Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Toyota Koszalin Open 2017 – wyniki

Turniej Toyota Koszalin Open 2017 zakończył cykl męskich futuresów ITF w Polsce.

Na kortach Klubu Tenisowego Bałtyk grali m.in. Paweł Ciaś, Adam Chadaj, Adrian Andrzejczuk, Marcin Gawron, Michał Dembek, Karol Drzewiecki, Dominik Nazaruk czy Szymon Walków.

Najwyżej rozstawieni w Koszalinie (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) zostali Ekwadorczyk Ivan Endara i Paweł Ciaś.

W finale singla Ciaś pokonał Gawrona. W deblu wygrali Endara i Walków.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Endara – Jabłoński 6:1, 6:2; Żuk – Rocens 7:6 (3), 6:3; Gawron – Królik 6:3, 6:0; Walków – (5) Smoła 2:6, 6:3, 6:4; Filin – Jankowiak 6:0, 6:2; Nazaruk – Nouza 5:7, 7:5, 6:1; Fekiac – Andrzejczuk 4:6, 6:4, 6:2; (7) Chadaj – Gryńkowski 6:4, 6:1; (8) B. Wagner – Grzegorczyk 6:1, 6:3; Orlov – Kyrychenko 6:7 (2), 7:5, 7:5; Drzewiecki – Kazanowski 6:2, 6:1; (4) Ciaś – Nowak 6:2, 6:0; (6) Dembek – Cordonnier 6:3, 6:1; Yatsyk – Borkowski 6:4, 6:4; Kowalczyk – Lozan 6:4, 6:1; B. Wojnar – K. Mlazga 5:7, 6:2, 6:1.

Druga runda: Endara – Żuk 6:3, 4:6, 6:0; Gawron – Walków 6:1, 6:4; Filin – Nazaruk 6:1, 6:3; Chadaj – Fekiac 6:1, 7:5; Orlov – B. Wagner 6:3, 6:0; Ciaś – Drzewiecki 6:3, 6:4; Dembek – Yatsyk 7:6 (5), 6:2; Kowalczyk – B. Wojnar 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Gawron – Endara 4:6, 7:6 (4), 6:4; Filin – Chadaj 7:6 (4), 7:6 (2); Ciaś – Orlov 7:5, 6:2; Dembek – Kowalczyk 7:5, 6:3.

Półfinały: Gawron – Filin walkower; Ciaś – Dembek 7:6 (4), 6:3.

Finał: Ciaś – Gawron 6:4, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: Fekiac/Kucbel – Mularczyk/B. Wojnar 6:7 (1), 6:1, 10:3; Chadaj/Królik – Kapaś/F. Urban 2:1 i krecz; (4) Dembek/Gawron – Kazanowski/Kimaszewski 6:2, 6:0; Grzegorczyk/Kowalczyk – Ciaś/Nowak 5:7, 6:3, 10:3; Cordonnier/Orlov – Jankowiak/Kossek 6:2, 6:3; (3) Endara/Walków – Bedra/Nazaruk 6:1, 7:5; Filin/Yatsyk – A. Mlazga/K. Mlazga 6:2, 6:4; Nouza/Skoch – (2) Andrzejczuk/Żuk 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Chadaj/Królik – Fekiac/Kucbel 3:6, 6:1, 10:4; Dembek/Gawron – Grzegorczyk/Kowalczyk 6:4, 6:2; Endara/Walków – Cordonnier/Orlov 6:2, 6:1; Nouza/Skoch – Filin/Yatsyk 2:6, 6:2, 10:5.

Półfinały: Dembek/Gawron – Chadaj/Królik 6:4, 6:2; Endara/Walków – Nouza/Skoch 4:6, 6:2, 10:2.

Finał: Endara/Walków – Dembek/Gawron 6:3, 2:6, 10:7.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: Moerl – Prochalski 6:0, 6:0; Hulme – Sadal 6:4, 7:6 (3).

Druga runda: (1) Filin – Srodowski 6:0, 6:0; Moerl – P. Kwiatkowski 6:1, 6:0; Garwacki – Michałowski 6:3, 6:3; Jabłoński – Jastrzębski 7:5, 2:6, 7:5; Kon. Mularczyk – Kimaszewski 6:1, 6:2; Kowalczyk – Krzeptowski 6:1, 6:1; Bronka – Hulme 5:7, 6:1, 6:4; Kyrychenko – J. Gewert 6:2, 5:7, 6:3; Bedra – A. Mlazga 3:6, 6:4, 6:0; Fekiac – Elis 6:1, 6:0; Jankowiak – Malmon 6:3, 6:2; Borkowski – Dworak 6:3, 6:4; K. Mlazga – Gerry 6:1, 6:2; Yatsyk – Kucbel 7:6 (6), 6:3; Królik – Kossek 6:3, 6:3; Maker – Ina 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Filin – Moerl 6:4, 6:1; Jabłoński – Garwacki 6:3, 6:3; Kowalczyk – Kon. Mularczyk 6:2, 6:2; Kyrychenko – Bronka 6:0, 6:1; Fekiac – Bedra 6:1, 6:0; Borkowski – Jankowiak 3:6, 6:1, 7:5; Yatsyk – K. Mlazga 6:2, 6:3; Królik – Maker 6:1, 6:2.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności