Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA WTA 500: Sakkari - Świątek 6:4, 7:5; Kontaveit - Kvitova 6:0, 6:4; METZ ATP 250: Hurkacz - Gojowczyk 6:4, 7:6 (4); Carreno Busta - Monfils 7:5, 7:6 (8); Hurkacz/Zieliński - Kontinen/McLachlan 6:4, 6:4; NUR-SUŁTAN ATP 250: Duckworth - Ivashka 6:3, 7:6 (4); Kwon - Bublik 3:6, 7:5, 6:3.

Turniej Fed Cup 2019 w Zielonej Górze – wyniki

W Zielonej Górze odbywa się turniej Grupy I Euro-Afrykańskiej drużynowych rozgrywek.

W zawodach Fed Cup Polki przegrały z Rosjankami 1:2 i wygrały z Dunkami 3:0. Utrzymały się w Grupie I E-A. W meczu o trzecie miejsce w turnieju pokonały Ukrainki 2:1.

Wyniki

Polska – Rosja 1:2: Świątek – Vikhlyantseva 0:6, 2:6; Linette – Pavlyuchenkova 4:6, 3:6; Rosolska/Świątek – Gasparyan/Kasatkina 6:0, 3:6, 6:3.

Rosja – Dania 3:0: Vikhlyantseva – Tauson 7:6 (3), 6:1; Kasatkina – Barritza 6:0, 6:4; Gasparyan/Potapova – Barritza/Jespersen 6:2, 6:2.

Polska – Dania 3:0: Świątek – Tauson 6:3, 7:6 (7); Linette – Barritza 6:2, 6:2; Chwalińska/Rosolska – Jespersen/Viller Moller 6:0, 6:3.

Ukraina – Szwecja 1:2: Yastremska – Larsson 6:4, 6:2; Tsurenko – Peterson 0:6, 2:6; N. Kichenok/Kostyuk – Larsson/Peterson 6:2, 3:6, 5:7.

Ukraina – Bułgaria 2:1: Kostyuk – Shinikova 7:5, 6:4; Kozlova – Tomova 3:6, 2:6; N. Kichenok/Kostyuk – Shinikova/Tomova 6:0, 7:6 (0).

Szwecja – Estonia 2:1: Larsson – Malygina 6:2, 6:3; Peterson – Kontaveit 4:6, 4:6; Larsson/Peterson – Kontaveit/Orav 2:6, 6:0, 6:1.

Estonia – Bułgaria 1:2: Gorlats – Shinikova 6:7 (6), 3:6; Kontaveit – Tomova 6:1, 6:7 (4), 6:1; Kontaveit/Nuudi – Shinikova/Tomova 2:6, 2:6. 

Szwecja – Bułgaria 3:0: Bjorklund – Shinikova 6:3, 6:2; Larsson – Tomova 6:4, 6:4; Bjorklund/Lister – Arshinkova/Topalova 6:2, 6:3.

Ukraina – Estonia 3:0: Kostyuk – Orav 6:3, 6:0; Kozlova – Malygina 6:0, 6:0; N. Kichenok/Kozlova – Gorlats/Malygina 6:1, 6:0.

Polska – Ukraina 2:1: Fręch – Kozlova 3:6, 7:5, 6:2; Świątek – Yastremska 6:7 (2), 4:6; Rosolska/Świątek – Kostyuk/Kozlova 6:1, 1:6, 7:6 (5).

Estonia – Dania 2:0: Gorlats – Viller Moller 6:3, 3:6, 6:0; Kontaveit – Barritza 6:1, 6:4 – Dunki spadły do Grupy II.

Rosja – Szwecja 2:0: Vikhlyantseva – Larsson 7:6 (1), 6:2; Pavlyuchenkova – Peterson 6:3, 6:2 – awans Rosjanek do barażowej rywalizację o Grupę Światową II.

Wyniki na żywo

Składy

ZIELONA GÓRA: Polska (Linette, Fręch, Świątek, Chwalińska, Rosolska), Rosja (Kasatkina, Pavlyuchenkova, Potapova, Gasparyan, Vikhlyantseva), Dania (Viller Moller, Tauson, Barritza, Francati, Jespersen), Ukraina (Tsurenko, Yastremska, Kozlova, Kostyuk, N. Kichenok), Szwecja (Peterson, Larsson, Bjorklund, Lister, Hennemann), Bułgaria (Tomova, Shinikova, Topalova, Arshinkova) i Estonia (Kontaveit, Malygina, Nuudi, Orav, Gorlats).

Kategoria: Fed Cup

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności