Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Turniej Battle of the Brits – wyniki

przez maka

Andy Murray był gwiazdą pokazowego turnieju Battle of the Brits rozgrywanego w National Tennis Centre.

W singlu rywalizowało dziewięciu zawodników m.in. Kyle Edmund, Dan Evans czy Cameron Norrie. W grze podwójnej walczyło sześć duetów, w tym kilku utytułowanych brytyjskich deblistów.    

SINGIEL

Grupa A: Edmund – J. Ward 6:1, 6:4; A. Murray – L. Broady 6:2, 6:2; J. Ward – L. Broady 6:4, 6:1; Edmund – A. Murray 6:7 (2), 7:6 (5), 10:5; A. Murray – J. Ward 6:3, 7:5; Edmund – L. Broady 6:3, 6:3; kolejność: 1. Edmund 3 wygrane, 2. A. Murray 2, 3. J. Ward 1, 4. L. Broady 0. 

Grupa B: Evans – Clarke 6:3, 6:1; Norrie – Peniston 3:6, 6:1, 10:4; Jubb – Peniston 6:2, 6:7 (4), 10:6; Evans – Norrie 6:3, 6:3; Evans – Peniston 6:2, 3:6, 10:4; Norrie – Jubb 6:0, 6:2; kolejność: 1. Evans 3 wygrane, 2. Norrie 2, 3. Jubb 1, 4. Peniston 0, 5. Clarke 0. 

Półfinały: Evans – A. Murray 1:6, 6:3, 10:8; Edmund – Norrie 6:7 (3), 6:4, 10:8.

O 3. miejsce: Norrie – Ward (zastąpił Murraya) 6:3, 7:5. 

Finał: Evans – Edmund 6:3, 6:2.

DEBEL

Grupa A: Broady/Norrie – J. Murray/N. Skupski 3:6, 7:5, 11:9; Evans/Glasspool – Broady/Norrie 4:6, 6:3, 11:9; J. Murray/N. Skupski – Evans/Glasspool 6:4, 3:6, 10:7; ; kolejność: 1. Evans/Glasspool 1, 2. J. Murray/N. Skupski 1, 3. Broady/Norrie 1. 

Grupa B: Edmund/Ward – Inglot/Peniston 7:5, 6:3; O’Mara/Salisbury – Inglot/Peniston 6:4, 6:2; O’Mara/Salisbury – Edmund/Ward 6:2, 5:7, 10:5; ; kolejność: 1. O’Mara/Salisbury 2 wygrane, 2. Edmund/Ward 1, 3. Inglot/Peniston 0.   

Półfinały: Evans/Glasspool – Edmund/Ward 7:6 (5), 6:3; J. Murray/N. Skupski – O’Mara/Salisbury 7:6 (2), 2:6, 10:7.

Finał: J. Murray/N. Skupski – Evans/Glasspool 0:6, 6:2, 10:6. 

Kategoria: Turnieje

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności