – Derecka 6:4, 7:6 (1); (2) Laguza – Paczena 6:2, 6:2.

Druga runda: Hertel – Falkowska 6:2, 6:7 (4), 7:5; Snigur – Psut 6:3, 6:0; Podlińska – Kostyuk 6:2, 7:6 (4); Rogozińska-Dzik – Zajda 6:2, 6:2; Kunat – Jeleń 6:3, 6:3; Petrenko – N. Brunzlow 6:0, 6:0; Oczachowska – K. Jaśkiewicz 6:4, 4:6, 6:3; Laguza – Djakovic 6:4, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Snigur – Hertel 7:5, 7:6 (4); Podlińska – Rogozińska-Dzik 6:3, 7:6 (3); Petrenko – Kunat 6:2, 6:1; Laguza – Oczachowska 7:5, 6:2.

Półfinały: Snigur – Podlińska 6:0, 6:1; Petrenko – Laguza 6:1, 3:6, 6:0.

Finał: Petrenko – Snigur 6:2, 6:2.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Miladinovic – A. Pawlicki 6:1, 6:2; Mikuła – Paluch 7:6 (8), 6:1; Mader – Skonieczny 6:1, 6:2; (8) Shumeiko – M. Adamek 6:3, 6:4; B. Andrzejczak – (4) Dudek 6:4, 4:6, 6:1; Khitrou – Ciecierski 6:2, 6:0; Bienkiewicz – Nikolaev 6:1, 6:2; (7) Marozsan – Skutella 7:5, 6:1; (5) Fryze – Kopczynski 2:6, 7:5, 6:0; Pyrkosz – Piekarek 6:1, 6:2; Sikorski – Godek 6:1, 6:3; (3) Strombachs – Wrzoł 6:4, 6:0; (6) Michalski – Łosiak 6:1, 6:1; Khin – Kwiatkowski 7:5, 6:4; Grzegorczyk – Kugel 6:2, 6:4; Kolasiński – (2) Liaonenka 7:6 (7), 6:3.

Druga runda: Miladinovic – Mikuła 6:3, 7:5; Shumeiko – Mader 6:1, 6:3; B. Andrzejczak – Khitrou 6:0, 6:1; Marozsan – Bienkiewicz 5:7, 6:4, 6:2; Fryze – Pyrkosz 6:1, 6:2; Strombachs – Sikorski 6:2, 1:6, 6:2; Michalski – Khin 7:6 (4), 6:3; Kolasiński – Grzegorczyk 5:7, 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Miladinovic – Shumeiko 6:1, 6:1; Marozsan – B. Andrzejczak 6:2, 6:2; Strombachs – Fryze 6:1, 6:1; Michalski – Kolasiński 6:0, 6:3.

Półfinały: Miladinovic – Marozsan 6:2, 2:6, 6:0; Strombachs – Michalski 7:5, 6:4.

Finał: Miladinovic – Strombachs 6:4, 6:3.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Hertel/Laguza – bye; N. Brunzlow/Jeleń – Smolskaya/Tarlouskaya 6:2, 6:2; (4) Kunat/Zajda – bye; Belianovich/Djakovic – Dziewięcka/Maliszewska 6:1, 6:1; Paczena/Podlińska – Ball/Savina 6:2, 6:4; (3) Falkowska/Rogozińska-Dzik – bye; K. Jaśkiewicz/Oczachowska – Pociej/Podbioł 4:6, 6:3, 13:11; (2) Petrenko/Snigur – bye.

Ćwierćfinały: Hertel/Laguza – Brunzlow/Jeleń 6:3, 6:1; Kunat/Zajda – Belianovich/Djakovic 7:5, 6:4; Falkowska/Rogozińska-Dzik – Paczena/Podlińska 4:6, 7:6 (5), 10:0; Petrenko/Snigur – K. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:4, 6:3.

Półfinały: Hertel/Laguza – Kunat/Zajda 6:3, 6:1; Petrenko/Snigur – Falkowska/Rogozińska-Dzik 2:6, 7:6 (2), 12:10.

Finał: Petrenko/Snigur – Hertel/Laguza 7:5, 5:7, 10:7.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Liaonenka/Miladinovic – bye; Łosiak/Wrzoł – Mader/Skutella 6:4, 6:2; (3) Dudek/Paluch – bye; Grzegorczyk/Sikorski – bye; M. Adamek/Mikuła – Godek/Kwiatkowski 7:6 (2), 6:2; (4) Khin/Marozsan – bye; A. Pawlicki/Skonieczny – Khitrou/M. Pawlicki 7:5, 6:1; (2) Fryze/Michalski – bye.

Ćwierćfinały: Łosiak/Wrzoł – Liaonenka/Miladinovic 3:6, 6:1, 10:7; Grzegorczyk/Sikorski – Dudek/Paluch 6:2, 5:7, 10:4; Khin/Marozsan – M. Adamek/Mikuła 6:4, 6:4; Fryze/Michalski – A. Pawlicki/Skonieczny 6:1, 7:6 (2).

Półfinały: Łosiak/Wrzoł – Grzegorczyk/Sikorski 1:6, 7:6 (3), 10:7; Khin/Marozsan – Fryze/Michalski 7:5, 6:4.

Finał: Khin/Marozsan – Łosiak/Wrzoł 6:0, 1:6, 10:7.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Belianovich – bye; Smolskaya – Maliszewska 6:2, 6:1; Jeleń – Bobik 6:2, 7:5; Tarlouskaya – Miazek 6:2, 6:0; Zenker – Marut 6:3, 6:3; Dziewięcka – Pushnova 6:3, 7:5; Khamko – Szczepańska 6:4, 6:4; A. Lewandowska – Habrych 6:1, 6:4.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Sytkow – M. Wojciechowski 7:6 (4), 6:0; Rządkowski – Parkhimchyk 6:7 (5), 6:4, 6:4; Kierwiak – Heliasz 6:1, 6:2; Bogdanovich – Gricuk 7:5, 7:5.

Druga runda: Nikolaev – Sytkow 7:5, 6:0; Piekarek – Rządkowski 6:2, 6:2; Khitrou – Kierwiak 6:1, 6:4; Ciecierski – Basalyha 2:1 i krecz Białorusina; Bienkiewicz – Kettner 7:5, 6:0; A. Pawlicki – Bogdanovich 6:2, 2:6, 6:4; Kugel – Schoen 6:0, 7:5; Pyrkosz – M. Pawlicki 3:6, 6:4, 6:3.

Transmisje video meczów można śledzić na oficjalnej stronie turnieju www.bohdantomaszewskicup.com

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności