Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Turniej Juniorów o Puchar Śląska – wyniki

Na kortach Górnika Bytom rozgrywany był Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Śląska.

Memoriał Jacka Widawskiego miał rangę grade 2. W singlu do półfinału dotarł Filip Kolasiński, a w ćwierćfinale zagrał Michał Mikuła. W deblu w półfinale był Mikołaj Lorens.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: V. Olyanovskaya – (1) Falkowska 6:0, 3:0 i krecz Weroniki; Biaganti – Romero Gormaz 3:6, 6:1, 6:1; Noskova – Hędrzak 7:6 (1), 1:6, 6:1; (7) Monnet – Kartal 2:6, 6:3, 6:1; (3) Lopatetskaya – N. Olyanovskaya 6:4, 6:1; Mariani – Gruszczyńska 6:4, 6:3; Ryser – Jeleń 7:6 (1), 6:2; (5) Biolay – Manu 6:0, 6:2; Krznaric – (8) Baszak 6:2, 6:1; Lovric – Corneanu 7:5, 6:2; Amendola – Morlet 6:4, 6:2; (4) Shusharina – K. Kuzmova 6:4, 7:5; Vidmanova – (6) Rouvroy 6:2, 6:1; Spink – Zakordoniec 7:6 (3), 6:4; Kubka – Milovanovic 6:3, 6:4; (2) Martinez Asensi – Stromova 6:0, 6:0.

Druga runda: Biaganti – V. Olyanovskaya 6:1, 7:6 (5); Noskova – Monnet 6:1, 6:4; Lopatetskaya – Mariani 6:2, 6:2; Ryser – Biolay 6:3, 6:3; Lovric – Krznaric 6:4, 4:6, 6:3; Shusharina – Amendola 6:3, 6:3; Vidmanova – Spink 6:4, 6:1; Martinez Asensi – Kubka 2:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Noskova – Biaganti 6:2, 6:2; Lopatetskaya – Ryser 6:3, 6:7 (5), 7:6 (3); Shusharina – Lovric 6:2, 4:6, 6:4; Martinez Asensi – Vidmanova 6:4, 6:4.

Półfinały: Lopatetskaya – Noskova 6:1, 6:4; Martinez Asensi – Shusharina 6:4, 6:2.

Finał: Martinez Asensi – Lopatetskaya 1:6, 6:4, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Ivanov – Gaponenko 6:3, 6:1; Atmane – Frankowski 7:5, 6:4; Holis – Hersey 3:6, 6:3, 6:3; (6) Kodat – Sallay 7:5, 6:7 (4), 7:6 (2); (4) Glinka – Voros 6:4, 6:2; Popovic – Dudek 6:2, 6:7 (5), 6:0; Arnaldi – Cueto Ramos 6:3, 3:6, 6:4; (7) Baker – Lorens 6:3, 7:5; (8) Strom – Guarin 6:2, 6:1; Passaro – Pawlak 6:2, 6:7 (2), 6:4; Story – Bicknell 6:3, 7:5; Mikuła – (3) Makk 1:6, 6:3, 6:3; Gomar Monio – (5) Kopczynski 6:4, 6:2; Kolasiński – Parts 6:2, 6:2; Ginat – Quayle 6:1, 6:0; (2) Banthia – Kasperski 6:1, 6:4.

Druga runda: Ivanov – Atmane 2:6, 6:3, 7:6 (8); Kodat – Holis 6:1, 6:1; Popovic – Glinka 6:4, 4:6, 6:1; Arnaldi – Baker 7:5, 6:3; Passaro – Strom 6:3, 6:2; Mikuła – Story 6:3, 4:6, 6:2; Kolasiński – Gomar Monio 4:6, 6:1, 7:5; Banthia – Ginat 7:6 (1), 6:4.

Ćwierćfinały: Ivanov – Kodat 6:3, 6:2; Arnaldi – Popovic 5:7, 6:2, 6:1; Passaro – Mikuła 6:1, 6:3; Kolasiński – Banthia 6:2, 6:4.

Półfinały: Arnaldi – Ivanov 6:3, 7:5; Passaro – Kolasiński 6:3, 6:4.

Finał: Passaro – Arnaldi 6:3, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya – (1) Biolay/Rouvroy 6:1, 6:3; Biaganti/Mariani – Gruszczyńska/Zakordoniec 6:2, 7:6 (1); Amendola/Manu – (4) Martinez Asensi/Romero Gormaz 6:4, 6:4; Kartal/Spink – Baszak/Ryser 6:1, 6:3; Kuzmova/Noskova – Lovric/Vidmanova 6:3, 7:6 (4); Madelikova/Panackova – Krznaric/Milovanovic 6:2, 6:3; Corneanu/Morlet – Avdeeva/Stromova 6:2, 6:4; (2) Monnet/Shusharina – Jeleń/Wierzbowska 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya – Biaganti/Mariani 7:5, 6:1; Amendola/Manu – Kartal/Spink 6:0, 4:6, 10:7; Kuzmova/Noskova – Mandelikova/Panackova 6:1, 7:6 (5); Corneanu/Morlet – Monnet/Shusharina 6:2, 6:1.

Półfinały: N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya – Amendola/Manu 6:4, 6:4; Kuzmova/Noskova – Corneanu/Morlet 6:7 (2), 6:4, 10:7.

Finał: Kuzmova/Noskova – N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya 6:4, 6:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Cueto Ramos/Lumsden – (1) Glinka/Mikuła 2:6, 7:6 (6), 10:5; Guarin/Strom – Kasperski/Ziomber 6:3, 4:6, 10:8; (3) Makk/Voros – Arnaldi/Passaro 6:4, 6:7 (6), 10:4; Parts/Story – Dudek/Holis 7:5, 6:4; Atmane/Kodat – Adamek/Pawlak 6:1, 6:4; Gomar Monio/Lorens – (4) Kolasiński/Kopczynski 6:4, 6:2; Ivanov/Popovic – Gaponenko/Ginat 5:7, 7:6 (5), 10:4; (2) Banthia/Hersey – Baker/Bicknell 6:2, 7:6 (9).

Ćwierćfinały: Cueto Ramos/Lumsden – Guarin/Strom 7:6 (5), 7:5; Makk/Voros – Parts/Story 6:0, 7:6 (4); Gomar Monio/Lorens – Atmane/Kodat 6:2, 7:6 (5); Banthia/Hersey – Ivanov/Popovic 2:6, 7:6 (2), 10:6.

Półfinały: Makk/Voros – Cueto Ramos/Lumsden 6:3, 2:6, 10:8; Banthia/Hersey – Gomar Monio/Lorens 6:4, 6:3.

Finał: Makk/Voros – Banthia/Hersey 6:3, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Okopniak – Jakovleva 6:4, 0:6, 6:2; Spink – Knezkova 7:5, 6:3; Sebestova – Nebelska 6:2, 7:5; Csabi – Cerowska 6:2, 6:1.

Druga runda: (1) Noskova – Okopniak 7:5, 6:2; (6) Avdeeva – M. Jaśkiewicz 4:6, 6:3, 6:1; Spink – (2) Wierzbowska 6:4, 6:1; (7) Mandelikova – Wędrocha 6:4, 6:3; (3) Vidmanova – Sebestova 6:3, 6:1; (5) Stromova – Kus 6:0, 6:1; (4) Janicijevic – Csabi 6:1, 6:1; (8) Krznaric – Chyba 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Noskova – Avdeeva 6:3, 7:5; Spink – Mandelikova 6:0, 6:4; Vidmanova – Stromova 7:5, 6:4; Krznaric – Janicijevic 6:1, 7:5.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Lumsden – bye; Kosiński – Britikov 6:4, 7:6 (4); Sallay – Wajdemajer 7:6 (3), 7:6 (4); Galus – (6) Carnello 6:0, 2:0 i krecz Szweda; (2) Malesevic – bye; Gomar Monio – Szic 6:2, 6:1; Ziomber – Załubski 3:6, 6:3, 6:1; Cisło – (8) Pentousis 6:2, 6:3; (3) Marino – bye; Quayle – Kopcik 6:4, 6:1; Seeman – Zdzuj 6:2, 6:1; (7) M. Adamek – Sławik 6:2, 6:1; (4) Paluch – bye; Rocens – Orlikowski 6:2, 6:3; Cueto Ramos – M. Pawlicki 6:2, 6:0; (5) Ahmed – bye.

Druga runda: Lumsden – Kosiński 6:4, 6:3; Sallay – Galus 6:4, 6:4; Gomar Monio – Malesevic 6:1, 6:4; Ziomber – Cisło 6:2, 6:0; Quayle – Marino 6:7 (4), 6:3, 6:2; M. Adamek – Seeman 6:3, 7:6 (4); Rocens – Paluch 6:4, 6:4; Cueto Ramos – Ahmed 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Sallay – Lumsden 6:2, 6:1; Gomar Monio – Ziomber 6:1, 6:1; Quayle – M. Adamek 6:3, 6:0; Cueto Ramos – Rocens 1:6, 6:3, 6:3.

Kategoria: ITF

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności