Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Kawa - Al Nabhani 7:5, 6:1; Piter - Ho 6:0, 6:3; Namigata - Mane 6:0, 6:0; Bolkvadze - Palha 6:4, 6:4; Strakhova - Desai 6:1, 6:4; Hsu - Kukharchuk 7:6, 7:5; Naydenova - Chernyshova 6:4, 6:0; Gervais - Anshba 7:6, 6:2.

Aktualności

Toyota Koszalin Open 2018 – wyniki

Szymon Walków został niespodziewanym triumfatorem futuresa ITF Toyota Koszalin Open 2018.

W zawodach na kortach Klubu tenisowego Bałtyk (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) Walków w finale wygrał z Maciejem Rajskim. W deblu najlepsi byli Jan Zieliński i Kacper Żuk.

Pierwszy punkt do rankingu ATP zdobył Patryk Kosiński. Do światowej klasyfikacji wróci za to Jan Zieliński.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Ciaś – Mikuła 6:2, 6:1; Vrzesinski – Nazaruk 7:5, 6:4; J. Zieliński – Galus 6:3, 7:5; (7) Dischinger – B. Wojnar 6:3, 6:3; (4) Rajski – A. Mlazga 6:1, 6:3; Kosiński – Skonieczny 6:2, 7:6 (4); P. Matuszewski – Gajewski 6:3, 4:6, 6:4; (6) Orlov – M. Terczyński 5:7, 6:3, 6:1; (8) P. Hajek – M. Piątek 6:3, 6:1; Mercier – Aramburu 6:3, 5:7, 6:3; Walków – Gryńkowski 6:3, 6:2; Mashtakov – (3) Gennaro 3:6, 5:4 i krecz Włocha; Żuk – (5) Dembek 7:5, 1:6, 7:6 (7); Kravchenko – Bronka 6:2, 6:0; Andrzejczuk – Guttau 6:2, 6:1; (2) Descotte – Hellfritsch 6:1, 6:1.

Druga runda: Ciaś – Vrzesinski 6:4, 7:5; J. Zieliński – Dischinger 6:3, 6:3; Rajski – Kosiński 6:3, 6:4; Orlov – P. Matuszewski 6:2, 4:6, 6:3; Mercier – P. Hajek 5:7, 4:1 i krecz Czecha; Walków – Mashtakov 2:6, 6:3, 6:2; Żuk – Kravchenko 6:3, 7:5; Descotte – Andrzejczuk 6:2, 6:7 (5), 6:0.

Ćwierćfinały: J. Zieliński – Ciaś 2:6, 7:6 (5), 6:1; Rajski – Orlov 6:0, 6:1; Walków – Mercier 6:4, 6:3; Descotte – Żuk 6:3, 6:3.

Półfinały: Rajski – J. Zieliński 7:5, 6:1; Walków – Descotte 6:7 (5), 6:3, 6:4.

Finał: Walków – Rajski 4:6, 7:5, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bednarek/Drzewiecki – Mercier/Wójcik 6:2, 3:6, 10:2; Zieliński/Żuk – Galus/Szmyrgała 6:2, 4:6, 10:6; Gajewski/Walków – (3) Descotte/Gennaro walkower; Boerma/Guttau – Aramburu/Sowiński 6:1, 6:3; Kravchenko/Mashtakov – Mugevicius/Terczyński 3:6, 7:6 (4), 10:8; (4) Ciaś/Dembek – Andrzejczuk/Matuszewski 6:7 (5), 6:4, 10:7; Nazaruk/Wojnar – Skonieczny/Smolicki 7:5, 6:2; (2) Dischinger/Orlov – Bronka/Bujakiewicz 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Zieliński/Żuk – Bednarek/Drzewiecki 6:4, 6:1; Gajewski/Walków – Boerma/Guttau 6:3, 6:2; Ciaś/Dembek – Kravchenko/Mashtakov 7:5, 7:6 (3); Dischinger/Orlov – Nazaruk/Wojnar 6:4, 6:3.

Półfinały: Zieliński/Żuk – Gajewski/Walków 6:2, 1:6, 10:5; Ciaś/Dembek – Dischinger/Orlov 6:4, 7:5.

Finał: Zieliński/Żuk – Ciaś/Dembek 6:2, 6:2.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Y. Wójcik – bye; Sowiński – Prochalski 6:3, 6:1; Mugevicius – Zawisza 6:3, 6:1; Hellfritsch – bye; (2) Aramburu – bye; Shahidipour – Fedotenkov 7:5, 6:1; Szmyrgała – P. Gewert 6:2, 7:5; Sadal – bye; (3) Guttau – bye; Iftimie – Krzeptowski 7:6 (2), 6:0; J. Gewert – bye; K. Mlazga – bye; Moerl – bye; Borkowski – bye; M. Piątek – J. Andrzejczak 6:0, 6:1; B. Andrzejczak – bye; Pointon – bye; Steinberger – bye; J. Zieliński – Bienkiewicz 6:3, 6:3; Tadyszak – bye; Bogatin – bye; Bujakiewicz – Shum 3:6, 7:6 (2), 6:2; Kosiński – R. Hughes 6:2, 6:2; Tsebrenko – bye; P. Kwiatkowski – bye; Kyrychenko – Jovanovic 6:3, 6:2; Galus – Boerma 7:6 (6), 6:1; Malmon – bye; Sytkow – bye; Kuczyński – bye; A. Mlazga – Turnquest 6:1, 6:2; Garwacki – bye.

Druga runda: Y. Wójcik – Sowiński 6:0 i krecz Piotra; Hellfritsch – Mugevicius 4:6, 6:1, 6:0; Aramburu – Shahidipour 6:1, 6:1; Szmyrgała – Sadal 6:1, 6:3; Guttau – Iftimie 5:7, 6:2, 6:3; K. Mlazga – J. Gewert 6:1, 6:2; Borkowski – Moerl 7:6 (6), 5:7, 6:1; M. Piątek – B. Andrzejczak 6:1, 6:2; Steinberger – Pointon 6:1, 6:0; J. Zieliński – Tadyszak 6:0, 6:0; Bogatin – Bujakiewicz 6:2, 7:5; Kosiński – Tsebrenko 6:1, 7:6 (9); Kyrychenko – P. Kwiatkowski 6:0, 6:0; Galus – Malmon 6:2, 6:2; Sytkow – Kuczyński 6:2, 6:2; A. Mlazga – Garwacki 6:1, 6:4.

Trzecia runda: Hellfritsch – Y. Wójcik 7:6 (4), 6:4; Aramburu – Szmyrgała 1:6, 6:3, 6:4; Guttau – K. Mlazga 6:2, 6:4; M. Piątek – Borkowski 6:1, 6:1; J. Zieliński – Steinberger 6:4, 6:0; Kosiński – Bogatin 6:2, 7:5; Galus – Kyrychenko 6:4, 6:4; A. Mlazga – Sytkow 6:3, 6:3.

Kategoria: ITF

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności